Jordi5000
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oby... Chcę go w Barcelonie :P
11
Barca nigdy nie miała takiego piłkarza jak Iniesta !
1
Widzę, że redakcja pali się do pisania nowych artykułów.... Ostatnio wczoraj o godzinie 20...
0
"....interesują się m.in. Barcelona i Real". Może redaktorzy napiszą jaki Real ?
0
Pogba - marzenie :)
1
Barca opublikowała to na oficjalnym twitterze i po minucie, dwóch wpis zniknął.
1
Wypożyczyć oczywiście możemy. Chciałbym aby dalej był piłkarzem Barcy.
1
Skoro aż tyle artykułów o nim i o jego odejściu to musi to być prawda. Chcieliście zmian a teraz płaczecie, że się zaczynają. Może jego odejście dużo zmieni. Może Luis ma pomysł na drużynę bez udziału Fabsa więc po co ma się marnować ?
3
Na stronie niestety nie ma takiej opcji. Ja mam takie miejsce na którym zapisuję artykuły ciekawe lub takie do, których lubię wracać. :) Jednym z takich jest np. list pożegnalny Xaviego do Aragonesa.
4
Ten news ląduje do ' ulubionych '.
0
Dobry mecz był .
3
Meczyk na żywo :)
0
Nie sądzę.
4
Neymar 5 miejsce ? Hahahaha.
1
Ale szprycha
3
Ktoś niżej napisał dobry komentarz. Neymar by nurkował jakby takim dostał :D
0
Polać mu !
2
Guardiola: „Guardiola ma dużo do zrobienia w naszym klubie”
Ktoś wie o co chodzi ? Bartomeu liczy że Pep wróci ?
0
Nie wiem. Nie znam szczegółów kontraktu.
2
Tymczasem Villa podpisał kontrakt z New York City :)
0
Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz... :)
0
Super by było jakby wrócił.
0
Poza wikipedią to nic nie wiemy. Zbyt odległe czasy :)
1
Dokładnie :D A później przeszedłdo Realu Madryt :)
0
Zdementował tą informację.
2
Kiedyś to wszyscy piłkarze rwali do przodu w pięknym stylu, czego nie można powiedzieć o teraźniejszej grze.
3
Niech tylko spróbują go sprzedać..
0
Wolisz Ibrę czy Messiego ? Obaj chcieli być liderami, a dwóch być nie może. Messi był ważniejszy a Ibra źle się z tym czuł.
2
Niech tylko spróbują sprzedać Alexisa... Jeśli w następnym sezonie nie będzie go w drużynie to chyba się tam przejdę do tego zarządu...
8
Co do tego mają redaktorzy ? Tłumaczą po prostu newsy z czołowych piłkarskich gazet.