Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślisz, że przeciśnie się do pierwszej 11 ? Ja w to wątpię.
1
Teraz w TVP będziemy oglądać Bayern z Polakiem na ławce. Po co on tam przechodzi ? Przecież on się tam nie rozwinie, będzie grzał ławę oporowo.
1
Już wiadomo że to trzyosobowa rodzina : ojciec i dwóch synów . :)
0
Dzięki Kamil. Gaspar, co do wujka google to wolałem przeczytać jakis artykuł pochodzący ze strony fcbarca.com. Kto wie co piszą na innych stronach. Tutaj mam pewność . :)
1
Czy mógłby mi ktoś tutaj podesłać jakiś artykuł o Guardioli i jego konflikcie z władzami klubu ? Sam nie mogę znaleźć a Barcy zacząłem kibicować dopiero pod koniec jego kadencji.
1
konflikcie*
0
Czy mógłby mi ktoś tutaj podesłać jakiś artykuł o Guardioli i jego konfliktem z władzami klubu ? Sam nie mogę znaleźć a Barcy zacząłem kibicować pod koniec jego kadencji.
1
Ja chciałbym się spotkać z Iniestą, ewentualnie Alba i Messi :)
1
Z kim chciałbyś się spotkać ?
1
Mam nadzieję że administratorzy jeszcze dodają tę bramkę :)
1
Ja się zastanawiam dlaczego tak mało głosów na Adriano.
1
Nareszcie :)
0
http://www.fcb24.com/news/messi-chce-odejsc/
0
Jakie wykształcenie ma Messi ?
1
Gdzie Iniesta ?
0
Szkoda. Chciałem się dowiedzieć :)
0
Juz wiem :)
1
Co to ? Sorry :)
0
Może mi ktoś powiedzieć jakie wykształcenie ma Leo ?
1
Rozwalasz inteligencją Daniel...
1
Gole strzelali Messi
1
Mam złe przeczucia co do tego meczu. Tak czy inaczej VEB !
0
Na jakim kanale ten mecz ?
0
Na san siro bylo 0:2...
0
Bedzie na platformie nc+ ? Na jakim kanale ?
0
W tv leci ?
0
Dzieki
0
Serio ?
0
Jaki wynik?
0
Czy to prawda że Iniesta chciał grać w Realu tylko rodzice mu nie pozwalali i wysłali go do La Masii ? Proszę o dłuższą odpowiedź :)