1

To jest członek JP Armii, on ma jasne cele. Nie liczy się z niczym :D

1

Ale nie mów że ktoś nie jest kibicem tylko dlatego, że nie widział drużyny na żywo. Bo jest wielu prawdziwych cule którzy nigdy nie mieli koszulki i nie byli na CN

1

pituszek007 mnie uprzedził ale zgadzam się w 100% :)

1

@szeregowy87
Jak kogoś nie stać na wyjazd do Barcelony albo na oryginalną koszulkę to nie może być kibicem ? Litości. Zdziwiłbyś się. Nie jeden taki kibic wie więcej o klubie niż ty, który byłeś na meczach i masz koszulkę...

1

Nawet jakbyśmy przegrali na ich stadionie niewielką liczbą bramek to ludzie, jesteśmy Barceloną ! Miejmy nadzieję, że wygramy 1:0 bądź 2:0 i więcej.

1

"Kiedy tracą piłkę w ataku pozycyjnym, nie zawsze radzą sobie z powrotem do defensywy przy kontrataku". - Od razu skojarzyło mi się z Alvesem. A co do pressingu to myślę, że po 60 minucie nie będą mieli już siły biegać za piłką.

1

A ten czego się naćpał ?

1

To są żarty. A poza tym to lepiej myśleć optymistycznie :)

1

Zawodnicy City będą ich na barkach wnosić :)

1

W Środę o 10.00 to chłopaków nieprzytomnych będzie trzeba wnosić do samolotu, jak sobie pochlają po zwycięstwie z City hehe :D

1

Mój skład na City : VV - Adriano - Pique - Bartra - Alves - Iniesta - Fabs - Busi - Pedro - Messi - Alexis

1

To błąd, że nie zwraca uwagi na krytykę. Może jakby zwracał to miałby więcej zaangażowania w grę. Może by w końcu zaczął grać w obronie a nie chodzi ppo boisku jak Bóg i czeka na piłkę...

1

hehe po co spamujesz ? he he

1

Największe czego możemy się obawiać to stałe fragmenty gry, z resztą z każdą drużyną mamy problemy pod tym względem.

1

Moim zdaniem szanse rozkładają się 50/50. To będzie mecz Pieniądze vs Historia i Tradycja

1

No ja p*******, znowu 22 ? Chyba ich posrało.

1

Mi właśnie ten kołnierzyk i zapięcia się podobają :) Chciałbym taką na następny sezon

1

1

Syn Tito obchodzi dzisiaj swoje 17 urodziny. 100 lat ! :)

1

Oczywiście mam nadzieję, że wygramy ale boję się też, że pieniądze wygrają z wielką historią naszego klubu.

1

Bardzo dobra druga połowa. Bartra potwierdza, że jest w stanie zastąpić Masche .Song bardzo dobrze dzisiaj sobie radził. Iniesta zawodnik meczu !

1

Jak dla mnie to Pedro przewyższa Neymara. Nie podoba mi się jego styl gry.

1

Ta Barca jest jak nasza piłkarska sprzed paru lat. Niezwyciężona ! :)

1

Tak ale widać, że ma talent a ma dopiero 17 lat. Jakby nie wypalił to w jakimś średnim klubie mógłby spokojnie grać.

1

Na jego miejscu to nawet za darmo mógłbym grać w FCB, żeby tylko mieć co jeść. Nie rozumiem jego rodziców.

1



Myślę, że jego kariera będzie baaaardzo bogata ! Jeśli dojdzie do transferu to będę zadowolony.

1

Piękne

1

A tutaj proszę piosenka o Barcie, po polsku tylko trzeba włączyc napisy. ( Dla ludzi z dystansem do siebie :) )

1

I dlaczego nazywasz mnie pseudokibicem ? Mam tylko swoje zdanie na ten temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?