Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Płaczący Barta. Szkoda, że nie dostał szansy... https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10277833_785428131482474_5654841658746316986_n.jpg
0
Ale co 22 ma ?
4
HAHAH jak to wygląda :) Pep w roli głównej http://gfycat.com/BrilliantBouncyCowrie
2
Myślisz, że tak łatwo zmienić styl z tiki-taki ? Większość drużyn stawia autobus więc jak nagle mamy zagrać jak wszystkie inne drużyny skoro musimy mieć piłkę 70% czasu bo przeciwnik stoi w polu karnym ?
3
Jeszcze raz GRATULACJE !
4
Skąd wiesz, że " jego drużyna" miała wyglądać właśnie tak ? Może chciał kogoś kupić, zmienić styl. Niekoniecznie wykorzystywać rezerwowych... Jedno jest pewne, miał mało czasu ale jest dobrym trenerem i dobrze będę go wspominał.
0
Remis i dwa puchary w finale Ligi Mistrzów :D
11
" Gwiazda " - no co zrobisz ? Nic nie zrobisz. :(
0
Nareszcie jakieś pewne słowa.
1
To jest BARDZO DOBRY TRENER. Dziękujemy za wszystko. POWODZENIA !!!
10
Trudno. Lubiłem go. W drugiej części sezonu coś poszło nie tak. :(
1
Co do Mache zgadzam się w 300%. I te jego idealne wślizgi... :)
0
Zgadzam się z Tobą. Tiki taka była najlepsza kilka lat temu. Kiedyś nasi przeciwnicy nie stawiali takich autobusów. Może to czas na zmianę...?
0
Będę czekał na odrodzenie razem z Tobą :)
1
"Kończy się wiele rzeczy " - te słowa są bardzo smutne, szczególnie wypowiedziane przez tą osobę, odchodzą wielcy zawodnicy, tiki taka jest coraz mnie skuteczna, być może ten rok będzie rokiem zmian, Smutne rzeczy działy się w tym roku, m.in. śmierć Tito. Może nawet ktoś będzie chciał zmienić nasz styl gry, który nie oszukujmy się już nie zachwyca tak jak kiedyś. Problem jest w tym, że jeśli nawet chcielibyśmy go zmienić to jest to trudne, bo 98% drużyn z jakimi gramy stawiają tzw. autobus więc my chąc nie chąc utrzymujemy się przy piłce. Chciałbym aby wróciła dawna Barcelona. Szkoda mi, że już nie zobaczę Puyola grającego na boisku. Nigdy już nie zobaczę Tito, być może Xavi niedługo będzie chciał zakończyć karierę. Niewykluczone, że zaczyna się era Atletico jak nasza kilka lat temu. Dla mnie Barca zawsze będzie najlepsza. VeB. Kocham ten klub za wszystko co mi dał. Barca na zawsze.
2
Gratulacje. W pełni się z nim zgadzam.
0
Masz rację. Powinni się zająć piłką a nie reklamami.
0
Trudno. Czekamy na następny sezon ! VeB
Wielki progres Atleti, szacunek.
2
Będzie transmitował jakiś kanał ten mecz ? Muszę go obejrzeć :)
8
Jeszcze do mnie nie dociera, że takiego wielkiego człowieka już nie będzie w klubie. To smutne. Strata dla całego piłkarskiego środowiska. Mówi się, że Messi jest piłkarzem który rodzi się raz na milion przypadków, to prawda. Ktoś taki jak Puyol także rodzi się raz na milion, ale nie tylko jako świetny piłkarz ale przede wszystkim wielki człowiek. Niech żyje Puyol !
1
"Nie jest w stanie rozruszać takiej masy" ?
0
Chciałbym zobaczyć na CN kiedyś podobny doping :)
2
Co do kibiców to chyba nie mamy na co liczyć. Na taki mecz chce przyjechać dużo Azjatów. Porobić sobie zdjęcia iphone'mi........
2
Tak na marginesie to wczoraj była 112 rocznica pierwszego el clasico :)
6
Ja to się wam dziwię. Ja ledwo znajduję czas żeby obejrzeć mecz 1 składu, nie mówiąc już o drugim a niektórzy na tym forum to i młodzieżówkę oglądają :D
11
Obyś umarł ze wstydu sezonowcze.
0
o matko
1
Nie obrażaj zawodowych piłkarzy, którym nie dorastasz do pięt.
2
Obawiam się, że trzeba będzie na CN robić szpaler Atletico :(
0
Drewniakiem to Ty możesz być...