Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko nie to
0
18 godzina to jest jeszcze dzień, zero emocji ! Boooże, wszędzie rządzą pieniądze......
0
Link do meczu ? :-)
0
Także ja chciałbym bardzo tam być .... :(
0
oby nie
0
Napewno niedługo pojawi się news :)
0
Gratulacje dla Almerii .
0
Hahaha
0
HAHAHAHa
0
Stona się wali !!!!
0
Tak trudno na wikipedię wejść ?
0
Nie mają prawa do transmitowania 2 ligi hiszpańskiej
0
Kuuuuur......
0
Mój ulubiony zawodnik Barcy :)
0
Jeden Pique w reprezentacji Polski grałby jak 2 naszych ŚO
0
Piękny mecz. PS . oglądamy debiut Bale'a, zobaczymy czy warty 100 mln, moim zdaniem - Nie!
0
Kocham ten Klub !!!!!
0
Camp Nou ma swoją tradycję i wielu (bardzo wielu) kibiców by się z tym nie zgodziło
0
Nie lubię oglądać tak wcześnie meczy, wieczorem jest lepsza atmosfera do oglądania .
0
" puki " - hahaha, jebłem
0
Jakby miał 4 to by szukał piątek, jak by miał piątą to by szukał szóstej . Oczywiście miał szanse na 6
0
Widać że Messi szukał tej 4 bramki :)
0
Jak go tam nie chcą to Barca chętnie go odkupi, skoro Valdesa ma nie być w następnym sezonie.
0
Co jest z Casillasem ? Dlaczego znów gra na rezerwie ?
0
To już nie można oglądać meczy Realu ?
0
Jestem zadowolony z nowego trenera
0
Szkoda, że w karnych Chelsea odpadła... :(
0
Będzie transmitowane to losowanie na Eurosporcie lub gdzieś tam ?
0
Rozumiem że ta trójka to Messi, Iniesta i Krystek ?
0
44 minuta *