Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym chciał zobaczyć Silvę z Man City w Barcy .
0
No Malaga - Barca
0
Neymar na skrzydle.
0
Nowa gwiazda rośnie
0
Na Allegro nie ma a na stronie empik.com nie ma , już znalazłem http://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=K1102110
0
Gdzie można ją kupić ? Bo jak patrzę w necie to jakoś nic nie ma
0
Przyłączam się do prośby
0
Messi tak naprawdę niczego dziś nie pokazał.
0
Weź się do przedszkola zapisz bo ja tylko wyraziłem swoje zdanie i to nie jest powód żeby mi ubliżać.
0
Dokładnie, to że strzelił piękną bramkę swojej byłej drużynie to nie znaczy, że nie może się cieszyć....
0
To coś złego?
0
Ja osobiście nienawidzę jak ktoś gra tak jak dzisiaj Atletico tzn. cały zespół w obronie i nawet na naszą połowę nie wchodzą, czy gra tak moja ulubiona drużyna, czy ta przeciwna to tak się wku^$am że to szok xD.
0
Po zwycięstwo.
0
Pisałem, że już wiem, przypomniało mi się, a jak drużyna wygra ligę i puchar jednocześnie to (chyba) zostaje zwycięzcą superpucharu.
0
a Ta 10 w nicku to wiek ?
0
Dobra wiem, głupie pytanie ...
0
Siema, nie jestem w temacie a nie mam czasu tego czytać, czy może mi ktoś powiedzieć jaka to faza superpucharu?
0
Fałsz
0
Lewego obrońcę
0
To się nazywa kurwa tiki taka!!! Oby tak dalej
0
Dokładnie
0
Kolejne Hala Dziecko
0
Ja pierdziele.....
0
A może ja pójdę na stopera?
0
Dobrze, dobrze
0
To na meczu z Levante skład :
Valdes
Alves Puyol Pique Alva
Iniesta Xavi Busquets
Pedro Neymar Alexis
0
Chyba żartujesz, Alvesa bym nie oddał za Silvę i Luiza razem wziętych.
0
To nie miejsce na takie bajery
0
Jak nie Luiz i Agger to zostaje nam tylko Davron Khashimov.
0
przedwczoraj