0

Tylko nie to

0

18 godzina to jest jeszcze dzień, zero emocji ! Boooże, wszędzie rządzą pieniądze......

0

Link do meczu ? :-)

0

Także ja chciałbym bardzo tam być .... :(

0

oby nie

0

Napewno niedługo pojawi się news :)

0

Gratulacje dla Almerii .

0

Hahaha

0

HAHAHAHa

0

Stona się wali !!!!

0

Tak trudno na wikipedię wejść ?

0

Nie mają prawa do transmitowania 2 ligi hiszpańskiej

0

Kuuuuur......

0

Mój ulubiony zawodnik Barcy :)

0

Jeden Pique w reprezentacji Polski grałby jak 2 naszych ŚO

0

Piękny mecz. PS . oglądamy debiut Bale'a, zobaczymy czy warty 100 mln, moim zdaniem - Nie!

0

Kocham ten Klub !!!!!

0

Camp Nou ma swoją tradycję i wielu (bardzo wielu) kibiców by się z tym nie zgodziło

0

Nie lubię oglądać tak wcześnie meczy, wieczorem jest lepsza atmosfera do oglądania .

0

" puki " - hahaha, jebłem

0

Jakby miał 4 to by szukał piątek, jak by miał piątą to by szukał szóstej . Oczywiście miał szanse na 6

0

Widać że Messi szukał tej 4 bramki :)

0

Jak go tam nie chcą to Barca chętnie go odkupi, skoro Valdesa ma nie być w następnym sezonie.

0

Co jest z Casillasem ? Dlaczego znów gra na rezerwie ?

0

To już nie można oglądać meczy Realu ?

0

Jestem zadowolony z nowego trenera

0

Szkoda, że w karnych Chelsea odpadła... :(

0

Będzie transmitowane to losowanie na Eurosporcie lub gdzieś tam ?

0

Rozumiem że ta trójka to Messi, Iniesta i Krystek ?

0

44 minuta *

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?