Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest członek JP Armii, on ma jasne cele. Nie liczy się z niczym :D
1
Ale nie mów że ktoś nie jest kibicem tylko dlatego, że nie widział drużyny na żywo. Bo jest wielu prawdziwych cule którzy nigdy nie mieli koszulki i nie byli na CN
1
pituszek007 mnie uprzedził ale zgadzam się w 100% :)
1
@szeregowy87
Jak kogoś nie stać na wyjazd do Barcelony albo na oryginalną koszulkę to nie może być kibicem ? Litości. Zdziwiłbyś się. Nie jeden taki kibic wie więcej o klubie niż ty, który byłeś na meczach i masz koszulkę...
1
Nawet jakbyśmy przegrali na ich stadionie niewielką liczbą bramek to ludzie, jesteśmy Barceloną ! Miejmy nadzieję, że wygramy 1:0 bądź 2:0 i więcej.
1
"Kiedy tracą piłkę w ataku pozycyjnym, nie zawsze radzą sobie z powrotem do defensywy przy kontrataku". - Od razu skojarzyło mi się z Alvesem. A co do pressingu to myślę, że po 60 minucie nie będą mieli już siły biegać za piłką.
1
A ten czego się naćpał ?
1
To są żarty. A poza tym to lepiej myśleć optymistycznie :)
1
Zawodnicy City będą ich na barkach wnosić :)
1
W Środę o 10.00 to chłopaków nieprzytomnych będzie trzeba wnosić do samolotu, jak sobie pochlają po zwycięstwie z City hehe :D
1
Mój skład na City : VV - Adriano - Pique - Bartra - Alves - Iniesta - Fabs - Busi - Pedro - Messi - Alexis
1
To błąd, że nie zwraca uwagi na krytykę. Może jakby zwracał to miałby więcej zaangażowania w grę. Może by w końcu zaczął grać w obronie a nie chodzi ppo boisku jak Bóg i czeka na piłkę...
1
hehe po co spamujesz ? he he
1
Największe czego możemy się obawiać to stałe fragmenty gry, z resztą z każdą drużyną mamy problemy pod tym względem.
1
Moim zdaniem szanse rozkładają się 50/50. To będzie mecz Pieniądze vs Historia i Tradycja
1
No ja p*******, znowu 22 ? Chyba ich posrało.
1
Mi właśnie ten kołnierzyk i zapięcia się podobają :) Chciałbym taką na następny sezon
1
Co wy na to ? Mi się bardzo podoba :)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1656410_394334847378234_2128012997_n.jpg
1
Syn Tito obchodzi dzisiaj swoje 17 urodziny. 100 lat ! :)
1
Oczywiście mam nadzieję, że wygramy ale boję się też, że pieniądze wygrają z wielką historią naszego klubu.
1
Bardzo dobra druga połowa. Bartra potwierdza, że jest w stanie zastąpić Masche .Song bardzo dobrze dzisiaj sobie radził. Iniesta zawodnik meczu !
1
Jak dla mnie to Pedro przewyższa Neymara. Nie podoba mi się jego styl gry.
1
Ta Barca jest jak nasza piłkarska sprzed paru lat. Niezwyciężona ! :)
1
Tak ale widać, że ma talent a ma dopiero 17 lat. Jakby nie wypalił to w jakimś średnim klubie mógłby spokojnie grać.
1
http://www.fcbarca.com/52812-barcelona-oferuje-15-milionow-za-nadzieje-europejskiego-futbolu.html
1
Na jego miejscu to nawet za darmo mógłbym grać w FCB, żeby tylko mieć co jeść. Nie rozumiem jego rodziców.
1
Myślę, że jego kariera będzie baaaardzo bogata ! Jeśli dojdzie do transferu to będę zadowolony.
1
Piękne
1
A tutaj proszę piosenka o Barcie, po polsku tylko trzeba włączyc napisy. ( Dla ludzi z dystansem do siebie :) )
1
I dlaczego nazywasz mnie pseudokibicem ? Mam tylko swoje zdanie na ten temat.