0

Po 10 minutach widzę, że zaczynamy kolejny mecz w 10. Suarez na pamięć, jak na treningu dalej chce grać.

15

To nie jest dobre ani dla federacji La Ligi, ani dla samego klubu. Nagną pewne paragrafy i dalej będziemy gościli Barcelonę w la lidze. A dla Katalonii gratulację. Nie chce za bardzo wchodzić w tematy polityczne, bo żaden ze mnie ekonomik, czy polityk aby stawiać tezę, czy do dobre rozwiązanie całego kotła. Ale jeżeli taka była wola mieszkańców tego regionu, to niech tak będzie.

0

ja tam smiechęlm xDDDD

11

Widzieli co Neymarek odstawia w PSG? Dwa razy zółta za niesportowe zachowanie. Dobrze, że się go pozbyliśmy. Sodówa mu odbija. Sportowo na pewno straciliśmy, ale uważam, że Dembele ma ogromny potencjał i może zostać świetnym skrzydłowym. Trzeba go tylko dobrze ukierunkować.

1

Ronaldo, niestety, nie ma innej możliwości. Obudził się na 3 miesiące, ale na kluczowe 3 miesiące.

26

Iniesta: kierowniku, oni stoja z metr przed linia ze szpraja
Sedzia: no i co z tego?

Tak to wygladalo XD

1

Żeby nasz najlepszy piłkarz w pierwszej połowie zszedł, a klocek Suarez został.

0

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Nie wierzę wręcz, to jest nie możliwe.

0

Kiedyś pisałem, że Suarez na skrzydle to najgorsze rozwiązanie taktyczne w historii tego klubu. Już Cesc na 9 miał więcej racji bytu niż skrzydlowy Suarez. Nie wierzę, że w tym klubie pracują tacy yntelygentni ludzie, bardziej obstawiam, że to inicjatywa Suareza. Chociaż kto wie...

2

Pique co Ty masz w głowie powiedz mi

0

......................................................

47

Dośrodkowania Deulofeu byłyby idealne, gdyby nasza rzekoma 9 stała tam gdzie jej miejsce. Nie wiem czy Suarez takie wytyczne dostaje, czy ma totalnie wyje*ane na grę. Do zmiany go i bez kompromisów.

2

Jaki klub taki Benzema

1

Paulinho lepiej w ataku niż Suarez :))))

1

Suarez standardowo widze od początku sezonu :D

0

Panowie, jakiś link do meczu?

0

Czyli coś masz. Mnie też to wkurza. Denis musi złapać pewność siebie i rytm, wtedy może się okazać, że żadnego coutinho nam nie bedzie trzeba.

8

Ta pogoda mnie dobija...
Ale patrze na tabele i nie jest tak źle

2

Dać w przyszłym meczu szansę Vidalowi, potem ewentualnie zmiana za deulofeu. Roberto do pierwszego za Inieste, Pualinho do pierwszego i Busi. Pique i L.Suarez ława.

0

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

1

Jak mi się marzy, żeby Valverde posadził Rakiticia i Iniesta na ławie, a za nich Denis i Paulinho na następny mecz. Suarez w Barcelonie, a ten w Liverpoolu to zupełnie inny typ napastnika. Niestety moim zdaniem zmienił się na gorsze. W Anglii co miał piłkę na nodze to ładował bramkę, a tutaj szuka nie wiadomo jakiej akcji, zagrania na pamięć itp. Co on chce PUSKASA wygrać? Wczoraj mieliśmy dużego farta. Styl Deulofeu przypomina mi trochę Grosickiego, ale ważne że daje to jakiś efekt. Jakby Real jeszcze dzisiaj się tak potknął z Sociedad to by było pięknie.

0

Borbalan ma chyba 2 kieszonki na kartki. Pełną tych dla Barcy, a ze dwie sztuki dla Getafe.

0

to otwórz oczy :)

6

Gramy w 10, na szpicy duch. Rozumiem nie mieć formy, ale nie sabotażujmy drużyny zagraniami na pamięć.... Ma piłkę na prawej, 20 metrów od bramki to niech przy8ebie tak jak w Liverpoolu, a nie jakieś zagrania z gierek treningowych... Niech go Valverde zdejmie, bo aż żal patrzeć na jego niepowodzenia.

0

Myślę, że to nie było by takie złe. Paco przynajmniej łapami by nie machał i nie wkurzał oka kibica, za każdą akcje ma pretensję do nie wiadomo kogo

1

Villa to jeszcze, ale Suarez każdego chce nabrać na to samo, on nic innego nie potrafi. Jest świetną 9, a jak ma zejść do środka ze skrzydła to widzimy to co widzimy, czyli piach totalny. Tracimy punkty na własne życzenie, szkoda.

4

Ustawienie Suareza na lewym skrzydle to największa porażka taktyczna jaką widziałem przez całe moje życie. A zresztą jest w tak kosmicznej formie, że kopie się po czole na każdej pozycji na ataku. Nie wiem co Rakitic robi w tym klubie, raz na miesiąc zdarzy mu się, że kopnie piłkę nie tak jak chciał i fartem mu wyjdzie, a tak to nic produktywnego nie wnosi. A Pique moim zdanie powinien na siłkę trochę pochodzić, bo jest takim szczypiorkiem, że Messi wygrywa więcej pojedynków bark w bark niż on z jakimiś ogórami z Getafe, a co dopiero będzie jak przyjdzie spotkanie z Realem/Atleti lub innymi z LM. Aduriz dmuchnie i Pique padnie na ziemie. Iniesta sam z siebie powinien odpuścić grę, albo iśc tropem Xaviego albo po prostu zakończyć karierę. Nic nam nie daje. Jest naszą legendą, bez dwóch zdań, ale powinniśmy brać przykład z Realu - Raul. Grał piach to mu podziękowali, tyle. Nie ma co dawać komuś grać za zasługi. Tylko nam wypada Inieste 1000razy lepiej pożegnać ;)

9

Nie każdy islamista utnie Ci łeb jeżeli nie wierzysz w Mahometa, więc nietrafne stwierdzenie. Po prostu każda religia jest zakałą tego świata. Watykan popychała europy do wojen, kolaborowała z Hitlerem.

3

a ja jego bez majtek

0

macie link do mecuz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?