0

Skąd info ?

2

Barca miała się odwołać do decyzji FIFA. Teraz czekamy na odpowiedź ?

0

No tak... Ty wiesz lepiej co trzeba robić w takim momencie.

3

Czyli tak jakby przeciwieństwo Messiego :)

0

Chyba się spełni

1

Dani kolejny raz potwierdza, że z obecną formą w takim klubie to tylko na ławkę. Nadal gra w pierwszym składzie.... Nie rozumiem tego.

2

Nigdy nie odpuszcza - dużo nurkuje. To się zaprzecza, bo jak ktoś nie odpuszcza to nie przewraca się po każdym lekkim dotknięciu.

1

A ja mam nadzieję, że nie zagra w ostatnim meczu i że w następnym sezonie będzie grzał ławę. Wolę Pedro i Alexisa.

0

Szkoda, że zmienił zdania.

0

W sumie to masz rację.

1

Wierzę, że jest szansa. Nie jestem antyfanem Realu tylko jeśli miałbym wybierać pomiedzy dwiema drużynami z Madrytu to wolę Atletico.

1

Matko... Atleti nie może przegrać !

0

Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego, ale z obecną formą to powinien siedzieć na ławie, a nie jak dotychczas w pierwszym składzie za nazwisko. Trener musi mieć jaja. Messi nie może rządzić.

0

Ja to bym Neymara sprzedał prędzej niż Pedro i Alexisa.

0

Ja bym widział Masche jako zmiennika na ŚPD. Jego szybkość, siła i perfekcyjne wślizgi to jest to co mi się w nim podoba. Lubię to.

0

" chce udowodnic ile znaczy druzyna bez niego - i w ten sposob wymusuc lepszy kontrakt " - buahahahahhaha. Dowaliłeś. Typowe tłumaczenie dziecka z podstawówki, które nie potrafi przyznać, że ostatnio mu nie idzie bo jest w niego zapatrzone . Ryzykowałby, że odpadniemy z różnych rozgrywek tylko dlatego żeby wymusić lepszy kontrakt ?? Nawet w ekstraklasie "gwiazdorzy" tak nie robią...

0

Jestem zadowolony. Nie dlatego, że cierpi czego nie życzę nikomu ale, że w końcu zobaczymy na boisku lepszych piłkarzy a nie Neya za nazwisko. No i oczywiście mniej nurkowania.

0

Busi zawieszony ?

0

Neymar to nie wiem co robi na boisku. Lepiej by było jakby grał gdzie indziej.

1

3 trofea w jeden tydzień. Żenada.....

1

1

Może Guardiola nie chce wrócić bo chce wprowadzić dużo zmian, a jak wiemy nie mógłby bo " nie rządzi trener. Nie rządzi futbol. Rządzą ci, którzy chcą wykorzystać piłkę nożną do robienia interesów ."

0

Tyle wspomnień po przeczytaniu tego...

4

Ja także. Nawet penisem.

0

Od teraz będę miał o nim trochę inne zdanie. Wielki człowiek.

2

Gdyby nie Milan, kto wie.... Kolejny wirtuoz do spółki Xavi, Iniesta

1

Źle mi się link skopiował :D

1

4

Chciałbym, żeby w końcu Puyol zagrał. Tak dawno go nie widziałem.... :(

1

A może trochę szacunku ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?