Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
źródło ? Sory, nie mam aktualnie czasu na szukanie. Możesz podać ?
3
Ja bym sobie myśłał ; " ale jestem zajebisty " :D
4
Szkoda. W klasykach to praktycznie tylko on trzymał defensywę.
6
3 bramka - ciasteczko
1
Dobry mecz. VeB
3
Facet ma jaja. Chciałbym żeby w ostatnim swoim sezonie zagrał jak najwięcej, nawet w finale CDR.
1
Szkoda, że tak wcześnie
1
Teraz pewnie się bawi. Odpoczywał na boisku :D
1
Real Madryt nie ma żeńskiej drużyny ?
1
Ten filmik bije na głowę wszystkich najlepszych środkowych obrońców świata. WOW
4
Na pewno kiedyś wróci. Jest bardzo młody. Może stanie się to za 5 lat a może za 20. Kto wie...
1
Trochę ich rozumiem, ale bez przesady. Pinto dobrze broni, nie wiem o co im chodzi. Niech się cieszą że Oier nie broni.
1
na Mestalla
0
Skoro Barca już nie może, to mam nadzieję, że Atleti wygra ligę. Zasłużyło sobie. Od sezonu 95/96 nie wgrało ligi.
0
Puyol obchodzi dzisiaj urodziny. Drużyna dała mu niezbyt fajny prezent, odpadnięcie z LM i LL.
1
Nie pierdol. Zjebali cały sezon. To prawda, że jest trudniej, kontuzje, spadek formy ale ludzie, to jest ( a może był ? ) najlepszy klub na świecie !!! VeB
0
Co w tym śmiesznego ? Nie znam hiszpańskiego :D
0
Oczywiście, że zarząd się nie zgodzi. A co do trenera to chyba żaden nie ma jaj żeby zrobić coś takiego jak Pep.
0
Strona po meczu chodzi jak nigdy. Chyba sporo sezonowców już zmieniło barwy.
0
Gdzie znalazłeś statystyki ? Pytam bo zawsze po meczu chcę sprawdzać a nie wiem gdzie są dokładne.
0
Cały nasz sezon można podsumować jednym stwierdzeniem : ja pierdolę. To przykre.
1
Trzeba przyznać, zjebaliśmy. Przegraliśmy mistrza z tak cienką drużyną... Wstyd. Ciekawy jestem jak będą się tłumaczyć. Wiem, że Messi jest bardzo często naszym zbawcą, ale kurwa, nie może tak być, Posadzić na ławce na kilka meczy i się nauczy, że trochę więcej zaangażowania jest potrzebne a jak nie to sprzedać go wpizdu. Tyle w temacie. Szkoda.
1
Słabo, słabo, słabo ! Ciekawe co było z Neymarem
1
Dokładnie. Mascherano nie dość że pomocnik to jeszcze z takim wzrostem, że śmiech na sali.
1
Kto by nie słyszał ? :D
1
Messi oczywiście w pierwszej jedenastce za nazwisko.... Ewidentnie potrzebna mu przerwa, lepiej wprowadzić kogoś kto będzie coś grał a nie chodził po boisku i nie pracował w defensywie.
1
Jeden gorszy mecz ?
0
Zaszczyt :P
0
Szkoda, że wyłączyli minusowanie bo na ten komentarz by się przydało dać minus.
0
No i jesteśmy w finale ligi mistrzów. Szkoda, że tylko młodzieżowej ale zawsze coś.