Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dzieki za odpowiedź. A co do terminarzu to nadal myślę, że mamy gorzej, mecz z Atletico, Villarreal, Athletik i Espanyol.
1
W sensie te poprzednie czy są ustalane nowe ?
1
Niestety nadal marne są szansę na majstra. My mamy jeszcze trudne mecze a najtrudniejszy przeciwnik w terminarzy realu to Sevillia. Wątpię żeby rozpędzony real dał się zatrzymać przez którąś z tych drużyn. Mam pytanie, jeśli na koniec sezonu dwie drużyny będą miały tyle samo punktów to która zdobywa tytuł ? Ta z lepszym bilansem ?
0
Nie są aż tak głupi... Specjalnie tak zrobili.
1
Dwie drużyny uważane za te z najlepszą formą w Europie pokonane przez niedocenianą Barcę ! To jest piękne !
1
Można prosić adminów o przetłumaczenie wywiadu Marcelo ?
1
Kiedy w końcu zrozumiecie, że to pomocnik ?
1
Po co piszesz o Pepe ? Sergio źle zrobił, trzeba przyznać ale nie prowokuj.
1
Bardziej podobało mi się to el clasico niż la manita bo tutaj były emocje a tam zdecydowana dominacja.
VeB !
1
Ciekawe czy ten człowiek jest chory czy może po prostu pijany ?
1
Pique za Luiza i mi pasuje :)
1
I to jest prawdziwa Barcelona !!! A tak na marginesie to Dudek całkiem obiektywnie się wypowiada.
1
Neymar.... Bez komentarza... Za nazwisko...
1
Ale to dalej 125 mln osób online, więc raczej nie obejrzysz.
1
w tv na Canal+ Sport a w necie www.rojadirecta.me,, tylko taki mecz popularny więc raczej bez porządnych scinek nie obejrzysz
1
Ile czasu przed meczem są publikowane oficjalne składy ?
1
http://www.rojadirecta.me/ - masz i szukaj
1
na Canal+ Sport
1
Widzieliście ? hahaha http://s7.postimg.org/525oge5wr/gary_lineker.png
1
Nawet dwóch :)
1
Canal+ Sport
1
Tylko nie Neymar !!!! Pedro albo Alexis, po co nam symulant na boisku ?! Po przerwie powinien wejść...
1
Ciekawe czy kibice Królewskich zrobią jakąś fajną oprawę :D
1
Jakie wielki mięśnie na nogach ma Luka, wow
0
Przydałoby się
1
Po zwycięstwo !
1
Sam takie komentarze pisałeś a mnie się czepiasz ?
1
PSG bójcie się !
1
Zgadzam się w 200%
0
"Chcę powtórzyć, że Neymar to jeden z pięciu najlepszych piłkarzy na świecie"
Mój komentarz :