1

Jak 80% drużyn, które z nami grają ;D

1

Odnośnie Ps2. Co napisałeś ?

1

Też jestem za tym :D

1

Messi najwięcej głosów na najlepszego piłkarza meczu. HAHAHAHAHA !

1

Czyli bardzo dobrym technicznie graczom Barcy przeszkadza murawa a średniakom z Valladolid nie przeszkadza ? Jakoś strzelili tą bramkę...

1

Gratulacje dla Valladolid !

1

Co za dzieci...

0

To już nie będzie Barca .... Lepiej poprawić błędy i więcej zaangażowania .

1

100% daje z siebie tylko Pedro wg. mnie.

1

Co to ku%a jest ?

1

hoho 6 bramek :)

1

Niewidzialny Xavi ? Przecież to on tu wszystko ratuje.

1

Nareszcie Alexis ! Mam nadzieję że za Neymara

1

Gra za nazwisko.

1

Sory. Jak to oglądam to mnie nerwy biorą.

1

1

Hahah :)

1

Boże... Jak przegrywamy to nie powinni próbować wejść do bramki tylko walić z daleka !

1

Neymar co uderzył haha

1

Po meczu ? Dopiero 30 minuta.... W przerwie pewnie jakieś zmiany taktyczne będą i damy radę

1

1

No kurwa !!

1

Według Ciebie RPA jest w Ameryce Południowej ?

1

http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html Sprawdź to, w tamtym dobrze śmiga, musisz mieć słabe łącze.

1

0

Niby dlaczego ma odejść z klubu ? Wiesz co to jest poronienie ?

1

Jak się patrzy na tę murawę to aż chce się grać :)

1

Do Ekstraklasy, tutaj jest niski poziom a on byłby gwiazdą ligi :D Nigdy go nie zapomnę...

1

Wzniesiemy dla CIEBIE puchar Ligi Mistrzów !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?