1

@Chakalaka Przydałoby się jakiś pomnik postawić z tej okazji.

0

https://www.facebook.com/watch/?v=2552250471554542&extid=OnITkvo1pyj8HLCB
Aż mi się ciepło zrobiło. Gdybym miał siedzieć na miejscu tej dziewczyny to miałbym pełne gacie. SZTOS.
https://www.facebook.com/watch/?v=652433292071352&extid=I8iWLD2DJAtU9Dls
RK i CR. fajnie się bawią chłopaki

1

@PatrychoO Jeśli już to tylko w takiej wersji


2

@MarioVeB! Ja lubię jego wypowiedzi czy felietony. Może to za "grube" porównanie ale jeśli w Barcelonie wszyscy wsłuchiwali się w to co do powiedzenia miał Cruyff, to w Madrycie powinni słuchać tego co ma do powiedzenia Valdano.

1

@Chakalaka Różowa wpadła po prośbie

1

@Chakalaka Nieprzeciętny snookerzysta. Wydawałoby się, że powinien osiągnąć więcej. Czy śmierć Huntera tak na nim się odbiła?

2

@YoNoEntiendoNada @escarabajo Dobór par też zaskakujący. Lebron/ CR vr MJ/Messi byłoby sensowniej. Chyba że chodziło o połączenie pracy i talentu. Nie mniej ciekawa symulacja.

1

@FC1899Barca Mam znajomego, który mieszka w Norwegii i pracuje przy wyrębie lasu. Jakie tam dzieją się cuda na niebie. Zorze, gra świateł itd.
W Łodzi odbywa się Festiwal Światła, jest to cudne widowisko. Ale to co dzieje się na norweskim niebie jest nie do opisania.

5


Genialna parodia. Fajnie się chłopaki bawią, z dystansem. Ciekawe kogo byloby najtrudniej sparodiować?
@Chakalaka @Slazmi @Bykunn @Colon @mekston @FC1899Barca @damianex10

0

Nawet w NBA Messi jest najlepszy


1

@Ghotti Wzmacniają ofensywę a w obronie bieda. Nie żebym marudził ale z przodu to mają kim straszyć. Defensywa jest słabo obstawiona

0

Jeśli @SHIBA odchodzi bo dostał dwie tabletki od pewnego jegomościa i wybrał tą złą. To ja jestem z nim.

1

@masq Uważam - w temacie LGBT - że najlepszą reakcją, na te manifestacje, bylby brak reakcji.
Jeśli na coś nie zwracasz uwagi tzn że tego nie ma.

Co do obrazy uczuć religijnych, to nie bądźmy fundamentalistami. Kościół w wystarczającym stopniu obraża religię i wiernych, bierną postawą wobec pedofilii w swoich szeregach. Bierność tej instytucji jest o wiele bardziej gorsząca niż jakiś tam gej czy lesbijka, z karykaturą Jezusa czy MB. To cię nie oburza?

0

@masq Ale po co? Czytasz, słuchasz, oglądasz te wszystkie dyrdymały i czujesz się osaczony. Może stąd bierze się ten strach przed LGBT? Niby nic do nich nie masz a interesują cię?
OK, chcesz poznać sposób działania "wroga" ;)
Żyj własnym życiem, problemami i radościami. Co mnie obchodzi kto co i z kim.
Protestują? Manifestują? Co cię to obchodzi większa korzyść byłaby z tego, że nie zwraca się na nich uwagi niż z tych kontrprotesów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Adamski69 Na siłę??? Wyjaśnij mi to.
Porwali cię? Zmusili do robienia "tych rzeczy"? Kazali ci patrzeć jak sami to robią?

0

@SiSenior A co ci narzucają?

0

@pawello10 Następnym razem pomyśl 2x zanim coś napiszesz.

1

@MXFCB Albo naoglądali się Madadaskaru i króla Juliana

1

Sezon koszulkowy to będzie jakaś abstrakcja. Co ci dizajnerzy mieli w głowach.

129

"Pamiętajmy, że Hodzić, to nazwisko trenera rywali, a nie nasza taktyka na to spotkanie."
Jacek Laskowski. Nagroda Złote Usta 2020

7

Napiszę tylko tyle, że z każdym strzelonym golem, wartość Ansu rośnie, rośnie, rośnie i rośnie. Oby tylko nikt tego nie spiermandolił.
Ansu Fati, barcelońska odpowiedź na Masona Greenwooda z ManUTD. Jak ja się cieszę bo oba kluby mam na swojej orbicie.

0

@Joe_Pesci Tylko, że w tamtym czasie Rakitic nie chciał odchodzić a i klub -chyba- nie był zainteresowany.

7

Brutalnie się pan RS obszedł z całym tym barcelońskim towarzystwem.

12

https://x.com/AlfAudilover/status/1301993447860187148
Czasami wystarczy zainspirować innych

2


A także ten pan:

2

Kończę robotę, wracam do domciu, rzut oka w smartf.- Messi zostaje. Ulga + mieszane uczucie( po **uj był ten cały syf) ale jest wywiad - przeczytam jutro oby był konkretny co do przyczyn, decyzji itd.( widzę, że LR podzielona). OK przeczytam kiedy się wyśpię.
Teraz prosto do domciu, EUROPA umila drogę..... Fifi, cała przyjemność po mojej stronie

0

@masq Dembele, jeśli poukładał sobie wszystko w głowie i przestaną go nękać kontuzje, jest do ulepienia. A jeśli nie przekona CN, to mam przynajmniej nadzieję, że rozegra poprawny sezon i będzie można go sprzedać za dobre pieniądze.
Coutinho po pobycie w Monachium i zdobyciu LM powinien nabrać pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości. To jest chyba sfera blokady w głowie i jeśli Koeman zdejmie tego simlocka to Filipek będzie czarował na CN.

3

Frenki w reprezentacji a w klubie niebo a katakumby. Co znaczy wykorzystać potencjał piłkarza. Tu nie trzeba wymyślać prochu.

1

@Chakalaka Dynamit w rękach i piękny umysł w jednym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?