Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@damiano16398 Po co iść tam kiedy tu masz tą samą beznadzieję dzień w dzień, weekend w weekend.
0
Na pochyłe drzewo wszystkie kozy skaczą.
2
1
O takiej mentalności, takiej jakości, takiej pewności siebie możemy dziś tylko pomarzyć
6
Zamykają, odwołują, zakazują lub wprowadzają innego rodzaju restrykcje na wszelkiego rodzaju eventy, koncerty i tym podobne wydarzenia. A co, ja się pytam, z kościołmi? Tam również są skupiska ludzi, również może dojść do zarażenia. Ktoś kichnie, smarknie, poda komuś rękę na znak pokoju ( z koronawirusem). Dlaczego nie zamykają kościołów, nie odwołują mszy? Duch Święty nas obroni, woda święcona ma właściwości lecznicze?
1
@Janiama Nie dziwię się. Od dłuższego czasu dzieje się coś złego ze społecznością na tej stronie. Motto Żyj Pasją ulega takiej samej dewaluacji jak Więcej Niż Klub.
0
@Janiama Widzę, że masz duże grono "admiratorów". Co skłoniło cię do przerwania ciszy? Pytam bez złośliwości bo w przeciwieństwie do wielu innych osób lubię twoje opinie. Nie ze wszystkimi się zgadzam ale czyż nie różnorodność zdań i poglądów wzbogaca dyskusję. Zdaje się, że nie wszyscy potrafią to zrozumieć.
9
Niech się "przedszkolaki"cieszą, że Bielsa nie jest ich trenerem. Bezstresowe treningi, głaskanie po główkach, poklepywanie, kołysanka przed snem i smoczek na dobranoc.
Przestańmy pier*****ć o filozofii gry a skupmy się na kształtowaniu charakterów, nieustępliwości i waleczności.
0
@Cariones Lepiej jakby płakał krokodylimi łzami
0
@prokofiew Coraz trudniej tu o spokojną wymianę opinii bo jeśli tylko masz inne zdanie od innych to jesteś obrażany. I nie piszę o sobie ale mniejsza z tym.
Patrząc na Clasico bylem bardzo zdziwiony, że Barca zagrała tak dobrą pierwszą połowę. Począwszy od wyprowadzenia piłki od bramkarza przez środek pola i grę Semedo na skrzydle. Oczywiscie nie była to dominacja ale przewaga w tworzeniu groźnych akcji była po stronie Barcy. Wydawało się, że kwestią czasu będzie gol dla FCB. Jeśli coś/ ktoś zawodziło w tej częsci to:
a) Frenki de Jong wyglądał na zagubionego i niezdecydowanego w swoich poczynaniach
b) brak dokładności i skuteczność.
Druga połowa to ewidentny brak sił ze strony Barcy. Przy takich kłopotach kadrowych to nie powinno dziwić. I tu są dwa zasadnicze problemy zespołu kadra i kondycja a ch wspólny mianownik to zarzą, który do tego wszystkiego doprowadził.
Jedyny pozytyw i nadzieja na szczęśliwy finał tego sezonu jest taki, że mimo słabości z jakimi mierzy się ten zespół, cały czas walczymy w LL. To jest coś niebywałego. Być może źle to świadczy o samej lidze i rywalach. Może też i dla samej Barcy nie jest to dobre bo gdyby sezon był już stracony, to wówczas Setien bez presji wyników mógłby dawać szanse wychowankom. Takie mam czasem wrażenie, że nad Camp Nou unosi aura wyczekiwania kiedy ten sezon zostanie odpuszczony
0
@olejtm Poproś księgową z firmy ew. biuro rachunkowe, które obsługuje twojego pracodawcę o pomoc i tyle.
Jeszcze chwila i pojawią się prośby o konsultację lekarską. Ogarnijcie się.
Faktycznie coraz mniej rozgarnięte pokolenia mamy w społeczeństwie. Wykształcenie wykształceniem ale ogarnięcie życiowe poziom przedszkolny.
0
@GeraltzKatalonii I za to go szanuję ;)
0
@Barcaa12 Nooooo robi ten tego wiatr z przodu. A że to wygląda jak wygląda to nie nasz problem
3
Nie spodziewałem się, że będzie to tak dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu. Poza Vinim Real nie ma w zasadzie nic do zaoferowania w ofensywie.
