Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Myślę, że również z tej okazji strona powinna zmienić barwy na czarno-białe.
9
Ech... Tak bardzo chciałem zobaczyć jeszcze Ronniego w akcji...
1
Tylko mi się to nie chce włączyć ?
1
Co do Iniesty, też uważam, że jest najlepszy na świecie. Zasługuje na Złotą Piłkę ale niestety... żyje w erze Messiego, Ronaldo itd.
1
Bardzo kontrowersyjny mecz .
1
Na poziomie Neymara ? hahah Jest na dużo wyższym poziomie, Pedro, Alexisa.
1
Byłbym w niebie :D
5
http://blaugrana.pl/16052-Xavi-Nie-bylismy-konkurencyjni
Xavi chyba troszkę ostrzej powiedział.
1
W sumie, to nie jego wina, że nam trawy nie skosili :/
2
family 2
1
Jeśli wierzyć danym na jego profilu to ma 22 lata.
5
Dziwne, NEYMAR2000 235 dni w serwisie i było ok a dzisiaj coś mu odwala :D Chyba się ziomuś naćpał :D
1
Zaczynasz przesadzać mały.
2
Nikomu tutaj nie imponujesz.
1
hahahh :D Dobre :P
1
Jestem kibicem Barcy ale co do niego akurat chyba mam rację.
2
Idź być fanem nurka gdzie indziej dziecko.
2
Dalej gra piach. Jedno dobre podanie nie zasłoni 200 złych.
1
Po co nam Alves jak on wcale w obronie nie gra ?! Tylko psuje akcje z przodu wrzutkami.
1
Każdego bym wsadził na PO ale nie Alvesa...
1
Alves jak zwykle psuje akcje....
17
Niech tam pokaże jakich zawodników się szkoli w Barcelonie :) Trzymaj się Victor
1
Źródło ?
1
Rzygać mi się chce już tym Alvesem .....
1
1
Mam pewne wątpliwości co do transferu. Boję się, że on nas zaskoczy.
1
Dziwne, że nie ma cenzury. Normalnie podali nazwisko tego człowieka.
3
Czyżby Neymara ojciec znów chciał zarobić ?
3
Skąd niby możesz wiedzieć, że się oszczędza...
1
sory XD