0

Czekamy na rezultaty.

0

Ty weź się nie odzywaj tylko zgól ten koper

0

~ FabsFAN
Zgól ten koper

0

No tak, zapomniałem że zostanie jeszcze jeden sezon.

0

Co z bramkarzem? Plotki o transferach ucichły, mamy grać z Pinto na bramce??

0

A co z bramkarzem, kupimy jakiegoś? ostatnio nikt o tym nie mówi...

0

Dzięki

0

Może ktoś wytłumaczyć o czym chodzi z tym Tomaszewskim?

0

Szkoda, Messi od dawna marzył żeby zagrać w Gdańsku na PGE Arenie....

0

Może mi ktoś powiedzieć z czym wiąże się zapłacenie klauzuli messiego?

0

Tito i tak go nie wystawiał więc na jego miejscu też chciałbym odejść.

0

Niech go za darmo oddadzą

0

Czy Bayern - Barca będzie transmitowany na jakimś kanale?

0

Przedostatni gol!!!!! na oko 9letni chłopak z przewrotki. WOW

0

Chcesz oglądać tiki takę u tak młodych chłopców? Nie wiem czy to wogóle możliwe

0

Jakie kozaki :D

0

Już zdjęcie w koszulce Evertonu. Nie mogę się doczekać aż zobaczę go w jakimś meczu.

0

Lewandowski ?! AYFKM??? " Z początkowej, wstępnej listy kandydatów skreślono między innymi Xaviego, Iniestę, Götze, Lahma, Javiego Martíneza czy Falcao. " - Każdy z tych zawodników jest o niebo lepszy od Lewandowskiego, naprawdę nie wiem co on robi na tej liście.

0

Jestem za tym aby go sprowadzić.

0


A oddać go za darmo. Nikt go tutaj nie chce.

0

To już nie ważne, Jest zawodnikiem Atletico Madryt.

0

O nim nie było dużo plotek i spekulacji. Po prostu go kupili i nikt się nie emocjonuje.

0

Ale na pensje dla Villi nie byłoby stać żadnego klubu z Polski.

0

WoW, prawie wszędzie Barca.
Gratulacje

0

Już o tym kiedyś pisaliście jak jeszcze nie miałem konta. Było o tym chyba, że wyprowadzał także wujka w jakimś meczu czy coś takiego.

0

Co ty bierzesz? Jeszcze nic nie jest oficjalnie potwierdzone.

0

patrykp695
Co do Marcy - zgadzam się,
Ale Onet to czasami takie bzdury pisze...

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?