Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Juk kilka dni temu miało to być oficjalne i dalej nic...
0
Jak herb tego klubu* :P
0
Ależ się musieli źle czuć przeciwnicy... :)
1
No tak... Człowiek grał u nas 3 lata. Nie raz zapewnił nam zwycięstwo w meczu, grał u nas bardzo dobrze. Może klub go nie chciał ? Dlatego odszedł i dla kibica Barcy nie powinno być ważne gdzie odszedł ale co zrobił dla klubu przez te kilka lat. Tyle zrobił dla klubu, powinieneś mu dziękować a nie wyzywać jak wroga. Gdyby nie on pewnie nie raz przegralibyśmy ważny mecz. Sezonowcy już segregują do podludzi... Ech... Wstyd za takich kibiców. Właśnie przez was nasz klub jest czasem stawiany w złym świetle a kibice są pośmiewiskiem na świecie.
2
Barca ma mu oddać kasę z takiej racji, że taka była umowa. To chyba oczywiste. W dodatku jeśli kiedyś musiał z własnej kieszeni dopłacić do tego, żeby móc grać w tak wielkim klubie to wielki szacunek dla niego. Nie wiadomo kto z kogo tutaj zrezygnował ale wydaje mi się, że to klub z niego. Jeśli to klub z niego zrezygnował to na jego miejscu byłbym zły i tak jak on żądał bym tych 5 milionów, bo jak sam powiedział, chciał tutaj zakończyć karierę.
0
Może to klub wyskoczył z takim pomysłem. Tego się nie dowiemy.
2
Skąd wiesz kto z kogo zrezygnował ? Słabo mi się robi jak czytam takie komentarze...
23
Takich "kibiców" jak ty nie potrzebujemy.
8
Co za klub... Oddać mu te pieniądze...
0
Mielibyśmy następcę Iniesty :P
1
To jest Barca. Każdy zawodnik, którego chcemy powinien być nasz !
0
Dopiero co się sezon skończył a wy już mówicie, że nikogo dobrego nie kupimy. Jest jeszcze tyle czasu.. Miała być rewolucja, i ja wierzę, że będzie. Może trener ma pomysł na drużynę i na pewno lepiej wie jak zbudować ją od nowa niż wy.
10
Bardzo dobrze ! Chcieliście zmian, byliście z tego zadowoleni a teraz na nie narzekacie.... Hipokryzja. Zdecydujcie się.. Może ten jeden krok w tył będzie oznaczał trzy do przodu.
0
http://sport.tvp.pl/2014fifaworldcup/15590297/kibic-wyczyscil-buty-messiemu
0
Edson Arantes do Nascimento
:D
1
Nie na fangolu http://www.biography.com/people/lionel-messi-555732 Po lewo tabelka "FULL NAME"
0
Gdzieś przeczytałem, że Luis. Może to bzdura...
2
Wie ktoś może dlaczego Messi posługuje się drugim imieniem ?
0
Ahh te kontuzje. Neymar na treningu się nabawił. :(
3
a Polska ?
4
Ostatnie zdanie takie prawdziwe :P
1
Stary wariat :D
0
ech... A Messi znowu wymiotował podczas meczu...
0
Podobny, podobny :) A tutaj jego inny filmik. Gość wymiata :P
0
https://www.facebook.com/photo.php?v=1571707656389210&set=vb.1436191823274128&type=2&theater
2
Nie tylko ty. :)
0
0
W jednej lidze nie może być dwóch drużyn tego samego klubu. Jakby skończyli na pierwszym miejscu nawet to zostają.
0
Dzięki
0
w TV czy na jakiejś stronie La Ligi ?