Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymajmy kciuki za śląską społeczność.
0
@Janiama Jakieś tam pewnie ma ale spoko. Każdy w młodości coś tam myśla i wydawałomu się, że to jest słuszne. Ja długo byłem zorientowany na poglądy lewicowe i choć uwierało mnie, że SLD poszło na układ z Kościołem w sprawie konkordatu, to jednak byłem w stanie to przełknąć kosztem wstąpienia do UE. Chociaż uważam, że i bez tego weszlibyśmy do Wspólnoty.
Dziś jednak nie jestem w stanie jakoś zaufać Zandbergowi bo on podobnie jak Bosak jest konkretny i umie punktować rządzących. Jednak jest jeszcze program jaki kryje się za nimi.
0
@Janiama To masz niezły rozstrzał od Korwina i Bosaka po Tuska i Trzaskowskiego.
3
Kiedy policja będzie policją
0
https://newonce.sport/2020/05/dani-olmo-jedna-z-najwiekszych-nadziei-startu-bundesligi
Jeden powód więcej żeby częściej oglądać bundesligę.
Mam nadzeję, że w Barcelonie trzymają rękę na pulsie w kwestii tego chłopaka.
6
https://x.com/J_Krecidlo/status/1259918293051244544 Dobry "chłyt maketingowy". Robi wrażenie
5
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,25935611,emilewicz-zapowiada-wprowadzenie-bonu-turystycznego-7-mld-zlotych.html#s=BoxOpImg1
Czy to jest jeszcze państwo socjalne czy już turbo komunizm?
1
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,25934737,nie-zyje-trinche-carlovich-200-osob-zlamalo-zasady-izolacji.html#s=BoxOpImg7
Uwielbiam takie historie bo dzięki nim łatwiej/lepiej mozna zrozumieć i docenić tych, ktorzy są na szczycie.
1
@TrzecieOko A gdzie odnajdujesz źródło "głównego nurtu"?
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65083,25934481,konflikt-we-wloszech-balotelli-i-melo-atakuja-chielliniego.html#s=BoxOpImg11 Ciekaw jestem czy to tylko tak dla celów promocyjnych, czy jednak w książce będzie więcej takich smaczków. Kupiłbym.
1
@TrzecieOko używanie rozumu nie boli. Zaleca się jego codzienne stosowanie. No chyba, że lubisz autotrolling.
1
@KapitanFCB Vertonghen? Czyś ty na głowę upadł! Pogba?
9
3
"No ale skąd wziąć na to pieniądze?
– Mieliśmy przecież wyż gospodarczy. Rząd się chwalił koniunkturą, wzrostem PKB, nasze dochody w PIT, w CIT również rosły. Przybywało milionerów… Przecież to są dane publiczne, więc wystarczyło dobrze tym zarządzać.
Chodzi pani o to, że nie zmagazynowali tych pieniędzy?
– Nie, chodzi mi o to, że oni je rozdawali.
Każde zarządzanie to jest wybór priorytetów. Trzeba inwestować pieniądze, ja wcale nie jestem oszczędna, też zaciągamy kredyty co roku. Ale to są kredyty inwestycyjne. Ja nigdy w życiu, a pracuję 30 lat w samorządzie, nie zaciągnęłam kredytu na bieżące wydatki."
To ostatni fragment rozmowy z Marszałek Woj.Lubuskiego Panią Elżbietą Polak.
Cała rozmowa tu https://wyborcza.pl/duzyformat/7,127290,25913371,kornawirus-mamy-najmniej-zachorowan-i-zakazen-w-polsce-jak.html
Ale jeśli ktoś nie ma prenumeraty to nie przeczyta o tym jak, Pani Marszałek organizowała transport środków potrzebnych do ochrony przed koronawirusem. I o tym jak wojewoda lubuski utrudnia(ł) to wszystko.
7
https://newonce.sport/2020/05/adam-stefanow-w-snookerze-zawodnicy-sami-przyznaja-sie-do-faulow
@student97r @Stoiczkow @tobiasson92 @MarioVeB! @damianex10 @Chakalaka
1
@Chakalaka W każdym razie coś dzwoniło ;) Głowa już nie ta
0
@Chakalaka A to nie było z Higginsem 9:3 i dyskwalifikacja Ronniego?
1
@Chakalaka Solidna firma, choć najlepsze lata kariery to te między 1997 a 2003 rokiem. Pamiętam, że Ronnie miał z nim trudne przeprawy. Ostatnia taka to chyba ta z 2018 w UK, Ken poległ 5-6 ale dał popis ofensywnej gry.
A tak poza wszystkim to cholernie tęsknię za snookerem, zaraz po piłce kopanej i F1.
2
https://www.facebook.com/PlatformaObywatelska/videos/2915537705228135/ Senator Borowski, nie z Lewicy, nie z Prawicy, z rozsądkiem o korespondencyjnych wyborach.
0
@Arkon No tak ale to ogladają teraz wszyscy. Dlatego ja odgrzebuję te starsze produkcje, które przegapiłem, zapomniałem obejrzeć. Jordana zostawiam sobie na jakiś jesienno-zimowy wieczór żeby wciągnąć go na raz.
0
https://m.cda.pl/video/2817898de
Złapałem fazę na dokumenty o wybitynych ludziach. W kolejce czeka Senna i Maradona. Coś podpowiecie jeszcze.
0
@lucca87 GRAMATYKA? To tak samo jakbys zglosił przemoc psychiczną i usłyszał w odpowiedzi, że nie masz siniaków.
0
@NeroTFP przekaż do @lucca87 niech niewierny Tomszek uwierz
1
@lucca87 Czyli ktoś wymyśla takie rzeczy, tylko dla jakich celów?
6
https://x.com/pawel80684668/status/1257412832506679296 Człowiek człowiekowi wilkiem.
11
0
@puyol_presidend5 Możemy sobie tylko teoretyzować bo nie jesteśmy kobietami. To one czują zmagają się ze wszystkim co niesie ze sobą ciąża 100 razy bardziej niż my. Jasne nasze uczucia są w tym wszystkim również ważne ale nadal uważam, że to kobieta decyduje i koniec.
1
@kubix05 Kingsajz dla każdego
2
@Janiama Nie pijesz chyba do pewnego redaktora z tej strony
3
@IAmBackCules Ostatnia dostawa była z Kolumbii.....Przypadek?