1

Nie tylko ja widzę jak Messi zmienił sie na niekorzyść, kiedyś zaangażowany nawet w obronie, a teraz ? Po prostu poczuł sławę. Tak, nosiłem go na rękach po remontadzie, pisząc negatywnie na jego temat to jeszcze nie znaczy, ze nie jestem jego kibicem. Dalej jest najlepszym piłkarzem na świecie, ale gdyby wciąż grał jak kiedyś, gdzie dużo biegał byłby jeszcze lepszy.

1

Myślę, że przydałby się jakiś człowiek z głową na karku jak np. Pep, który przetłumaczyłby naszym chłopcom jak powinni grać. Więcej miłości ! :)

1

Nareszcie jakiś odważny gość, który nie boi się powiedzieć całej prawdy. Zgadzam się z nim w 100%. Messi przygasł, jego gra jest bez miłości, nie to co kiedyś. Tak jest już od jakiegoś czasu. Więcej takich ludzi. Oby Messi słysząc te słowa postanowił się choć trochę zmienić. Ciekaw jestem co on sobie myśli kiedy tak chodzi po boisku patrząc jak cała drużyna nadrabia za niego. Nasza gra wygląda czasami jakbyśmy grali w 10.

1

Nawet jakby był pełny stadion to i tak doping byłby bardzo słaby, bo teraz na stadion nie przychodzą kibice którzy chcą podbudować drużynę krzykiem i kibicowaniem tylko zwykli szarzy ludzie, którzy śpiewają tylko hymn, często rodziny z dziećmi. Na prawdziwy doping na CN można liczyć tylko na el clasico i w lidze mistrzów.

1

Chyba trochę przesadził. Czerwona kartka za protesty ? No chyba, że powiedział mu coś wulgarnego.

1

Obrona mnie rozbraja, wyjdziemy tak na City to nas zmiażdżą .

1

" Ale za ciebie nie tylko bym umarł, lecz oddałbym też życie mojego jedynego dziecka! "

Czytanie ze zrozumieniem :)

1

Ale on oddałby życie syna za życie swojego ojca. Normalny on jest ?

1

Idiota. Jak jego syn się kiedyś o tym dowie to będzie miał mu za złe. Mógł sobie takie przemyślenia zachować dla siebie....

1

Zgadzam się z Polaco. Messi zaczyna gwiazdorzyć kosztem drużyny, która musi za niego biegać bo on jest nie wiadomo kim.

1

Nawet jeśli to prawda to i tak już trzeba szukać zastępcy dla Silvy, on też już nie jest młodzieniaszkiem.

1

Zgadzam się, szczególnie z ostatnim zdaniem.

1

Nie było mi dane oglądać meczów Hiszpanii pod wodzą tego pana, ale czytając artykuły o nim myślę, że był nie tylko dobrym trenerem ale i wielki człowiekiem.

4

Na ekranie Ronaldo na kolanach ^^

1

Źródło ?

1

Zgadzam się z Tobą

1

No i chuj, wszystko w pizdu, jak my tak wyjdziemy na City to wpierdol co najmniej 4:0.

1

Szkoda, że nie zagra .

1

~Panik_95
Zgadzam się z tym w 100%
Jestem przeciwny takiemu sprzedawaniu się.

1

Dzisiaj ostatni dzień okna transferowego . Myślicie, że Tata kogoś sprowadzi ?

0

Kto bogatemu zabroni ? :)

1

Radzę kupić przez internet bo na miejscu mogą się skończyć bilety i na darmo pojedziesz do Hiszpanii.

1

Zależy kiedy jedziesz do Barcelony.

1

Po co piszą tutaj tyle artykułów o Man City ? Wyczuwam strach przed meczem. To strona o FC Barcelonie !

1

Można link ?

1

Dzięki :)

1

Gdzie znajdę regulamin serwisu ?

1

W jaki sposób oddadzą mu hołd ?

1

1

Dobra zgadzam się z wami. Ale powiedzcie, czy nie chcielibyście żeby nasz klub za jakieś 100 lat był jedynym klubem w którym tradycją byłby brak sponsora na koszulce ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?