1

Przecież tutaj nie ma żadnego angielskiego tłumaczenia

1

Myślę, że 60 % osób na tej stronie to sezonowcy kibicujący tylko Messiemu, czy gra dobrze czy źle i to właśnie oni za każdym razem głosują na Leo.

1

Już się boję. Mam nadzieję, że nie poinformuje o odejściu.

1

Właśnie real jest w formie większej niż nasza. Mam nadzieję że nie przegramy.

1

Jeden raptem.

1

Duchem oczywiście :) Ale zawodników słychać lepiej jak kibiców :P

1

Można powiedzieć, że na CN kibiców NIE MA !

1

No to już nie będzie dobra jak na nią wejdzie 300 osób z tej strony.

1

Słychać piłkarzy jak się odzywają.... Wstyd, kibiców nie słychać....

2

1

To było oczywiste. Już wczoraj o tym pisałem. Gdyby młody tu przyjechał zostałby bez klubu.

1

To jednorazowy incydent. Valdesowi też się zdarzało. np. nieudana kiwka w meczu z realem. :)

1

Na allegro dużo jest tych obecnych. Za dużo szukania. Sprawdzę tablicę. Dzięki

1

Nie wiecie może gdzie można kupić nową domową koszulkę Barcy z sezonu 2010/2011 ? O ile jeszcze takie są.

2

Nigdy nie mówił że już nigdy nie wróci... Powiedział " może wrócę, a może nie".

2

Zgadzam się z nim. Niestety od kiedy Pep odszedł coraz gorzej gramy.

2

Jakieś dowody, że to jego ?
http://instagram.com/p/k9vj7wTXEE/
Wierzycie we wszystko o czym przeczytacie ?

2

Najgorzej wyjdzie na tym jego brat. Zostanie bez klubu, on też grał w Dynamie, chyba, że też będzie grał w Barcy w juniorach :)

2

To taki żart czy naprawdę wjeżdżał ? Wiesz, pytam bo siwy jest zdolny do wszystkiego. :)

1

No to mecz mamy wygrany. Jeśli nie będzie mógł się kontaktować to jak w przerwie powie obywatelom jak poprawić błędy ? Asystenci to nie to co trener. Na 99% wygraliśmy.

2

Jeśli się dobrze przyjrzycie to możecie zauważyć na tym zdjęciu po prawej stronie słupa, nie kogo innego ale naszego kapitana Carlesa Puyola.

1

Tak poza tematem to nie denerwuje was, że Pep chce zrobić z Bayernu drugą Barcelonę ?

1

Ciekawe jak tam jego młodszy brat. On też gra w Dynamo.

1

Chłopaczyna i tak pewnie zacznie od Barcy B. Nie mogę się doczekać kiedy zobaczę go w pierwszej drużynie.

1

Świetnie !!! :)

1

Szkoda go, już nie pamiętam kiedy ostatnio mecz zagrał ...

1

Ciekaw jestem kto oddał mu wątrobę. :)

1

Wam też wydaje się, że od zmiany wersji strony jest mniej komentarzy ?

1

Mam to samo, nie rozumiem tego. To tak jakby nadać nazwę czemuś co już ją ma, dziwnie przetłumaczone lub ja jestem zbyt głupi :)

1

Ortografia się kłania :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?