1

źródło ? Sory, nie mam aktualnie czasu na szukanie. Możesz podać ?

3

Ja bym sobie myśłał ; " ale jestem zajebisty " :D

4

Szkoda. W klasykach to praktycznie tylko on trzymał defensywę.

6

3 bramka - ciasteczko

1

Dobry mecz. VeB

3

Facet ma jaja. Chciałbym żeby w ostatnim swoim sezonie zagrał jak najwięcej, nawet w finale CDR.

1

Szkoda, że tak wcześnie

1

Teraz pewnie się bawi. Odpoczywał na boisku :D

1

Real Madryt nie ma żeńskiej drużyny ?

1

Ten filmik bije na głowę wszystkich najlepszych środkowych obrońców świata. WOW

4

Na pewno kiedyś wróci. Jest bardzo młody. Może stanie się to za 5 lat a może za 20. Kto wie...

1

Trochę ich rozumiem, ale bez przesady. Pinto dobrze broni, nie wiem o co im chodzi. Niech się cieszą że Oier nie broni.

1

na Mestalla

0

Skoro Barca już nie może, to mam nadzieję, że Atleti wygra ligę. Zasłużyło sobie. Od sezonu 95/96 nie wgrało ligi.

0

Puyol obchodzi dzisiaj urodziny. Drużyna dała mu niezbyt fajny prezent, odpadnięcie z LM i LL.

1

Nie pierdol. Zjebali cały sezon. To prawda, że jest trudniej, kontuzje, spadek formy ale ludzie, to jest ( a może był ? ) najlepszy klub na świecie !!! VeB

0

Co w tym śmiesznego ? Nie znam hiszpańskiego :D

0

Oczywiście, że zarząd się nie zgodzi. A co do trenera to chyba żaden nie ma jaj żeby zrobić coś takiego jak Pep.

0

Strona po meczu chodzi jak nigdy. Chyba sporo sezonowców już zmieniło barwy.

0

Gdzie znalazłeś statystyki ? Pytam bo zawsze po meczu chcę sprawdzać a nie wiem gdzie są dokładne.

0

Cały nasz sezon można podsumować jednym stwierdzeniem : ja pierdolę. To przykre.

1

Trzeba przyznać, zjebaliśmy. Przegraliśmy mistrza z tak cienką drużyną... Wstyd. Ciekawy jestem jak będą się tłumaczyć. Wiem, że Messi jest bardzo często naszym zbawcą, ale kurwa, nie może tak być, Posadzić na ławce na kilka meczy i się nauczy, że trochę więcej zaangażowania jest potrzebne a jak nie to sprzedać go wpizdu. Tyle w temacie. Szkoda.

1

Słabo, słabo, słabo ! Ciekawe co było z Neymarem

1

Dokładnie. Mascherano nie dość że pomocnik to jeszcze z takim wzrostem, że śmiech na sali.

1

Kto by nie słyszał ? :D

1

Messi oczywiście w pierwszej jedenastce za nazwisko.... Ewidentnie potrzebna mu przerwa, lepiej wprowadzić kogoś kto będzie coś grał a nie chodził po boisku i nie pracował w defensywie.

1

Jeden gorszy mecz ?

0

Zaszczyt :P

0

Szkoda, że wyłączyli minusowanie bo na ten komentarz by się przydało dać minus.

0

No i jesteśmy w finale ligi mistrzów. Szkoda, że tylko młodzieżowej ale zawsze coś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?