Juan_Ponce_de_Leon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo co z Dembele? Kiedy wraca?
0
Jednak mam lepsze oko :P
7
Gol na 100%. Ale nie dziwie się, że sędzia nie gwizdnął. Z powtórek to każdy mądry umie. VAR w przyszłym sezonie i koniec. Trzeba iść z biegiem czasu. Tak jak to działa w biznesie. Słabe porównanie, wiem, ale to prawda.
0
To nie ten XD Ten z Legły idzie do Benevento
0
Czy to podanie było od rakiticia?
EDIT
HEHEHE, no pewnie że nie XD
0
Alba jest niesamowity. Aż mi się buzia cieszy jak widzę jak on tymi nóżkami przebiera. 80 minuta meczu, a ten dalej tak jakby przed chwilą z ławki wszedł.
Mowa tu o innych spotkaniach, obecnie jest 30 minuta :D
0
Nie ważne xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Nie rozumiem tego hurraoptymizmu. Real to jest Real. W dołku, czy nie, zawsze trzeba ich się obawiać. W Lidze Mistrzów piłka szuka Ronaldo. Na tę chwilę wszystkie gwiazdy na niebie i na Ziemi wskazują na PSG. W dodatku na prawej będzie musiał zagrać młodzian Archaf bądź Nacho. Chciałbym się spotkać z Realemw finale, wtedy na maksymalnej motywacji zabrać im nadzieję na 3 ligę mistrzów z rzędu, po golu solowym rajdzie Messiego na 1:0, potem 92 minuta Pique z głowki na 2:0 ;) Piękne by to było
Co do naszego meczu z Chelsea - W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rzygam już meczami z City i PSG. Chelsea do ogrania, są słabi. W dodatku wróci Dembele, może jakiś transfer w zimę ;) VEB
1
Przeglądam tak sobie fioletową z nudów i nachodzi mnie jedna myśl: o ja pier*olę Xd Oni na prawdę myślą, że Ronaldo skacze tak jak gracz NBA? + tam panuje przekonanie, że Ronaldo jest o półkę wyżej niż Leo. XDD Wyszedłem, bo prawie raka dostałem
2
Ter Stegen mega pewny punkt w naszej drużynie. Oby utrzymał formę jak najdłużej, bo teraz jak wypada Umtiti to może być cienko, szczególnie gdy mamy takiego Pique...
Chciałbym się dowiedzieć, co jest w tym Rakiticiu. Przecież nie ma żadnych, żadnych argumentów za tym, aby on dalej grał w tej drużynie. Jego największy atut to laga z dystansu, ale nawet tego nie wykorzystuje. Już, nie wiem, ciężko mi w ogóle opisać ten jego brak jakiegokolwiek pomysłu na zagranie inne niż w bok, do Messiego, czy do tyłu.
0
dziękuję za atencję :)
1
Całą noc zarwałem, ale kolos na 4 zdany myślę! :D
0
Panowie, ogarnia tu któryś C++??????????????????????????
0
Parafrazując wypowiedź Tebasa na ten temat: kontrakt zostanie przedłużony, kiedy zawodnik, lub jego pełnomocnik (Tata Messiego) składa podpis. Nie kiedy zostanie to ogłoszone w mediach. Nie ma co sikać. Messi jeżeli odejdzie to na rok to Newells, nigdzie indziej.
0
X KR.WA DE
0
BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
3
Rzygać mi się chcę jak patrzę na tego niedojdę Suareza i Rakiticia. Czy my nie mamy innych piłkarzy? Przecież oni od początku sezonu dołują strasznie. Nie wiem jakim cudem mamy 10 punktów przewagi nad Realem w lidze z taką grą podstawowych zawodników (poza Umtitim, Ter Stegenem i Messim).
0
Panowie, streamek z TVP1? Ponieważ bym sobie szpaka posłuchał. :'')
1
http://aliez.me/live/f25y78okjv67/test3/
Na zdrówko :)
0
w dzisiejsze przedpołudnie Sevilla ogłosiła, że jej trener Eduardo Berizzo ma raka prostaty. FC Barcelona mając doświadczenie w przypadku chorób Abidala i Tito Vilanovy zaoferowała Sevilli pomoc własnego sztabu medycznego. Poinformowali klub, że ich medycy są do dyspozycji trenera Eduardo Berizzo.
@EKSTRAKLASA TORLLS
2
Robinho miał być lepszy od Messiego według białych
hehe.
1
Szczególnie, że mimo neutralności Szwajcarii to właśnie Szwajcarzy byli zwykłymi kolaborantami. Świadczy o tym produkcja militarna III Rzeszy, tfu, Niemców, na ich terenie oraz prawdziwy skarbiec zagrabionych rzeczy przez nazi.... Niemców. Czy tak zachowuje się ktoś stricte neutralny? Nie sądzę.
0
o co chodzi w stranger things? po krótce jak możesz opisac
1
City mega mocne w tym sezonie. Ciekaw jestem jak będzie z losowaniami Ligi Mistrzów. Liczę na jakieś United, bo już mam dość gry z jakimś PSG. Chelsea też dawno nie sklepaliśmy xD
1
To prawda, piekna niedziela. Słoneczna, mogłoby być minimalnie cieplej :) Do koscioła, potem odcinek Dragon Balla, obiad u rodziców i nauka bo kolosy na horyzoncie, a potem jeden z dwóch szlagierów Premier League, ale chyba wybiorę Chelsea - United :) Życzę wszystkim miłego dnia, mam nadzieję, że w rodzinnym gronie! Visca el Barca!
6
nie tylko dzisiaj, dramat to jego 2 imie.
0
Ogólnie to sporo farta mamy. Gdyby nie Messi to by było cieniutko z nami w tym sezonie. No i oczywiście Mats i Paulinho! :)
1
Rakitic i jego wrzutki na krótki słupek to jakiś cyrk.
0
Brawo Mats!