Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby Polskie kluby zatrudniły światowej klasy trenerów i stały się 20 mln bogatsze to myślę, że za 10-15 lat widzielibyśmy je w finałach LM.
P.S Nie jestem kibicem żadnego polskiego klubu.
0
"...będzie tak, że Anglia, Niemcy i Polska..." hah
0
Ej ludzie, ja się tylko pomyliłem i nie doczytałem artykułu a wy tutaj jakieś wojny na słowa toczycie jakby to było nie wiadomo co.
0
To jeszcze nie jest powód żeby wyzywać mnie od gimbusów. Po prostu nie doczytałem tego.
0
A sory nie doczytałem
0
Asystentem Tite?
0
Chciałbym go tam zobaczyć
0
Na bezużytecznej jest bardzo dużo rzeczy niezgodnych z prawdą, bo administratorzy leją na to i czasami są takie głupoty, że to szok.
0
Powinni taką ankietę zrobić w Polsce, ciekawe jakie byłyby jej wyniki.
0
Ludzie!!! Silvy się nie da kupić. Zakup Davida Luiza byłby bardzo dobrym posunięciem. Chciałbym go zobaczyć w Barcy.
0
Wiadmo już jaki Neymar będzie miał numer?
0
Jak dla mnie to jest idealny. Mógłby zmieniać się z Mascherano - nawet :P
0
Po prostu zmienili zdanie i zdecydowali się jednak podpisać z nim kontrakt.
0
Po co nam Bartra? Tito wstawi Pinto.
0
Messi w Gdańsku pogra pewnie ok. 20 min. Nie rozumiem go trochę, przecież jak się tak kocha grę w piłkę to gra się cały mecz a nie 20 min jak na niektórych charytatywnych.
0
Skąd wiesz, że wiele zrobią razem. Jeszcze nie wiadomo, przecież mogą się nie zgrać...
0
Do Domas01
0
To Ola(autor) robi nam wodę z mózgu.
Oczywiście żart.
0
Ma rację, na wypożyczenie go i niech się rozwija. Dopiero za jakieś dwa lata widziałbym go w pierwszej drużynie.
0
Trudno będzie mu się przebić.
0
Mimo tego, że wiele osób się ze mną nie zgodzi to powiem, że widziałbym Deulofeu w pierwszej drużynie i grałby na zmianę z Villą i Alexisem.
0
Odpowiedz do AdrianM11
0
Myślę, że to dobry pomysł tylko drodzy strasznie są.
0
Takich graczy to już teraz powinni sprowadzić :)
0
~`dzefrej
Jakiś ty spostrzegawczy. Na prawde myślałeś, że ktoś z fanów Blaugrany nie wie, że Pep nie trenuje już w La Liga?
Pozdrawiam
1
Coś słabo go wycieli bo widać jego łokieć na Pique
1
A ja dałbym ttutaj jeszcze Iniestę :D
1
Co to za koreczki messi ma na sobie??
1
Powinna być taka odpowiedź. Albo podobna, bo nie ma odpowiedzi że to za mało.