Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekamy na rezultaty.
0
Ty weź się nie odzywaj tylko zgól ten koper
0
~ FabsFAN
Zgól ten koper
0
No tak, zapomniałem że zostanie jeszcze jeden sezon.
0
Co z bramkarzem? Plotki o transferach ucichły, mamy grać z Pinto na bramce??
0
A co z bramkarzem, kupimy jakiegoś? ostatnio nikt o tym nie mówi...
0
Dzięki
0
Może ktoś wytłumaczyć o czym chodzi z tym Tomaszewskim?
0
Szkoda, Messi od dawna marzył żeby zagrać w Gdańsku na PGE Arenie....
0
Może mi ktoś powiedzieć z czym wiąże się zapłacenie klauzuli messiego?
0
Tito i tak go nie wystawiał więc na jego miejscu też chciałbym odejść.
0
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/295017_318542448275712_1508921514_n.png
0
Niech go za darmo oddadzą
0
Czy Bayern - Barca będzie transmitowany na jakimś kanale?
0
Przedostatni gol!!!!! na oko 9letni chłopak z przewrotki. WOW
0
Chcesz oglądać tiki takę u tak młodych chłopców? Nie wiem czy to wogóle możliwe
0
Jakie kozaki :D
0
Już zdjęcie w koszulce Evertonu. Nie mogę się doczekać aż zobaczę go w jakimś meczu.
0
Lewandowski ?! AYFKM??? " Z początkowej, wstępnej listy kandydatów skreślono między innymi Xaviego, Iniestę, Götze, Lahma, Javiego Martíneza czy Falcao. " - Każdy z tych zawodników jest o niebo lepszy od Lewandowskiego, naprawdę nie wiem co on robi na tej liście.
0
Jestem za tym aby go sprowadzić.
0
A oddać go za darmo. Nikt go tutaj nie chce.
0
To już nie ważne, Jest zawodnikiem Atletico Madryt.
0
O nim nie było dużo plotek i spekulacji. Po prostu go kupili i nikt się nie emocjonuje.
0
Ale na pensje dla Villi nie byłoby stać żadnego klubu z Polski.
0
WoW, prawie wszędzie Barca.
Gratulacje
0
Już o tym kiedyś pisaliście jak jeszcze nie miałem konta. Było o tym chyba, że wyprowadzał także wujka w jakimś meczu czy coś takiego.
0
Co ty bierzesz? Jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone.
0
http://www.marca.com/2013/07/07/futbol/equipos/barcelona/1373151497.html
0
patrykp695
Co do Marcy - zgadzam się,
Ale Onet to czasami takie bzdury pisze...
0
http://www.marca.com/2013/07/07/futbol/equipos/barcelona/1373151497.html
MARCA rzadko się myli :)