1

Za Neymarem nie przepadam ale dobrze, że jest w drużynie. A ~30 mln rocznie to dla nas chyba nie jest żyła złota prawda ?

1

Wczoraj 2 bramy puścił.

1

Kurwa mać.

1

Unicef szło na dobre cele, to nie był sponsor.

1

Moim zdaniem nie.

1

Nie chodzi mi o to komu sprzedano ale co. Byliśmy jednym z nielicznych klubów, które nigdy nie miały sponsora na koszulce. To był nasz znak rozpoznawczy. I to tak śmieszne pieniądze jak na klub, który nigdy nie miał sponsora.... Ech....

1

Nigdy nie wybaczę Rosellowi sprzedania naszych koszulek Qatar Airways.

1

20.55 Canal+Sport

1

Jak ona będzie nastolatką to on już będzie w podeszłym wieku :D Troszkę późno jak na dzieci. No i Gratulacje ! :)

1

Czuję że Tata nas zaskoczy i Afellay wyjdzie w 1 składzie :D

1

Szczęście nam sprzyja, póki co fotel lidera. 1:1 87 min.

1

Wie ktoś może jak nazywa się ten komentator, który ciągle krzyczy " gol " ? :)

4

To ja będę pierwszym w 2014 roku. :) Kto drugi ?

1

Mina Andresa w stylu " what tha f**k ? " :)

1

Chyba zawziął się na ZP za rok 2014 i teraz daje z siebie wszystko aby to on ją odebrał :)

1

Ludzie ! Ten stadion z roku na rok coraz bardziej się wyniszcza. Modernizacja nie da długotrwałego efektu. Trzeba wybudować nowy, identyczny, z tą samą nazwą i tyle. Gdyby był w dobrym stanie nie byłbym za budowaniem nowego, no bo po co ? Rozumiem, że to niezwykły stadion, z historią, ale chyba nie będziemy grać na sypiącym się obiekcie, prawda ?

1

Chciałbym aby wybudowali nowy z tym, że identyczny z drobnymi szczegółami no i o nazwie Camp Nou :)

0

350 mln rozdzielone na 30 lat daje nam około 12 mln rocznie. Opłaca się ? Według mnie nie jak za zmianę nazwy historycznego obiektu.....

1

Jeśli władze klubu na to pozwolą to chyba się tam przejadę...

1

Gdzie ta transmisja ?

1

Przecież to nie był jego najlepszy sezon.

1

Xavi w 11 roku ?

1

Jak myślicie ? Kto zdobędzie ZP ?

1




WYNIKI ROZDANIA ZŁOTEJ PIŁKI :)

1

Cóż, było tak jak myślałem, autobus w polu karnym, potem trochę bardziej wyrównanie. W końcówce dużo nerwów, no i niedosyt.

1

W 97' to ja nie wiedziałem co to jest piłka nożna, ale gdy oglądam ten filmik, mam dreszcze na całym ciele. Ktoś kto oglądał to na żywo musiał mieć niezapomniane emocje :)

1

Wie ktoś może jaki był wynik tego meczu ?

1

W takim razie przepraszam za wprowadzenie w błąd. :)

1

Mam nadzieję, że dzisiaj Bartra dostanie szansę gry, chociaż na 20 minut.

1

Z tego co wiem to Cyfrowy Polsat nie ma praw do transmitowania ligi hiszpańskiej, dlatego na 90% nie będzie można obejrzeć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?