0

L'Equipe pisze ze PSG chce kupić Alvesa

0

L'Equipe pisze że PSG chce kupić Daniego Alvesa.

0

Nie mówię że za Messiego. Wymieniłbym R10 za Neymara albo Alexisa

0

A ja chcę R10 ponownie w Barcelonie

0

The Best Player on the World

0

0

Coś późno wrzucili

0

Gdzie widzisz błąd gimbusie?

0

Chociaż 40 no kur. Chcą mieć obrońcę czy nie ?!?!

0

Było

0

tej*

0

Ten pan bardzo nieładnie patrzy w dekolt ten kobiety...

0

Ja nie moge ! Dlaczego zdrajca? Na jego miejscu też bym odszedł mimo tego, że jestem fanem Barcy.Miałby kolejny sezon marnować się na ławce i tylko czasami wychodzić na boisko? Tam przynajmniej coś zagra.
VeB

0

weź nie komentuj i zgól ten koper

0

Jak Messiego nei ma to już nie łaska wrzucić powtórki goli?!?!

0

po 5ciu*

0

Film trwa 10 minut a ty po 3 minutach już go oceniasz??

0

Nie !!

0

siemano...nie wiemy

0

destro akurat pisze komentarze które wnoszą bardzo dużo do naszych dyskusji, przeważnie wypowiada się dobrze na temat tylko nie wierzy w transfer Luiza

0

Varane*

0

To był żart, ale jakby wybierać z nimch trzech to zdecydowanie Varan

0

Ahh Sorry xd

0

A po prawej stronie siedzi sobie Tata Martino :D

0

Bez obrońcy to nawet do 1/16 nie dojdziemy....

0

Może kupmy Pepe albo Ramosa?

0

Może powiesz że nie mam racji?

0

Tak, wciąż jest w formie

0

S*($@$aj na rm.pl

0

Ciągle złe wiadomości....
Pozostaje tylko Mangala i Yūji Nakazawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?