Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To nie ich wina. Nadal mogą być dobrymi kibicami. Kiedyś w końcu się zaczyna być czyimś fanem.
14
Może po prostu wiek nie pozwalał obejrzeć im poprzednich finałów co nie znaczy, że wszyscy są złymi kibicami ?
1
Bo redakcja nie potrafi przyznać, że Real był lepszy w tym roku. Dlatego.
1
Nie mówię, że takich kibiców nie ma ale jest dużo normalnych z którymi można dyskutować nawet nt. Barcelony. Oczywiście tym prowokatorom należą się bany ale nie innym, którzy nic nie zrobili. I nie jestem fanem Realu jak wyżej piszesz.
2
Ten skład Realu jest warty 521mln Euro, a skład Atletico 79mln Euro. Masz rację, mecz wygrały pieniądze.
2
Jest mi strasznie smutno. Atletico to drużyna, która dała mi radość na końcu sezonu, kiedy Barca zawiodła. W tym finale poczułem dawne szczęście, kiedy to my byliśmy na szczycie. Szkoda mi bandy Simeone bo to mogła być ich szansa, pierwszy puchar. Świetny sezon. Gratulacje. Ta drużyna mi zaimponowała. Szkoda, że się nie udało.
1
Jest wielu normalnych kibiców realu którzy nie wywołują " zamieszek " na stronie.
7
Ciekawa grafika
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1.0-9/10359540_255078084694100_6013334852627742443_n.jpg
9
Jeden z nielicznych, którym zależy na dobrze klubu i nie boją się mówić prawdy.
0
To już oficjalne.
8
Dziecko nie znające się na piłce :) Chyba nie widział pierwszej części sezonu.
1
0
rojadirecta.me tutaj są wszystkie mecze, które się aktualnie toczą
6
Kolejny dowód na to, że zarząd niszczy ten klub.
0
W pierwszych piętnastu minutach.
5
Mi osobiście najbardziej podobają się te
http://cdn.soccerbible.com/images/archive/Barca_home10_main.jpg
10
Dlaczego Xavi ma inne getry ?
0
Co zrobił ? Chodzi o ten środkowy palec ?
0
Nierealne marzenie :)
3
Co do skromności to chyba jakiś żart.... Mówi, że do bez skromności nie dojdzie się do żadnego miejsca w życiu a jakoś doszedł do najlepszego klubu na świecie. Bo chyba nikt mi nie powie, że jest skromny...
0
Na sprzedaż ?
0
Jaka cena, rozmiar, stan i nazwisko ?
0
wg. mnie najładniejsza koszulka Barcy ever.
0
Rozumiem, że to już oficjalnie, tak ?
1
Super !
0
Myślę, że to zwykłe plotki :P Miejmy nadzieję, że się dogadają.
0
Kto powiedział, że są ?
0
Deulofeu jest dobry tylko dość często zapomina, że piłka nożna to gra zespołowa. To wielki talent.
0
Już nie mogę się doczekać presezonu, aż znowu zobaczę FC Barcelonę...
0
No to powodzenia :)