Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Obejrzałem parę dni temu sobie ten mecz :)
0
Messi już jest crackiem ale myślę, że Iniesta jest nam bardziej potrzebny.
1
Prawie każdy mecz wygrywamy dzięki niemu :)
1
Spójrzcie na piękną zapowiedź el clasico prosto z belgijskiej TV.
1
Chciałbym zobaczyć Barca - BVB, nigdy nie widziałem meczu Barcy z Borussią. Czy w historii te kluby grały ze sobą ?
1
Tak.
1
Niech się Ramalho zajmie swoimi sprawami ! Messi to inny świat, robi co chce. On tutaj rządzi i ustala zasady. Taki ma charakter, często woli zagrać sam. Czy Pan Muricy myślał, że Neymar po przyjściu do Barcy będzie największą gwiazdą ? Póki co to Pedro jest większą.. W Blaugranie wszyscy grają na Messiego i tak zostanie. Żaden Brazylijczyk tego nie zmieni. Leo jest jedynym liderem. Co do tego, że Neymar w ciągu roku przewyższy Leo i CR'a - wątpię.
1
Po facebooku i różnych stronach internetowych krążą takie wieści, czekam na oficjalne info.
1
Zmarła matka Neymara [*] - to jeszcze nie potwierdzone. Może tak być jak ze śmiercią Messiego.
1
Zapomnijcie o Paryżu ?
1
Czekamy ! :)
1
nie wiedziałem, dzięki. Idę oglądać :)
1
Śledzicie ? http://www.livesports.pl/mecz/rJz5MHuK/#szczegoly-meczu
1
Jest napisane*
1
Mogliśmy się tego spodziewać... Tata wstawi go na ten mecz za samo nazwisko, mimo, że Pedro gra lepiej jak narazie. Mam nadzieję, że ty tylko plotki i na ławce usiądzie Ney.
1
Wiecie może czy to photoshop czy prawdzie zdjęcie ? http://fangol.pl/view/44106/messi-w-koszulce-paulinho
1
Nasza przyszłość. Świetny zawodnik.
1
Bartra podpisał kontrakt ! :D
1
Pan Evaristo to chyba za nazwisko by Neymara wstawił... Pedro i Alexis jak narazie lepiej grają.
1
Myślę, że nie. Po prostu urodził się w złym czasie. Gdyby nie era CR i Leo to na 100% by miał ZP, a szkoda bo należałaby mu się.
1
Znów ? Od dawna jest najlepszą !
1
Pedro i Alexis. Żaden Neymar
1
Jakby atak wyglądał tak : Pedro - Messi - Alexis albo Iniesta - Messi - Alexis/Pedro to byłbym szczęśliwy.
1
Pamiętajmy, że to było "tagże" jej dziecko.
VeB !
1
Atleti też przecież jest faworytem co pokazuje bilans i punkty.
0
Czekam na komentarz użytkownika ukaszz, który pisał, że Tello nie zasługuje nawet na ławkę rezerwowych.
1
Ale szkoda
1
Jakby strzelił na Bernabeu byłoby jeszcze piękniej :D
0
Goń CR'a mistrzu !
0
nie było