0

Malaga

1

2-0 !!! Celta !!

2

Ten Messi nawet na główki się rwie :D

3

Jak zwykle ?

1

Mecz oglądajcie redaktorzy :)

0

Celta wygrywa !!!!

0

No tak powiedzieli :D

5

" o czym fany Barcelony marzą " - Ci komentatorzy.... hahahha

2

Alexis jak narazie zawodnik meczu, ale znając życie to w sondzie Messi będzie górował :D

0

Nie przesadzaj. Większość meczy gra dobrze.

0

O to chodzi ! Trochę strzałów :P

0

Nie wpadła do siatki

0

Fajna atmosfera na trubynach

0

Dzięki

0

Ma ktos może dobrą transmisję ? Nie musi być po polsku :) Z góry dziękuję

0

Dzięki. A tak z ciekawości, wiesz co by się stało jakby mieli po tyle samo bramek i tyle samo spotkań ?

0

A z La Liga jak będzie ?

2

Możecie mi powiedzieć co się stanie jeśli Messi zrówna się z Ronaldo w ostatnim meczu ? Który z nich będzie królem strzelców i który dostanie złotego buta jeśli będzie po równo ?

1

Myślę, że to byłby dobry wybór i mielibyśmy dodatkowego zawodnika do wolnych.

7

A Alves to robi mało błędów wg. Ciebie ?

3

Najlepszy piłkarz na świecie !!!

0

Zdziwiłbyś się :P

2

Z jednej strony to byłoby dobrze nie wygrać La Liga. Zarząd zrozumiałby, że potrzeba dużych zmian. A jeśli wygramy to dalej będą myśleć, ze wszystko gra.

0

Chyba bym pierwszy kupił bilet :D

1

Chciałbym zobaczyć Cruyffa na ławce w następnym sezonie. Szkoda, że to niemożliwe :(

2

Meczów chociaż nie zawaliłeś ? :)

1

Zawsze jak jest na Family 2 to odpalam sobie transmisję na rojadirecta.me, ale dzięki :)

10

Obejrzyj sobie 3 ligę Sudańską. Tam przynajmniej potrafią grać.

1

Ech... Akurat Family 2 nie mam :(

1

Kto by nie chciał ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?