Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd info ?
2
Barca miała się odwołać do decyzji FIFA. Teraz czekamy na odpowiedź ?
0
No tak... Ty wiesz lepiej co trzeba robić w takim momencie.
3
Czyli tak jakby przeciwieństwo Messiego :)
0
Chyba się spełni
1
Dani kolejny raz potwierdza, że z obecną formą w takim klubie to tylko na ławkę. Nadal gra w pierwszym składzie.... Nie rozumiem tego.
2
Nigdy nie odpuszcza - dużo nurkuje. To się zaprzecza, bo jak ktoś nie odpuszcza to nie przewraca się po każdym lekkim dotknięciu.
1
A ja mam nadzieję, że nie zagra w ostatnim meczu i że w następnym sezonie będzie grzał ławę. Wolę Pedro i Alexisa.
0
Szkoda, że zmienił zdania.
0
W sumie to masz rację.
1
Wierzę, że jest szansa. Nie jestem antyfanem Realu tylko jeśli miałbym wybierać pomiedzy dwiema drużynami z Madrytu to wolę Atletico.
1
Matko... Atleti nie może przegrać !
0
Nie wyobrażam sobie Barcy bez niego, ale z obecną formą to powinien siedzieć na ławie, a nie jak dotychczas w pierwszym składzie za nazwisko. Trener musi mieć jaja. Messi nie może rządzić.
0
Ja to bym Neymara sprzedał prędzej niż Pedro i Alexisa.
0
Ja bym widział Masche jako zmiennika na ŚPD. Jego szybkość, siła i perfekcyjne wślizgi to jest to co mi się w nim podoba. Lubię to.
0
" chce udowodnic ile znaczy druzyna bez niego - i w ten sposob wymusuc lepszy kontrakt " - buahahahahhaha. Dowaliłeś. Typowe tłumaczenie dziecka z podstawówki, które nie potrafi przyznać, że ostatnio mu nie idzie bo jest w niego zapatrzone . Ryzykowałby, że odpadniemy z różnych rozgrywek tylko dlatego żeby wymusić lepszy kontrakt ?? Nawet w ekstraklasie "gwiazdorzy" tak nie robią...
0
Jestem zadowolony. Nie dlatego, że cierpi czego nie życzę nikomu ale, że w końcu zobaczymy na boisku lepszych piłkarzy a nie Neya za nazwisko. No i oczywiście mniej nurkowania.
0
Busi zawieszony ?
0
Neymar to nie wiem co robi na boisku. Lepiej by było jakby grał gdzie indziej.
1
3 trofea w jeden tydzień. Żenada.....
1
1
Może Guardiola nie chce wrócić bo chce wprowadzić dużo zmian, a jak wiemy nie mógłby bo " nie rządzi trener. Nie rządzi futbol. Rządzą ci, którzy chcą wykorzystać piłkę nożną do robienia interesów ."
0
Tyle wspomnień po przeczytaniu tego...
4
Ja także. Nawet penisem.
0
Od teraz będę miał o nim trochę inne zdanie. Wielki człowiek.
2
Gdyby nie Milan, kto wie.... Kolejny wirtuoz do spółki Xavi, Iniesta
1
Źle mi się link skopiował :D
1
4
Chciałbym, żeby w końcu Puyol zagrał. Tak dawno go nie widziałem.... :(
1
A może trochę szacunku ?