Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeśli w następnym sezonie Alves będzie w 1 składzie albo nie będzie sprzedany to się zawiodę.
2
Alves na sprzedaż albo ewentualnie grzanie ławy
1
Najgorzej dzisiaj Alves.
1
Robi się drugie Old Trafford. Niestety
1
no ja nie mogę..... tyle sytuacji - nic a oni jedna dobra i od razu gol kurwa mać !!!!!!!!!!!!!!!!
1
No i Messi z wolnego zawinie coś czuję i będziemy mieli 1:0
1
Nie wiem czy to pytanie to sarkazm ale z obecną formą to Alves tylko na sprzedaż.
7
Zauważyliście, że strona chodzi całkiem dobrze ? Chyba duuuużo sezonowców już tutaj nie wchodzi, a co za tym idzie nie przeciąża serwera. :)
1
Dobrze. Gorzej ze skutecznością.
1
Chyba będzie rekord poleceń.
1
Ale ma ciemniejszą skórę :)
1
Ja wypominam :D
5
Montoya za Alvesa i będzie lepiej. Alves póki co to gra na poziomie ekstraklasy.
5
1
Pinto stary wariat
1
Strzel coś Alexis....
1
ahhhhh
2
hahah :D ale na orliku nie ma presji :)
2
To nie zmienia faktu, że to nasz NAJLEPSZY skrzydłowy.
5
ahhhh szkoda
1
Możesz mi powiedzieć o czym dokładnie mówił ?
1
Na jakim kanale mecz ?
2
" Bartomeu: Nie będzie żadnej rewolucji, będzie głęboka reorganizacja zespołu ". No i oczywiście zadecydował o tym Bartomeu... Widać kto rządzi w Barcelonie... Szkoda, że nie trener.
1
Jak ktoś chce obejrzeć ten mecz to proszę :)
http://www.esport3.cat/video/5032611/Final-alevi-11-Barcelona---Ajax
3
Co myślicie, żeby zastrzeżyć numer 5 w Barcelonie na cześć Puyola ? :)
0
Wiem wiem. Ironia :)
0
http://www.esport3.cat/video/5032611/Final-alevi-11-Barcelona---Ajax
Jak ktoś chce obejrzeć meczyk juniorów to proszę :)
1
Masz rację. Tak łatwo jest krytykować. Przecież oczywiste, że Tata duużo bardziej zna się na piłce od nas. Czasami chyba za dużo wymagamy.
8
Nie zgodzę się z większością ludzi na tym forum. Tata robi na mnie wrażenie, nie wiem czym ale jakimś dziwnym trafem ufam mu i myślę, że jak zostanie to w następnym sezonie zobaczymy dawną Barcę.
0
Zbyt długo by nie pograł.