Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiem wiem, szkoda mi go po prostu, tyle mu zawdzięczamy. :)
1
Co myślicie o tym, żeby na GD zagrał Puyol w 1 składzie ? Wiem, że to byłoby osłabienie ale na koniec kariery powinniśmy dać mu trochę radości z gry.
1
Myślę, że urodził się w " złym " czasie, kiedy króluje Messi, CR. Gdyby nie było tych dwóch to z pewnością dostałby ZP. Nawet teraz powinien dostać za całokształt jego gry, magik.
1
Trochę masz rację ale po tych przegranych normalne, że wszyscy się cieszą i mają nadzieję na lepsze wyniki. Ja również jestem zadowolony i mam nadzieję na zwycięstwo na Bernabeu.
1
Jak dla mnie Iniesta - zawodnik kilku ostatnich meczów
1
http://www.rojadirecta.me/goto/futbloandres07.blogspot.com Bardzo dobry, 1 połowa ani razu mi się nie zacięła. :)
1
Xavi ładnie dzisiaj rozgrywa, jak ty chcesz go wymienić za Neymara no to pozdro...
0
No i jeśli Osasuna nie postawi większego autobusu, bo w 1 połowie wysoko wychodzili
1
One i tak są mało potrzebne :D ale Dani dzisiaj bardzo ofensywnie
0
Trochę się wszystko wyrównuje wysokim poziomem meczu :D
1
Bardzo dobrze
1
Skuteczności ?
1
http://www.rojadirecta.me/goto/futbloandres07.blogspot.com
1
Xavi, ta technika - mistrz
0
Przynajmniej sobie bilans polepszymy :)
0
Blada Twarz !
1
po 8:0 !!!
0
Dobre ! :)
1
Prawdziwy kibic
1
Ma ktoś dobry stream ?
1
Dlaczego niby ?
1
Nareszcie Barta !
1
Szkoda, że nie doszło do transferu na Camp Nou. Mielibyśmy najlepszy atak wszechczasów :)
9
To nie jest pierwszy artykuł :P
4
Pierwszy !
6
Myślę, że to dobry wybór. Ter Stegen w porównaniu do Dudka to leszcz. Dudek następca Valdesa !
5
Wtedy na tą stronę wchodziło pewnie z 5 osób tygodniowo :D
1
Nr 9 :D
1
Jak dla mnie atak na mecz z realem : Iniesta - Messi - Pedro ( ew. Alexis )
1
Mam nadzieję, że on stanie się liderem drużyny, bo po odejściu Puyola, Valdesa w drużynie nie będzie nikogo kto mógłby pełnić tę funkcję. Taki Xavi, raczej nie pójdzie się wykłócać z sędzią i nie tchnie w drużynę ducha walki.