0

Real przegrywa 4:0 !

5

Jeśli nie wygramy nawet ligi to będzie nasza największa porażka od dobrych kilku lat.

5

Oby było tak jak mówi. Chcę zobaczyć jutro wielką Barcelonę !!!

1

Dwa okienka transferowe...

16

Szkoda, że plami reputację naszego klubu ciągłymi symulkami. Musicie to przyznać. Nawet Pele się na nim poznał.

0

W końcu zobaczymy nie tylko dobry mecz ale i kibicowanie :)

2

Masz rację, ale bez przesady. Nadal będzie go chciało wiele klubów.

0

Nic nadzwyczajnego. Siwy po prostu taki jest.

0

Szkoda, że tak późno. A co do nazwy nie ma się co martwić. Socios na pewno nie wybiorą dodatkowego członu w nazwie.

8

Już zmienili. Za dużo alkoholu :D

0

Co oznacza słowo "skoncze" ?

5

Pseudo komentatorzy.

4

Super !!! Oby więcej takich opraw ! :)

1

Jak gramy ?

1

Składki też trzeba opłacać ?

0

Myślę, że jakbyśmy trafili na Bayern to byłoby bardzo trudno, na 80% byśmy przegrali, bo Pep zna naszą taktykę w stu procentach, ma ją rozpracowaną i wie jak z nią walczyć. Chyba, że Martino nas zaskoczy i Bayern nam ulegnie, oby.

0

Szkoda, że zniknęła dawna ocena komentarzy a jest nowa. Trochę się tych plusów nazbierało...

12

Miejmy nadzieję, że Messi dzisiaj strzeli kilka bramek i zbliży się do CR7.

1

Mam nadzieję. Mam dosyć chińczyków na Camp Nou i tej ciszy na meczach.

1

Ja akurat mam obydwa, więc nie robi mi różnicy, już zagłosowałem na Bayern. Pozdrawiam.

0

Czekamy na więcej informacji...

0

Szczerze mówiąc to wolałbym na canal+sport, ale mogę zagłosować.

1

Złe zachowanie Busiego, ale niech Pepe teraz niewiniątka nie zgrywa. Więcej razy dał się ponieść emocjom. Już ma etykietę zabójcy...

1

Zakaz jest na jeden rok, a nie dwa.

0

Co mają talenty do oszustw ?

1

Czyli Pinto na cały sezon ?!?! Nie no, to są jakieś jaja !!! Co z tą fifą ?!!?!?

1

Za rok zawodnicy, których chcieliśmy kupić mogą być nieosiągalni... Kur** !

1

Szkoda, że ten artykuł nie był umieszczony wczoraj. Chciałbym,żeby to był żart Prima Aprilis. :(

1

Ehh, po co ten Neymar tak symuluje ? Zagrał dobry mecz, strzelił bramkę ale gdyby nie te symulki byłoby jeszcze lepiej.

1

Wiadomo co z Pique ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?