1

To są chyba jakieś kpiny ! Real i Atleti wyżej od nas ? HAHA

1

Po lewej jego syn Adria, a po prawej ?

0

Jedyny czarnoskóry w pierwszej drużynie ? Czy Alves i Neymar też się liczą ?

1

Po zwycięstwo ! Trzymam kciuki.

1

Polska zapewne i tak się nie dostanie więc średnio mnie to interesuje.

0

1

Nie wiedziałem że wynik Real 11 - 1 Barca, został unieważniony, w dodatku kibice Realu szczycą się tą wygraną a 80% nie wie, że nasi piłkarze byli zastraszani. Dodaję artykułze strony rm.pl. Mimo, że FIFA unieważniła wynik meczu to oni i tak wymyślają takie wymówki, choć nie możemy być pewni w 100% co tam się wydarzyło. Pozdrawiam was. :)

1

Kocham ten klub. Żałuję tylko, że nie było mi dane oglądać meczy 10 lat temu. Jestem za młody.

0

Dzięki za dyskusję :)
Polecam :

1

Jeśli jeszcze ktośnie widział to polecam, łezka się w oku kręci .
MES QUE UN CLUB !

1

Wiesz, masz rację. Ktoś faulowany non-stop może być trochę zmęczony tym wszystkim i poddaje się przy najmniejszych faulach. Nie ukrywam, że wolałbym aby Messi znów grał jak kiedyś, kiedy nie bał się niczego i szedł do przodu :)

1

Podyskutujcie ze mną :D Proszę XD

1

Zachęcam do obejrzenia tego filmu. :) Pewnie zostanę zminusowany ale Messi na boisku bardziej gwiazdorzy niż CR7. To tylko moja opinia.

1

Jeśli ktoś oglądał " Messi jest psem " ( dodaję link ), to powinien zauważyć jak Messi się zmienił. Kiedyś nieustępliwy, a dziś lekko ktoś go złapie za koszulkę a on zatrzymuje się i rozkłada ręce. Mam wrażenie że zaczyna " gwiazdorzyć ". Zachęcam do dyskusji, może ktoś ma inne zdanie :)

1

Mam tak samo. Z 50 dało like a skład zna może z 5 osób

1

Jak masz pisać tak rasistowskie rzeczy to wyjdź z tej strony.

0

Czekam na serię o Ronaldinho ;_;

0

On wybronił kiedyś karnego Messiego :P

1

Bierzemy :D

1

Przyznam że nie zauważyłem że zszedł

1

Myślałem że to Pep o tym pomyślał i przesunął Messiego ze skrzydła.

1

Garret powala spostrzegawczością :)

0

Nigdzie indziej.

1

Można też dodać że jest młodszy od tych dwóch niby najlepszych na świecie. To miano należy się Nicklasowi.

1

15.55 na Canal + Sport

1

Z resztą liczby nie kłamią. Bendtner 1 gol w 2014 roku a Messi razem z Ronaldo 0 goli. To o czymś świadczy...

1

Powinniśmy oddać im wszystkich zawodników z Barcy B + to co napisałeś i Iniesta. Nie ma co się obawiać. Ten fenomenalny gracz godnie zastąpi ich wszystkich.

1

Nie wiem czy nie powinniśmy zaproponować wymiany Messi - Bendtner. Zapewniam że się opłaci.

1

To dzisiaj minuta ciszy przed meczem będzie.

1

A to film na którym widać jak zwiedzają muzeum :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?