0

Ja bym chciał zobaczyć Silvę z Man City w Barcy .

0

No Malaga - Barca

0

Neymar na skrzydle.

0

Nowa gwiazda rośnie

0

Na Allegro nie ma a na stronie empik.com nie ma , już znalazłem http://sklep.polityka.pl/catalog/partdetail.aspx?partno=K1102110

0

Gdzie można ją kupić ? Bo jak patrzę w necie to jakoś nic nie ma

0

Przyłączam się do prośby

0

Messi tak naprawdę niczego dziś nie pokazał.

0

Weź się do przedszkola zapisz bo ja tylko wyraziłem swoje zdanie i to nie jest powód żeby mi ubliżać.

0

Dokładnie, to że strzelił piękną bramkę swojej byłej drużynie to nie znaczy, że nie może się cieszyć....

0

To coś złego?

0

Ja osobiście nienawidzę jak ktoś gra tak jak dzisiaj Atletico tzn. cały zespół w obronie i nawet na naszą połowę nie wchodzą, czy gra tak moja ulubiona drużyna, czy ta przeciwna to tak się wku&#^$am że to szok xD.

0

Po zwycięstwo.

0

Pisałem, że już wiem, przypomniało mi się, a jak drużyna wygra ligę i puchar jednocześnie to (chyba) zostaje zwycięzcą superpucharu.

0

a Ta 10 w nicku to wiek ?

0

Dobra wiem, głupie pytanie ...

0

Siema, nie jestem w temacie a nie mam czasu tego czytać, czy może mi ktoś powiedzieć jaka to faza superpucharu?

0

Fałsz

0

Lewego obrońcę

0

To się nazywa kurwa tiki taka!!! Oby tak dalej

0

Dokładnie

0

Kolejne Hala Dziecko

0

Ja pierdziele.....

0

A może ja pójdę na stopera?

0

Dobrze, dobrze

0

To na meczu z Levante skład :
Valdes
Alves Puyol Pique Alva
Iniesta Xavi Busquets
Pedro Neymar Alexis

0

Chyba żartujesz, Alvesa bym nie oddał za Silvę i Luiza razem wziętych.

0

To nie miejsce na takie bajery

0

Jak nie Luiz i Agger to zostaje nam tylko Davron Khashimov.

0

przedwczoraj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?