Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To są chyba jakieś kpiny ! Real i Atleti wyżej od nas ? HAHA
1
Po lewej jego syn Adria, a po prawej ?
0
Jedyny czarnoskóry w pierwszej drużynie ? Czy Alves i Neymar też się liczą ?
1
Po zwycięstwo ! Trzymam kciuki.
1
Polska zapewne i tak się nie dostanie więc średnio mnie to interesuje.
0
Zapomniałem artykuł :D
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=31901
1
Nie wiedziałem że wynik Real 11 - 1 Barca, został unieważniony, w dodatku kibice Realu szczycą się tą wygraną a 80% nie wie, że nasi piłkarze byli zastraszani. Dodaję artykułze strony rm.pl. Mimo, że FIFA unieważniła wynik meczu to oni i tak wymyślają takie wymówki, choć nie możemy być pewni w 100% co tam się wydarzyło. Pozdrawiam was. :)
1
Kocham ten klub. Żałuję tylko, że nie było mi dane oglądać meczy 10 lat temu. Jestem za młody.
0
Dzięki za dyskusję :)
Polecam :
1
Jeśli jeszcze ktośnie widział to polecam, łezka się w oku kręci .
MES QUE UN CLUB !
1
Wiesz, masz rację. Ktoś faulowany non-stop może być trochę zmęczony tym wszystkim i poddaje się przy najmniejszych faulach. Nie ukrywam, że wolałbym aby Messi znów grał jak kiedyś, kiedy nie bał się niczego i szedł do przodu :)
1
Podyskutujcie ze mną :D Proszę XD
1
Zachęcam do obejrzenia tego filmu. :) Pewnie zostanę zminusowany ale Messi na boisku bardziej gwiazdorzy niż CR7. To tylko moja opinia.
1
Jeśli ktoś oglądał " Messi jest psem " ( dodaję link ), to powinien zauważyć jak Messi się zmienił. Kiedyś nieustępliwy, a dziś lekko ktoś go złapie za koszulkę a on zatrzymuje się i rozkłada ręce. Mam wrażenie że zaczyna " gwiazdorzyć ". Zachęcam do dyskusji, może ktoś ma inne zdanie :)
1
Mam tak samo. Z 50 dało like a skład zna może z 5 osób
1
Jak masz pisać tak rasistowskie rzeczy to wyjdź z tej strony.
0
Czekam na serię o Ronaldinho ;_;
0
On wybronił kiedyś karnego Messiego :P
1
Bierzemy :D
1
Przyznam że nie zauważyłem że zszedł
1
Myślałem że to Pep o tym pomyślał i przesunął Messiego ze skrzydła.
1
Garret powala spostrzegawczością :)
0
Nigdzie indziej.
1
Można też dodać że jest młodszy od tych dwóch niby najlepszych na świecie. To miano należy się Nicklasowi.
1
15.55 na Canal + Sport
1
Z resztą liczby nie kłamią. Bendtner 1 gol w 2014 roku a Messi razem z Ronaldo 0 goli. To o czymś świadczy...
1
Powinniśmy oddać im wszystkich zawodników z Barcy B + to co napisałeś i Iniesta. Nie ma co się obawiać. Ten fenomenalny gracz godnie zastąpi ich wszystkich.
1
Nie wiem czy nie powinniśmy zaproponować wymiany Messi - Bendtner. Zapewniam że się opłaci.
1
To dzisiaj minuta ciszy przed meczem będzie.
1
A to film na którym widać jak zwiedzają muzeum :)