Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real przegrywa 4:0 !
5
Jeśli nie wygramy nawet ligi to będzie nasza największa porażka od dobrych kilku lat.
5
Oby było tak jak mówi. Chcę zobaczyć jutro wielką Barcelonę !!!
1
Dwa okienka transferowe...
16
Szkoda, że plami reputację naszego klubu ciągłymi symulkami. Musicie to przyznać. Nawet Pele się na nim poznał.
0
W końcu zobaczymy nie tylko dobry mecz ale i kibicowanie :)
2
Masz rację, ale bez przesady. Nadal będzie go chciało wiele klubów.
0
Nic nadzwyczajnego. Siwy po prostu taki jest.
0
Szkoda, że tak późno. A co do nazwy nie ma się co martwić. Socios na pewno nie wybiorą dodatkowego członu w nazwie.
8
Już zmienili. Za dużo alkoholu :D
0
Co oznacza słowo "skoncze" ?
5
Pseudo komentatorzy.
4
Super !!! Oby więcej takich opraw ! :)
1
Jak gramy ?
1
Składki też trzeba opłacać ?
0
Myślę, że jakbyśmy trafili na Bayern to byłoby bardzo trudno, na 80% byśmy przegrali, bo Pep zna naszą taktykę w stu procentach, ma ją rozpracowaną i wie jak z nią walczyć. Chyba, że Martino nas zaskoczy i Bayern nam ulegnie, oby.
0
Szkoda, że zniknęła dawna ocena komentarzy a jest nowa. Trochę się tych plusów nazbierało...
12
Miejmy nadzieję, że Messi dzisiaj strzeli kilka bramek i zbliży się do CR7.
1
Mam nadzieję. Mam dosyć chińczyków na Camp Nou i tej ciszy na meczach.
1
Ja akurat mam obydwa, więc nie robi mi różnicy, już zagłosowałem na Bayern. Pozdrawiam.
0
Czekamy na więcej informacji...
0
Szczerze mówiąc to wolałbym na canal+sport, ale mogę zagłosować.
1
Złe zachowanie Busiego, ale niech Pepe teraz niewiniątka nie zgrywa. Więcej razy dał się ponieść emocjom. Już ma etykietę zabójcy...
1
Zakaz jest na jeden rok, a nie dwa.
0
Co mają talenty do oszustw ?
1
Czyli Pinto na cały sezon ?!?! Nie no, to są jakieś jaja !!! Co z tą fifą ?!!?!?
1
Za rok zawodnicy, których chcieliśmy kupić mogą być nieosiągalni... Kur** !
1
Szkoda, że ten artykuł nie był umieszczony wczoraj. Chciałbym,żeby to był żart Prima Aprilis. :(
1
Ehh, po co ten Neymar tak symuluje ? Zagrał dobry mecz, strzelił bramkę ale gdyby nie te symulki byłoby jeszcze lepiej.
1
Wiadomo co z Pique ?