1

Obejrzałem parę dni temu sobie ten mecz :)

0

Messi już jest crackiem ale myślę, że Iniesta jest nam bardziej potrzebny.

1

Prawie każdy mecz wygrywamy dzięki niemu :)

1

Spójrzcie na piękną zapowiedź el clasico prosto z belgijskiej TV.

1

Chciałbym zobaczyć Barca - BVB, nigdy nie widziałem meczu Barcy z Borussią. Czy w historii te kluby grały ze sobą ?

1

Tak.

1

Niech się Ramalho zajmie swoimi sprawami ! Messi to inny świat, robi co chce. On tutaj rządzi i ustala zasady. Taki ma charakter, często woli zagrać sam. Czy Pan Muricy myślał, że Neymar po przyjściu do Barcy będzie największą gwiazdą ? Póki co to Pedro jest większą.. W Blaugranie wszyscy grają na Messiego i tak zostanie. Żaden Brazylijczyk tego nie zmieni. Leo jest jedynym liderem. Co do tego, że Neymar w ciągu roku przewyższy Leo i CR'a - wątpię.

1

Po facebooku i różnych stronach internetowych krążą takie wieści, czekam na oficjalne info.

1

Zmarła matka Neymara [*] - to jeszcze nie potwierdzone. Może tak być jak ze śmiercią Messiego.

1

Zapomnijcie o Paryżu ?

1

Czekamy ! :)

1

nie wiedziałem, dzięki. Idę oglądać :)

1

1

Jest napisane*

1

Mogliśmy się tego spodziewać... Tata wstawi go na ten mecz za samo nazwisko, mimo, że Pedro gra lepiej jak narazie. Mam nadzieję, że ty tylko plotki i na ławce usiądzie Ney.

1

Wiecie może czy to photoshop czy prawdzie zdjęcie ? http://fangol.pl/view/44106/messi-w-koszulce-paulinho

1

Nasza przyszłość. Świetny zawodnik.

1

Bartra podpisał kontrakt ! :D

1

Pan Evaristo to chyba za nazwisko by Neymara wstawił... Pedro i Alexis jak narazie lepiej grają.

1

Myślę, że nie. Po prostu urodził się w złym czasie. Gdyby nie era CR i Leo to na 100% by miał ZP, a szkoda bo należałaby mu się.

1

Znów ? Od dawna jest najlepszą !

1

Pedro i Alexis. Żaden Neymar

1

Jakby atak wyglądał tak : Pedro - Messi - Alexis albo Iniesta - Messi - Alexis/Pedro to byłbym szczęśliwy.

1

Pamiętajmy, że to było "tagże" jej dziecko.
VeB !

1

Atleti też przecież jest faworytem co pokazuje bilans i punkty.

0

Czekam na komentarz użytkownika ukaszz, który pisał, że Tello nie zasługuje nawet na ławkę rezerwowych.

1

Ale szkoda

1

Jakby strzelił na Bernabeu byłoby jeszcze piękniej :D

0

Goń CR'a mistrzu !

0

nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?