1

Jeśli w następnym sezonie Alves będzie w 1 składzie albo nie będzie sprzedany to się zawiodę.

2

Alves na sprzedaż albo ewentualnie grzanie ławy

1

Najgorzej dzisiaj Alves.

1

Robi się drugie Old Trafford. Niestety

1

no ja nie mogę..... tyle sytuacji - nic a oni jedna dobra i od razu gol kurwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!

1

No i Messi z wolnego zawinie coś czuję i będziemy mieli 1:0

1

Nie wiem czy to pytanie to sarkazm ale z obecną formą to Alves tylko na sprzedaż.

7

Zauważyliście, że strona chodzi całkiem dobrze ? Chyba duuuużo sezonowców już tutaj nie wchodzi, a co za tym idzie nie przeciąża serwera. :)

1

Dobrze. Gorzej ze skutecznością.

1

Chyba będzie rekord poleceń.

1

Ale ma ciemniejszą skórę :)

1

Ja wypominam :D

5

Montoya za Alvesa i będzie lepiej. Alves póki co to gra na poziomie ekstraklasy.

5

1

Pinto stary wariat

1

Strzel coś Alexis....

1

ahhhhh

2

hahah :D ale na orliku nie ma presji :)

2

To nie zmienia faktu, że to nasz NAJLEPSZY skrzydłowy.

5

ahhhh szkoda

1

Możesz mi powiedzieć o czym dokładnie mówił ?

1

Na jakim kanale mecz ?

2

" Bartomeu: Nie będzie żadnej rewolucji, będzie głęboka reorganizacja zespołu ". No i oczywiście zadecydował o tym Bartomeu... Widać kto rządzi w Barcelonie... Szkoda, że nie trener.

1

Jak ktoś chce obejrzeć ten mecz to proszę :)
http://www.esport3.cat/video/5032611/Final-alevi-11-Barcelona---Ajax

3

Co myślicie, żeby zastrzeżyć numer 5 w Barcelonie na cześć Puyola ? :)

0

Wiem wiem. Ironia :)

0

http://www.esport3.cat/video/5032611/Final-alevi-11-Barcelona---Ajax
Jak ktoś chce obejrzeć meczyk juniorów to proszę :)

1

Masz rację. Tak łatwo jest krytykować. Przecież oczywiste, że Tata duużo bardziej zna się na piłce od nas. Czasami chyba za dużo wymagamy.

8

Nie zgodzę się z większością ludzi na tym forum. Tata robi na mnie wrażenie, nie wiem czym ale jakimś dziwnym trafem ufam mu i myślę, że jak zostanie to w następnym sezonie zobaczymy dawną Barcę.

0

Zbyt długo by nie pograł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?