0

Szkoda, że nie jakaś fajna oprawa tylko flagi.

1

A dzisiaj znowu po meczu nie będzie można wejść na stronę bo tyle osób na niej jest... :D

1

Redakcja zrobiła nam żart . :)

1

hahha, dopiero się skapnąłem, że te avatary to żart na prima aprillis :D

1

Co jest z tymi avatarami ?!

1

Wiem, ale jak odejdzie to chyba będziesz go dobrze wspominał co ? :)

1

Zawsze będzie w naszych sercach.

1

@ Sebussss i Dym, mogę wiedzieć w jakich okolicznościach zerwaliście więzadła ?

1

Za co go minusujecie ? Za avatar ?

1

http://3.bp.blogspot.com/-sC-EmthHMKM/URERV33zG6I/AAAAAAAAAA4/4_ALmSY-HYc/s1600/kolano-budowa-5217.jpg
Spójrz na ten obrazek, widocznie jedna część nogi musiała pod naciskiem obsunąć się co spowodowało zerwanie więzadła.

1

1

hahahha :D

1

Za kim ty jesteś ? Raz obrażasz Barcę a raz ją chwalisz.

1

Coraz więcej błędów na tej nowej wersji strony...

1

1

Szkoda, że odchodzi :( tyle lat...

1

Nie miałem okazji obejrzeć meczu. Możecie mi powiedzieć czy zagraliśmy dobrze czy raczej męki jak z Valladolid ?

1

No to jutro czas na brameczkę :)

1

Przed chwilą na jakiejś stronce tak przeczytałem ale poczekajmy, mam nadzieję że to plotki.

1

Pinto też kontuzja chyba.. :(

1

Szkoda 0:1 Miejmy nadzieję że wyrównają

1

Ja bym zwycięstwo oddał, szkoda go. Może już nie zagrać dla nas, smutny koniec :(

1

Najgorzej jest w trakcie meczu albo zaraz po nim, lagi i trudno dodać komentarz :D

1

Jeszcze nie jest pewne że najlepszy strzelec LM i LL ale miejmy nadzieję, że przegoni Cristiano.

0

Sędziowie :D

1

Zachowanie niegodne piłkarza najlepszej drużyny na świecie, ale co zrobisz ? Nic nie zrobisz.

1

Trochę szacunku.

1

Płaczcie dalej na sędziego, jakbyście wygrali to nikt z was nie widziałby błędu...

0

Obyście się potknęli w Sewilli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?