Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że nie jakaś fajna oprawa tylko flagi.
1
A dzisiaj znowu po meczu nie będzie można wejść na stronę bo tyle osób na niej jest... :D
1
Redakcja zrobiła nam żart . :)
1
hahha, dopiero się skapnąłem, że te avatary to żart na prima aprillis :D
1
Co jest z tymi avatarami ?!
1
Wiem, ale jak odejdzie to chyba będziesz go dobrze wspominał co ? :)
1
Zawsze będzie w naszych sercach.
1
@ Sebussss i Dym, mogę wiedzieć w jakich okolicznościach zerwaliście więzadła ?
1
Za co go minusujecie ? Za avatar ?
1
http://3.bp.blogspot.com/-sC-EmthHMKM/URERV33zG6I/AAAAAAAAAA4/4_ALmSY-HYc/s1600/kolano-budowa-5217.jpg
Spójrz na ten obrazek, widocznie jedna część nogi musiała pod naciskiem obsunąć się co spowodowało zerwanie więzadła.
1
Zerwanie czegoś takiego to musi być niesamowity ból. http://3.bp.blogspot.com/-sC-EmthHMKM/URERV33zG6I/AAAAAAAAAA4/4_ALmSY-HYc/s1600/kolano-budowa-5217.jpg
1
hahahha :D
1
Za kim ty jesteś ? Raz obrażasz Barcę a raz ją chwalisz.
1
Coraz więcej błędów na tej nowej wersji strony...
1
http://www.realmadridplay.es/2014/03/busquets-miro-pepe-pisarle-cara.html
Tutaj widać, że to było celowe.
1
Szkoda, że odchodzi :( tyle lat...
1
Nie miałem okazji obejrzeć meczu. Możecie mi powiedzieć czy zagraliśmy dobrze czy raczej męki jak z Valladolid ?
1
No to jutro czas na brameczkę :)
1
Przed chwilą na jakiejś stronce tak przeczytałem ale poczekajmy, mam nadzieję że to plotki.
1
Pinto też kontuzja chyba.. :(
1
Szkoda 0:1 Miejmy nadzieję że wyrównają
1
Ja bym zwycięstwo oddał, szkoda go. Może już nie zagrać dla nas, smutny koniec :(
1
Najgorzej jest w trakcie meczu albo zaraz po nim, lagi i trudno dodać komentarz :D
1
http://www.realmadridplay.es/2014/03/busquets-miro-pepe-pisarle-cara.html
1
Jeszcze nie jest pewne że najlepszy strzelec LM i LL ale miejmy nadzieję, że przegoni Cristiano.
0
Sędziowie :D
1
Zachowanie niegodne piłkarza najlepszej drużyny na świecie, ale co zrobisz ? Nic nie zrobisz.
1
Trochę szacunku.
1
Płaczcie dalej na sędziego, jakbyście wygrali to nikt z was nie widziałby błędu...
0
Obyście się potknęli w Sewilli.