1

Wiem wiem, szkoda mi go po prostu, tyle mu zawdzięczamy. :)

1

Co myślicie o tym, żeby na GD zagrał Puyol w 1 składzie ? Wiem, że to byłoby osłabienie ale na koniec kariery powinniśmy dać mu trochę radości z gry.

1

Myślę, że urodził się w " złym " czasie, kiedy króluje Messi, CR. Gdyby nie było tych dwóch to z pewnością dostałby ZP. Nawet teraz powinien dostać za całokształt jego gry, magik.

1

Trochę masz rację ale po tych przegranych normalne, że wszyscy się cieszą i mają nadzieję na lepsze wyniki. Ja również jestem zadowolony i mam nadzieję na zwycięstwo na Bernabeu.

1

Jak dla mnie Iniesta - zawodnik kilku ostatnich meczów

1

http://www.rojadirecta.me/goto/futbloandres07.blogspot.com Bardzo dobry, 1 połowa ani razu mi się nie zacięła. :)

1

Xavi ładnie dzisiaj rozgrywa, jak ty chcesz go wymienić za Neymara no to pozdro...

0

No i jeśli Osasuna nie postawi większego autobusu, bo w 1 połowie wysoko wychodzili

1

One i tak są mało potrzebne :D ale Dani dzisiaj bardzo ofensywnie

0

Trochę się wszystko wyrównuje wysokim poziomem meczu :D

1

Bardzo dobrze

1

Skuteczności ?

1

Xavi, ta technika - mistrz

0

Przynajmniej sobie bilans polepszymy :)

0

Blada Twarz !

1

po 8:0 !!!

0

Dobre ! :)

1

Prawdziwy kibic

1

Ma ktoś dobry stream ?

1

Dlaczego niby ?

1

Nareszcie Barta !

1

Szkoda, że nie doszło do transferu na Camp Nou. Mielibyśmy najlepszy atak wszechczasów :)

9

To nie jest pierwszy artykuł :P

4

Pierwszy !

6

Myślę, że to dobry wybór. Ter Stegen w porównaniu do Dudka to leszcz. Dudek następca Valdesa !

5

Wtedy na tą stronę wchodziło pewnie z 5 osób tygodniowo :D

1

Nr 9 :D

1

Jak dla mnie atak na mecz z realem : Iniesta - Messi - Pedro ( ew. Alexis )

1

Mam nadzieję, że on stanie się liderem drużyny, bo po odejściu Puyola, Valdesa w drużynie nie będzie nikogo kto mógłby pełnić tę funkcję. Taki Xavi, raczej nie pójdzie się wykłócać z sędzią i nie tchnie w drużynę ducha walki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?