Jordi10
Dołączył/a: sierpień 2016
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby "więcej niż klub" coś jeszcze znaczyło to Barca solidarnie z Valencią powinna zbojkotować ten cyrk u Saudów.
Rubiales siedzi sobie w loży z jakimś szejkiem, który pewnie o piłce ma takie pojęcie, że wie że tym okrągłym trzeba trafić w jeden z dwóch prostokątów oplecionych siatką, i tyle to dla obu ma wspólnego ze sportem.
0
@Oddajpada Jeszcze zremisują ;)
3
@Janiama Prognoza wynika z podwyżek, którym rząd zaprzeczał jeśli chodzi o odbiorców indywidualnych. Dostawcy prądu wiedzą jednak swoje i stąd te wyższe prognozy. Po wyborach prezydenckich "okaże się", że jednak podwyżki są nieuniknione a wszystko to wina UE lub Tuska. Ciemny lud łyka wszystko jak pelikan.
0
@Janiama Jaki operator dostarcza ci prąd?
3
https://m.cda.pl/video/3233617f1
Fantastyczny komik.
0
@SamuelUmtiti Tak pogmatwali sprawę, że jestem ciekaw jak wybrną z tego w 3 sezonie - ostatnim podobno.
1
@kielon93 Dominują grę, strzelają gola a potem kontrolują wydarzenia na boisku przez posiadanie piłki. Są przy tym piekielnie pewni. No wypisz wymaluj Barca Guardioli z tą różnicą, że Barca 3 brameczki do przerwy a potem gra w "dziadka". Liverpool raczej napiera aż strzeli gola a potem kontrola, przyspieszenie, kontrola itd. Trybiki dobrze pracują, idą po rekord Arsenalu i życzę im tego mimo, że ManUnited w sercu. Mam jednak wrażenie, że że w którymś momencie tego sezonu maszynka zacznie się psuć.
0
Nie ma co siać paniki. W LL została jedna kolejka pierwszej częsci sezonu a potem ten bezsensowny wyjazd do Saudów, który należałoby potraktować jako okazję sprawdzenia młodych zawodników.
2
Nie spodziewałem się aż takiej zmiany jakościowej w grze Arsenalu po przyjściu Artety. Oczywiście nie ma co przesadzać ale w porównaniu z tym co Kanonierzy prezentowali do tej pory to jest to zwrot o 180 stopni.
A propos Artety, to ciekawy materiał na jego temat zamieścił ostatnio T.Ćwiąkała
Pomysł z objęciem przez Mikela Barcy w niedalekiej przyszłości nie jest taki niemożliwy.
0
0
@katalonczyk987 Jeśli odejdzie Vidal to Alenia miał zostać. Tak gdzieś obiło mi się o oczy ;)
0
@koksik2700 "Opium dla mas" jak pisał klasyk
2
Uwielbiam zostawiać sobie najlepsze kawałki na sam koniec a tym bardziej kiedy w przeszłości już czegoś próbowałem. I choć z czasem gusta, smaki, receptury mogą się zmieniać to jednak upodobania i przyzwyczajenia - w moim przypadku - nie zmieniają się.
Peaky Blinders może nie tak krwisty, gęsty i soczysty jak kiedyś ale jednak nadal pyszny, przepyszny.
0
@th@les Doświadczenie żadne w porównaniu z "naszym" ale zmiótł go z ringu. Śmieszą mnie takie walki, żadnego związku ze sportem to nie ma, liczy się kasa i publika, która zechce to obejrzeć.
0
0
@Rewolucja123 Przyszłość jest przed nim ale nie w Barcy. Tu już od dawna nie stwia się na wychowanków.
6
0
@SzczupakinhoRdza trzyma się go lepiej niż pieniądze alkoholika
0
Będą rotacje? Umtiti, Alenia i Vidal w wyjściowym?
2
@JohnA Nie mam z tym problemu i fajnie, że ludzie zwracają na to uwagę pod warunkiem, że robią to w sposób kulturalny.
0
@JohnA @shinthps Już kiedyś pisałem tu o mojej przypadłości więc nie będę się powtarzał. Kiedy mam czas to czytam przed wysłaniem to co naskrobię ale generalnie puszczam od razu. Co do autokorekty to nie wiem jak to się sprawdza na smartfonach ale u mnie czasem szwankuje, a dużo na nim piszę. Generalnie wymówki nie mam i przepraszam. Zdarza się.
0
@shinthps wiesz jak jest, a jak nie wiesz, to Wiesz znaczy się nie wiesz
0
Technicze pytanie, jak odp. kilku osobą w jednym komentarzu?
11
0
@osa91 Mnie się przypomina Ramos z któregoś Clasico kiedy podobnie faulował Leo. Na szczęście nie trafił wówczas ale za nadmierną agresję dostał czerwoną chyba
0
0
@lucca87 Masz rację, ale nasi również mogliby próbować strzałów z dystansu. Niejednokrotnie jest tak, że gramy po obwodzie, klepiemy i nic z tego nie wychodzi a wystarczyłoby uderzyć zza pola karnego.
Z czego to wynika, że mało jest takich prób? Rakitić czasem coś tam skrobnie no i Leo.
W Realu wręcz mają przykazane żeby tak robić i w Clasico było to widać. Wydaje mi się, że oni grali na takie strzały z dystansu.
1
@Shoxhieee Wróżbita maciuś się znalazł.
5
Alba marnuje "setkę" ( jasne Peszko niezmarnowałby;), Suarez - szkoda strzępić klawiaturę na jego wczorajszą grę, Messi nie trafia w piłkę, De Jong oddaje anemiczy strzał, Ramos wybija piłkę z bramki, Roberto zamiast strzelać znów podaje.
Real miał przewagę: wysoki pressing, dużo strzałów zza pola karnego, stałe fragmenty gry, posiadanie piłki. Ale jedyną klarowną sytuację jaką sobie wypracowali był nieuznany gol Garetha.
Śmieszną mnie opinie, że brak Busquetsa w wyjściowym był błędem Valverde. Tego samego Busquetsa, którego wszyscy krytykujecie za słabą formę, brak szybkości, straty. Myślicie, że dałby radę. Ja uważam, że nie. Bardziej brakowało Arthura.
0
@JohnA Jako kibic Barcy czuję się moralnym zwycięzcą tamtego spotkania za ten nie odgwizdany karny. Więcej, w mojej osobistej tabeli LL dopisałem Barcy 3pkt za tamten mecz. Owacje, bisów więcej nie będzie;)