Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Też tak macie, że kiedy wasz przełożony odchodzi z pracy to wy dostajecie premię
2
@mekston Jesli chodzi o Argentynę to łudzę się, że to jest wina trenera, selekcji zawodników, sposobu grania itd. Tam poza wynikiem to niewiele się zgadza. Choć trzeba przyznać, że nie tak dawno nawet wyników nie było.
Chciałbym zobaczyć tę reprezentację pod opieką kogoś takiego jak Pochetino.
0
Te eliminacje do MŚ2022 w Ameryce Płd. to jest jakiś dramat. Czy tam poza Brazylia to ktoś gra w piłkę? To jest poziom naszej 2 ligi. Wymęczyłem się strasznie. To było jak walenie cepem w stodole u Pawlaka.
1
@mekston Wynik może i dobry ale gra tragiczna, zwłaszcza po stronie Argentyny. Mam wrażenie, że ci piłkarze kiedy grają w reprezentacji tracą co najmniej z 50%swoich umiejętności, które pokazują w klubach. Otamendi - tutaj to w ogóle nie ma żadnych strat. On jest tak samo marny klubie co w reprezentacji. A le taki Paredes, De Paul, Tagliafico czy Ocampos. O Messim to nie wspominam bo gość ordynarnie spaceruje po boisku.
0
@zadafcb Kiedyś dużo ogladałem. Głównie dlatego, że miałem problemy ze snem. Najlepsze były bójki, lepsze niz te w hokeju.
1
@Colon Ale żeby ktoś złamał ze złości swój kij, to nie widziałem.
1
@Chakalaka Dziwne zachowanie sędziego. Ciekawe, czy i jak wytłumaczył brak reakcji na zachowanie Jimmy'ego.
Gdyby takie upomnienie wiązało się automatycznie z karą finansową. A tak to White zdawał sobie sprawę, że pudło przekreśla jego szansę na dalszą grę i dał upust frustracji. W sumie bez konsekwencji. Tym mógł również kierować się Scullion.
1
@Chakalaka To z tą premią popłynęli trochę. Tak jak kiedyś z nagrodą za największą liczbę maxów. Tylko nie pomnę jaki to był turniej?
Co do Ochoiskiego to na tt, po jakimś meczu z Lisowskim ( wyrównany mecz, kto wygrał nie pamiętam), był spory hype na tego chłopaka. Ale OK, też niewiele o nim znalazłem i dlatego pytałem. Pewnie kolejny miś z okienka.
1
@Chakalaka Ochoiski ponoć talenciak?
Ktoś wygrał 4 turnieje w tym cyklu?
2
https://www.facebook.com/watch/?v=597736091134438
"Prawda nas zaboli" jak mawiał klasyk.
3
Tradycja rzecz święta.
1
@4Fabregas4 Masz żal bo był remis, nie było rotacji w składzie a zbawcą miałby być Dembele, który nie wszedł na boisko bo trenera obleciał cykor? Grubo, zważywszy, że zagrali Pedri, Trincao i Dest czyli chłopaki świerzaki, na ktorych bez mrugnięcia okiem stawia trener, jak sam go osądziłeś, który się boi.
Czapki z głów.Oklaski kurtyna.
4
@4Fabregas4 JPR. Ktoś tu się nie wyspał.
8
Bez "9" takie mecze będzie nam trudno wygrywać.
7
Pragnę zwrócić uwagę wszystkim malkontentom, że Barca zaczyna sezon z niższego pułapu. Nowy trener, ustawienie, piłkarze, sposób gry. To wszystko wymaga czasu, cierpliwej pracy i wzajemnego zrozumienia. Są mankament i dziś było je widać, bo rywal był wymagający. Mimo tego wynik nie jest najgorszy.
2
Kolejny plusik dla Koemana - szybkie wyprowadzenie piłki z pod własnej bramki.
0
@BarcaInfo Trzeci mecz z kolei
0
@BellaCiao JPR. Była beka z ManUTD za 1:6 z Totkami ale tam Czerwone Diabły grały w osłabieniu. Co tu się "stanęło" to ja nie mam literek na klawiaturze.
1
@Chakalaka Mają do niego cierpliwość.
0
@ghost9612 To fakt, Koeman nie nawija makaronu na uszy i mówi to co myśli - tak przynajmniej to odbieram. "Na zewnątrz" wygląda, że ułożył sobie relacje z piłkarzami na zasadzie szef-podwładny.
0
Po ciężki meczu z Celtą spodziewałbym się, że dziś zagra Pjanić zamiast Busquetsa. No nic, oby Sergio dał radę w starciu z szybkimi graczami Sevilli.
1
Konkretny człowiek i, jak czytam, większości z was podoba się. Poczekam do pierwszej porażki lub słabego meczu Barcy. Nie chcę nikogo obrazić ale jeszcze nie raz i nie dwa wiele osób - być może i ja - zmieni zdanie o trenerze.
5
Wydaje mi się, że Koeman powinien, takim graczom jak Pique czy Alba, zwrócić uwagę na to żeby nie wdawali się w dyskusję z sędziami. To jest zupełnie niepotrzebne marnowanie energii i naraża zespół na osłabienie. Bo hiszpańscy sędziowie uwielbiają wręcz karać piłkarzy za dyskusję.
5
Po pierwsze to Barca od początku ruszyła na gospodarzy meczu, a nie jak w poprzednich latach Celta stawała pod naszym polem karnym. Gol Ansu sprawił, że oddaliśmy trochę inicjatywę rywalom i stąd wzięły się te, niepotrzebne zupełnie faule, czego konsekwencją była czerwień i gra w osłabieniu.
I tu wyszła przebiegłość i odwaga Koemana. Zamiast zamurować bramkę w drugiej połowie, na co pewnie liczyli gospodarze, Barca ruszyła na Celtę. Kolejne dwie bramki powinny paść zaraz po przerwie ale co się odwlecze to...
Odrodzenie Coutinho stało się faktem. Gość jest nowym liderem zespołu i to on dyryguje naszą grą. Bayern powinien pluć sobie w brodę, że nie wykupił go kiedy miał okazję.
No grzechem byłoby nie wspomnieć o radykalnej poprawie gry w defensywie. Tego to ja się nie spodziewałem. Oczywiście Pique, Busi czy Klemens nadał są wolni ale jako formacja defensywa gra bdb. Neto - myślę sobie, że Ter Stegen może niespiesznie wracać do zdrowia, choć wydaje się, że jak już wróci łatwo mu nie będzie wskoczyć do bramki w roli tego pierwszego.
Ale ale, zimna krew, kamienna twarz, spokój grabarza i jedziemy dalej..
1
@kiper09 Dembula czeka na co powie jego mama w kwestii przenosin do ManUnited
0
@pafcioxxx jeszcze przed przerwą
5
Piękne stroje, piękny mecz, piękne zwycięstwo tylko pogoda do c**ja
0
@Barca25 Tym bardziej, że w konsekwencji zawodnik zostaje wyrzucony z boiska. To musi być faul "konkret", czy chociażby coś takiego jak zrobił Pique. A tu nic nie stało się Denisowi. OK, faul ale na żółtko!!!! Sędzia chciał i dał. Ramosa czy Casemiro oszczędziłby.
1
https://rfbl.pl/duncan-edwards/
Ocalić od zapomnienia.
2
@Chakalaka Ronnie nie bierze udziału w tych rozgrywkach?