1
0
@Barca_Big_Moment Patrząc na grę Barcy z Napoli to można tak powiedzieć ale nie generalizuję.
1
@Bykunn Myślę, że na Barce Real wyjdzie wysokim pressingiem tak jak w pierwszym Clasico.
0
@Bykunn Ok ale taki pomysł na grę może prezentowac zespół który broni korzystnego wyniku a nie ekipa, która ma jeszcze rewanż na wyjeździe. ZZ postawił na minimalizm i jeśli na LL to wystarczy, to na LM jest to za mało. Ewidentnie jedynym silnikiem w ataku był chaotyczny Vinicius.
Ciekawe jak ta porażka przełoży się na Clasico?
4
Z przeglądu madryckich gazet wynika, że Real przez 80minut kontrolował przebieg spotkania i miał przewagę. A przegrał mecz bo został, po części, skrzywdzony przez sędziów.
W całym meczu naliczyłem 2 setki dla Królewskch ( główka Benzemy z nieudolną dobitką Viniego oraz gol Isco). Zupełnie nie działały dośrodkowania w pole karne, strzały z dystansu. W moim odczuciu Real grał jakby to był mecz na wyjeździe.
0
@Barca_Big_Moment To 10km więcej to jest własnie gra defensywna CAŁEJ drużyny
1
@NGTRX Twój plan ma jedną wadę. WSZYSCY gracze Barcy muszą być zaangażowani w grę obroną. Absolutnie wszyscy. Tak jak dziś ManCity. Mahrez, Jesus, Silva, Gundogan o Kevinie nawet nie wspominam bo to jest złoty chłopak. Oni wszyscy dziś zasuwali aż miło, nikt nie odpuszczał, nikt nie był zwolniony z działań defensywnych. A do tego mieli jeszcze siły żeby groźnie atakować.
6
@Bobo25 Gdzie tam było odepchnięcie? Litości
0
@barteq Z pytaniem o Antka to nie do mnie bo tak się składa, że ja cenie tego gościa za poświęcenie i grę w defensywie. I nie uważam, że gra słabo.
Ale co i gdzie z Coutinho miało się okazać? Masz na mysli jego grę w Monachium?
0
@Kurkmen Ano temu, że Frenki nie jest typem gracza, który będzie regularnie atakował z bocznych sektorów, wchodząc w pole karne. To jest zawodnik środka pola, który całą grę zespołu ma przed sobą. Niestety dla niego tam już gra Busquets ale w rewanżu jest szansa, że De Jong zagra tam gdzie lubi i powinien.
3
Frenkie de Jong chłopak którego potencjał jest marnowany.
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1232446327797112833
16
https://x.com/RafalKepski/status/1229847122088013825 Nie od dziś wiadomo, że sukces zespółu opiera się na wypracowanych schematach i zgraniu całej ekipy.
Drybling-Podanie-Zasłona-Strzał
16
Tylko te godziny transmisji!!!! Oba dzisiejsze mecze o tej samej porze.
3
O chłopaku, który poruszył pierwszą kostkę futbolowego domina brudnych interesów https://newonce.sport/2020/02/naciska-alarm-inni-milcza-niewidzialna-walka-dobra-ze-zlem-football-leaks-zza-krat
3
Wpadam na chwilkę bo takie zachowania publiki na stadionach należy nagłaśniać. To również do nas kibiców należy odpowiedzialność za to co dzieje się na trybunach. A to jest ten godny pochwały przykład
0
Wpadłem na chwilkę podzielić się z wami linkiem do tekstu o człowieku od którego to wszystko się zaczęło https://newonce.sport/2020/02/futbol-totalny-mechaniczna-pomarancza-taktyka-kawiarni-historia-rinusa-michelsa-holdzie-wielkiemu-trenerowi/
Aż dziw bierze, że od tego czasu nikt nie wymyślił - i chyba nie wymyśli - czegoś równie spektakularnego w piłce nożnej. Polecam.
Trzymajmy kciuki za naszych bez względu na wszystko.