0

Jakby Polskie kluby zatrudniły światowej klasy trenerów i stały się 20 mln bogatsze to myślę, że za 10-15 lat widzielibyśmy je w finałach LM.
P.S Nie jestem kibicem żadnego polskiego klubu.

0

"...będzie tak, że Anglia, Niemcy i Polska..." hah

0

Ej ludzie, ja się tylko pomyliłem i nie doczytałem artykułu a wy tutaj jakieś wojny na słowa toczycie jakby to było nie wiadomo co.

0

To jeszcze nie jest powód żeby wyzywać mnie od gimbusów. Po prostu nie doczytałem tego.

0

A sory nie doczytałem

0

Asystentem Tite?

0

Chciałbym go tam zobaczyć

0

Na bezużytecznej jest bardzo dużo rzeczy niezgodnych z prawdą, bo administratorzy leją na to i czasami są takie głupoty, że to szok.

0

Powinni taką ankietę zrobić w Polsce, ciekawe jakie byłyby jej wyniki.

0

Ludzie!!! Silvy się nie da kupić. Zakup Davida Luiza byłby bardzo dobrym posunięciem. Chciałbym go zobaczyć w Barcy.

0

Wiadmo już jaki Neymar będzie miał numer?

0

Jak dla mnie to jest idealny. Mógłby zmieniać się z Mascherano - nawet :P

0

Po prostu zmienili zdanie i zdecydowali się jednak podpisać z nim kontrakt.

0

Po co nam Bartra? Tito wstawi Pinto.

0

Messi w Gdańsku pogra pewnie ok. 20 min. Nie rozumiem go trochę, przecież jak się tak kocha grę w piłkę to gra się cały mecz a nie 20 min jak na niektórych charytatywnych.

0

Skąd wiesz, że wiele zrobią razem. Jeszcze nie wiadomo, przecież mogą się nie zgrać...

0

Do Domas01

0

To Ola(autor) robi nam wodę z mózgu.



Oczywiście żart.

0

Ma rację, na wypożyczenie go i niech się rozwija. Dopiero za jakieś dwa lata widziałbym go w pierwszej drużynie.

0

Trudno będzie mu się przebić.

0

Mimo tego, że wiele osób się ze mną nie zgodzi to powiem, że widziałbym Deulofeu w pierwszej drużynie i grałby na zmianę z Villą i Alexisem.

0

Odpowiedz do AdrianM11

0

Myślę, że to dobry pomysł tylko drodzy strasznie są.

0

Takich graczy to już teraz powinni sprowadzić :)

0

~`dzefrej
Jakiś ty spostrzegawczy. Na prawde myślałeś, że ktoś z fanów Blaugrany nie wie, że Pep nie trenuje już w La Liga?
Pozdrawiam

1

Coś słabo go wycieli bo widać jego łokieć na Pique

1

A ja dałbym ttutaj jeszcze Iniestę :D

1

Co to za koreczki messi ma na sobie??

1

Powinna być taka odpowiedź. Albo podobna, bo nie ma odpowiedzi że to za mało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?