Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za Neymarem nie przepadam ale dobrze, że jest w drużynie. A ~30 mln rocznie to dla nas chyba nie jest żyła złota prawda ?
1
Wczoraj 2 bramy puścił.
1
Kurwa mać.
1
Unicef szło na dobre cele, to nie był sponsor.
1
Moim zdaniem nie.
1
Nie chodzi mi o to komu sprzedano ale co. Byliśmy jednym z nielicznych klubów, które nigdy nie miały sponsora na koszulce. To był nasz znak rozpoznawczy. I to tak śmieszne pieniądze jak na klub, który nigdy nie miał sponsora.... Ech....
1
Nigdy nie wybaczę Rosellowi sprzedania naszych koszulek Qatar Airways.
1
20.55 Canal+Sport
1
Jak ona będzie nastolatką to on już będzie w podeszłym wieku :D Troszkę późno jak na dzieci. No i Gratulacje ! :)
1
Czuję że Tata nas zaskoczy i Afellay wyjdzie w 1 składzie :D
1
Szczęście nam sprzyja, póki co fotel lidera. 1:1 87 min.
1
Wie ktoś może jak nazywa się ten komentator, który ciągle krzyczy " gol " ? :)
4
To ja będę pierwszym w 2014 roku. :) Kto drugi ?
1
Mina Andresa w stylu " what tha f**k ? " :)
1
Chyba zawziął się na ZP za rok 2014 i teraz daje z siebie wszystko aby to on ją odebrał :)
1
Ludzie ! Ten stadion z roku na rok coraz bardziej się wyniszcza. Modernizacja nie da długotrwałego efektu. Trzeba wybudować nowy, identyczny, z tą samą nazwą i tyle. Gdyby był w dobrym stanie nie byłbym za budowaniem nowego, no bo po co ? Rozumiem, że to niezwykły stadion, z historią, ale chyba nie będziemy grać na sypiącym się obiekcie, prawda ?
1
Chciałbym aby wybudowali nowy z tym, że identyczny z drobnymi szczegółami no i o nazwie Camp Nou :)
0
350 mln rozdzielone na 30 lat daje nam około 12 mln rocznie. Opłaca się ? Według mnie nie jak za zmianę nazwy historycznego obiektu.....
1
Jeśli władze klubu na to pozwolą to chyba się tam przejadę...
1
Gdzie ta transmisja ?
1
Przecież to nie był jego najlepszy sezon.
1
Xavi w 11 roku ?
1
Jak myślicie ? Kto zdobędzie ZP ?
1
WYNIKI ROZDANIA ZŁOTEJ PIŁKI :)
1
Cóż, było tak jak myślałem, autobus w polu karnym, potem trochę bardziej wyrównanie. W końcówce dużo nerwów, no i niedosyt.
1
W 97' to ja nie wiedziałem co to jest piłka nożna, ale gdy oglądam ten filmik, mam dreszcze na całym ciele. Ktoś kto oglądał to na żywo musiał mieć niezapomniane emocje :)
1
Wie ktoś może jaki był wynik tego meczu ?
1
W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd. :)
1
Mam nadzieję, że dzisiaj Bartra dostanie szansę gry, chociaż na 20 minut.
1
Z tego co wiem to Cyfrowy Polsat nie ma praw do transmitowania ligi hiszpańskiej, dlatego na 90% nie będzie można obejrzeć.