0

Wiadomo co z Dembele? Kiedy wraca?

0

Jednak mam lepsze oko :P

7

Gol na 100%. Ale nie dziwie się, że sędzia nie gwizdnął. Z powtórek to każdy mądry umie. VAR w przyszłym sezonie i koniec. Trzeba iść z biegiem czasu. Tak jak to działa w biznesie. Słabe porównanie, wiem, ale to prawda.

0

To nie ten XD Ten z Legły idzie do Benevento

0

Czy to podanie było od rakiticia?


EDIT

HEHEHE, no pewnie że nie XD

0

Alba jest niesamowity. Aż mi się buzia cieszy jak widzę jak on tymi nóżkami przebiera. 80 minuta meczu, a ten dalej tak jakby przed chwilą z ławki wszedł.

Mowa tu o innych spotkaniach, obecnie jest 30 minuta :D

0

Nie ważne xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie rozumiem tego hurraoptymizmu. Real to jest Real. W dołku, czy nie, zawsze trzeba ich się obawiać. W Lidze Mistrzów piłka szuka Ronaldo. Na tę chwilę wszystkie gwiazdy na niebie i na Ziemi wskazują na PSG. W dodatku na prawej będzie musiał zagrać młodzian Archaf bądź Nacho. Chciałbym się spotkać z Realemw finale, wtedy na maksymalnej motywacji zabrać im nadzieję na 3 ligę mistrzów z rzędu, po golu solowym rajdzie Messiego na 1:0, potem 92 minuta Pique z głowki na 2:0 ;) Piękne by to było

Co do naszego meczu z Chelsea - W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzygam już meczami z City i PSG. Chelsea do ogrania, są słabi. W dodatku wróci Dembele, może jakiś transfer w zimę ;) VEB

1

Przeglądam tak sobie fioletową z nudów i nachodzi mnie jedna myśl: o ja pier*olę Xd Oni na prawdę myślą, że Ronaldo skacze tak jak gracz NBA? + tam panuje przekonanie, że Ronaldo jest o półkę wyżej niż Leo. XDD Wyszedłem, bo prawie raka dostałem

2

Ter Stegen mega pewny punkt w naszej drużynie. Oby utrzymał formę jak najdłużej, bo teraz jak wypada Umtiti to może być cienko, szczególnie gdy mamy takiego Pique...

Chciałbym się dowiedzieć, co jest w tym Rakiticiu. Przecież nie ma żadnych, żadnych argumentów za tym, aby on dalej grał w tej drużynie. Jego największy atut to laga z dystansu, ale nawet tego nie wykorzystuje. Już, nie wiem, ciężko mi w ogóle opisać ten jego brak jakiegokolwiek pomysłu na zagranie inne niż w bok, do Messiego, czy do tyłu.

0

dziękuję za atencję :)

1

Całą noc zarwałem, ale kolos na 4 zdany myślę! :D

0

Panowie, ogarnia tu któryś C++??????????????????????????

0

Parafrazując wypowiedź Tebasa na ten temat: kontrakt zostanie przedłużony, kiedy zawodnik, lub jego pełnomocnik (Tata Messiego) składa podpis. Nie kiedy zostanie to ogłoszone w mediach. Nie ma co sikać. Messi jeżeli odejdzie to na rok to Newells, nigdzie indziej.

0

X KR.WA DE

0

BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3

Rzygać mi się chcę jak patrzę na tego niedojdę Suareza i Rakiticia. Czy my nie mamy innych piłkarzy? Przecież oni od początku sezonu dołują strasznie. Nie wiem jakim cudem mamy 10 punktów przewagi nad Realem w lidze z taką grą podstawowych zawodników (poza Umtitim, Ter Stegenem i Messim).

0

Panowie, streamek z TVP1? Ponieważ bym sobie szpaka posłuchał. :'')

1

0

w dzisiejsze przedpołudnie Sevilla ogłosiła, że jej trener Eduardo Berizzo ma raka prostaty. FC Barcelona mając doświadczenie w przypadku chorób Abidala i Tito Vilanovy zaoferowała Sevilli pomoc własnego sztabu medycznego. Poinformowali klub, że ich medycy są do dyspozycji trenera Eduardo Berizzo.

@EKSTRAKLASA TORLLS

2

Robinho miał być lepszy od Messiego według białych










hehe.

1

Szczególnie, że mimo neutralności Szwajcarii to właśnie Szwajcarzy byli zwykłymi kolaborantami. Świadczy o tym produkcja militarna III Rzeszy, tfu, Niemców, na ich terenie oraz prawdziwy skarbiec zagrabionych rzeczy przez nazi.... Niemców. Czy tak zachowuje się ktoś stricte neutralny? Nie sądzę.

0

o co chodzi w stranger things? po krótce jak możesz opisac

1

City mega mocne w tym sezonie. Ciekaw jestem jak będzie z losowaniami Ligi Mistrzów. Liczę na jakieś United, bo już mam dość gry z jakimś PSG. Chelsea też dawno nie sklepaliśmy xD

1

To prawda, piekna niedziela. Słoneczna, mogłoby być minimalnie cieplej :) Do koscioła, potem odcinek Dragon Balla, obiad u rodziców i nauka bo kolosy na horyzoncie, a potem jeden z dwóch szlagierów Premier League, ale chyba wybiorę Chelsea - United :) Życzę wszystkim miłego dnia, mam nadzieję, że w rodzinnym gronie! Visca el Barca!

6

nie tylko dzisiaj, dramat to jego 2 imie.

0

Ogólnie to sporo farta mamy. Gdyby nie Messi to by było cieniutko z nami w tym sezonie. No i oczywiście Mats i Paulinho! :)

1

Rakitic i jego wrzutki na krótki słupek to jakiś cyrk.

0

Brawo Mats!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?