16

Myślę, że również z tej okazji strona powinna zmienić barwy na czarno-białe.

9

Ech... Tak bardzo chciałem zobaczyć jeszcze Ronniego w akcji...

1

Tylko mi się to nie chce włączyć ?

1

Co do Iniesty, też uważam, że jest najlepszy na świecie. Zasługuje na Złotą Piłkę ale niestety... żyje w erze Messiego, Ronaldo itd.

1

Bardzo kontrowersyjny mecz .

1

Na poziomie Neymara ? hahah Jest na dużo wyższym poziomie, Pedro, Alexisa.

1

Byłbym w niebie :D

5

http://blaugrana.pl/16052-Xavi-Nie-bylismy-konkurencyjni
Xavi chyba troszkę ostrzej powiedział.

1

W sumie, to nie jego wina, że nam trawy nie skosili :/

2

family 2

1

Jeśli wierzyć danym na jego profilu to ma 22 lata.

5

Dziwne, NEYMAR2000 235 dni w serwisie i było ok a dzisiaj coś mu odwala :D Chyba się ziomuś naćpał :D

1

Zaczynasz przesadzać mały.

2

Nikomu tutaj nie imponujesz.

1

hahahh :D Dobre :P

1

Jestem kibicem Barcy ale co do niego akurat chyba mam rację.

2

Idź być fanem nurka gdzie indziej dziecko.

2

Dalej gra piach. Jedno dobre podanie nie zasłoni 200 złych.

1

Po co nam Alves jak on wcale w obronie nie gra ?! Tylko psuje akcje z przodu wrzutkami.

1

Każdego bym wsadził na PO ale nie Alvesa...

1

Alves jak zwykle psuje akcje....

17

Niech tam pokaże jakich zawodników się szkoli w Barcelonie :) Trzymaj się Victor

1

Źródło ?

1

Rzygać mi się chce już tym Alvesem .....

1

1

Mam pewne wątpliwości co do transferu. Boję się, że on nas zaskoczy.

1

Dziwne, że nie ma cenzury. Normalnie podali nazwisko tego człowieka.

3

Czyżby Neymara ojciec znów chciał zarobić ?

3

Skąd niby możesz wiedzieć, że się oszczędza...

1

sory XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?