Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przecież tutaj nie ma żadnego angielskiego tłumaczenia
1
Myślę, że 60 % osób na tej stronie to sezonowcy kibicujący tylko Messiemu, czy gra dobrze czy źle i to właśnie oni za każdym razem głosują na Leo.
1
Już się boję. Mam nadzieję, że nie poinformuje o odejściu.
1
Właśnie real jest w formie większej niż nasza. Mam nadzieję że nie przegramy.
1
Jeden raptem.
1
Duchem oczywiście :) Ale zawodników słychać lepiej jak kibiców :P
1
Można powiedzieć, że na CN kibiców NIE MA !
1
No to już nie będzie dobra jak na nią wejdzie 300 osób z tej strony.
1
Słychać piłkarzy jak się odzywają.... Wstyd, kibiców nie słychać....
2
Może jakieś źródło ? Ja podam swoje :)
http://www.fcbarca.com/42543-guardiola-moze-poprowadze-barce-ponownie-moze-nie.html
1
To było oczywiste. Już wczoraj o tym pisałem. Gdyby młody tu przyjechał zostałby bez klubu.
1
To jednorazowy incydent. Valdesowi też się zdarzało. np. nieudana kiwka w meczu z realem. :)
1
Na allegro dużo jest tych obecnych. Za dużo szukania. Sprawdzę tablicę. Dzięki
1
Nie wiecie może gdzie można kupić nową domową koszulkę Barcy z sezonu 2010/2011 ? O ile jeszcze takie są.
2
Nigdy nie mówił że już nigdy nie wróci... Powiedział " może wrócę, a może nie".
2
Zgadzam się z nim. Niestety od kiedy Pep odszedł coraz gorzej gramy.
2
Jakieś dowody, że to jego ?
http://instagram.com/p/k9vj7wTXEE/
Wierzycie we wszystko o czym przeczytacie ?
2
Najgorzej wyjdzie na tym jego brat. Zostanie bez klubu, on też grał w Dynamie, chyba, że też będzie grał w Barcy w juniorach :)
2
To taki żart czy naprawdę wjeżdżał ? Wiesz, pytam bo siwy jest zdolny do wszystkiego. :)
1
No to mecz mamy wygrany. Jeśli nie będzie mógł się kontaktować to jak w przerwie powie obywatelom jak poprawić błędy ? Asystenci to nie to co trener. Na 99% wygraliśmy.
2
Jeśli się dobrze przyjrzycie to możecie zauważyć na tym zdjęciu po prawej stronie słupa, nie kogo innego ale naszego kapitana Carlesa Puyola.
1
Tak poza tematem to nie denerwuje was, że Pep chce zrobić z Bayernu drugą Barcelonę ?
1
Ciekawe jak tam jego młodszy brat. On też gra w Dynamo.
1
Chłopaczyna i tak pewnie zacznie od Barcy B. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go w pierwszej drużynie.
1
Świetnie !!! :)
1
Szkoda go, już nie pamiętam kiedy ostatnio mecz zagrał ...
1
Ciekaw jestem kto oddał mu wątrobę. :)
1
Wam też wydaje się, że od zmiany wersji strony jest mniej komentarzy ?
1
Mam to samo, nie rozumiem tego. To tak jakby nadać nazwę czemuś co już ją ma, dziwnie przetłumaczone lub ja jestem zbyt głupi :)
1
Ortografia się kłania :)