0

Biorąć pod uwagę wszystko stwierdzam 4:0

0

nie pamietam dokładnie ale coś takiego rzuciłem
barca juve 1
totki dortmund 10
city z kimśtam city
celtic psg 2
roma atleti 0
lipsk monako 2

2

czytać umiesz?

0

są, bo nie ma chemii między nimi.

0

Ma ktoś link do meczu hiszpania-włochy?

0

A opcja tragicznie?

10

Moja subiektywna ocena okienka: Jesteśmy pośmiewiskiem w całej Europie. Watzke sam powiedział, że uważał Barcę za poważny klub, ale zmienił zdanie w momencie negocjacji transferu Dembele. Nie wiem co Ci ludzie mają w głowach, chyba, żeby tylko nachapać jak najwięcej papy. Ciężko jest kupić zawodnika kiedy stawia się takie chore warunki. 100 milionów stałej kwoty rozłożonej na 10 rat co sezon+ 50 milionów zmiennych, a w tym: żadnych kontuzji zawodnika, 6 pucharów w rok i złota piłka. Także nie dziwcie się, że kupiliśmy tylko trzech zawodników :) Z czego jeden sam od siebie dołożył aby móc u nas grać. Konieczne były zakupy do środka pola. Media huczały i buczały na temat Verattiego, a Emery powiedział Valverde, że Barca się nawet po niego nie zgłosiła.

Kupno Dembele, po takiej cenie, kupno zawodnika z Chin w wieku 30 lat też za sporo kasy, strata Neymara. Komentarz jest tylko jeden: Niech poddadzą się do dymisji i zaoszczędzą nam wstydu. Co trzeci użytkownik tej strony prowadziłby lepiej ten klub niż ta banda nieudaczników. Jedynym kto jeszcze trzyma nas w elicie klubów jest Leo Messi. I chwała mu.

0

dziękujemy za informacje

4

hahahahahha, to co się dzieje na stronie Liverpoolu w sprawie trasnferu Cou to poezja, miód na moje oczy. Oni są niesamowici. Polecam tą jatke

http://www.lfc.pl/67230/coutinho-zdrowy-dla-brazylii

0

Czy tylko mnie razi tak tragiczna przejrzystość tego przeglądu?

0

To sie myślisz.

0

A my potem bedziemy płakać że straciliśmy i Neymara i kase, zajebiscie

13

Szkoda mi go. Ma 20 lat. Chłopa rok starszy ode mnie. Musi dźwignąć brzemię drugiego najdroższego w historii futbolu i najdroższego w historii Barcelony. Oby wypalił, bo spłynie na niego masa hejtu. Teraz pozbyć się zbędnego szrotu z naszej drużyny i ruszyć po pomocnika na te ostatnie dni okienka. Coś mi się wydaje, że będzie HIT na sam koniec okien..., a nie... Paulinho już jest z nami.

3

Podobno odrzucili 125 mln za niego. To ile ty chcesz aby oni zaoferowali? Rozumiem jeździc po zarządzie, bo są debilami, ale oferować więcej niż tyle za niego to nie jest tego warte. Skoro Looserpool nie chce hajsu to nie, a ja bym kupił kogoś innego już w tym momencie.

2

#BARTOMEUDIMITEYAAAA

do kur.czy nędzy, przewrót, cokolwiek. Wypad z tym zarządem.

0

Poratuje ktoś linkiem?

0

Podpisał. Potem jak Neymar zaczął się rzucać to każdy myślał, że też walczy o kontrakt. Chociaż jakbyśmy mu dali ten hajs to pewnie by został, co byłoby dla nas gorsze.

0

Boli, i to jak. Boli strasznie. W dodatku, jeżeli sobie uświadomię, że przegraliśmy na Camp Nou z Realem, który ma w ataku Benzeme i Bale, kiedy sędzia wyrzuca z boiska Ronaldo, kiedy sędzia daje nam w prezencie karnego, to my przegrywamy u siebie z Realem Madryt i to 3:1. Nie 1:0, nie 2:0, które da się odrobić. 3:1... W tym momencie musimy wygrać 3:0, powtarzam: 3:0 na Santiago Bernabeu. Ja rozumiem, przegrać z Realem, okej. Żaden wstyd. Na dzisiaj Real to jakaś półka wyżej od Barcelony, może 2? Toniemy jak Titanic. Vidal wczoraj w defensywie nieźle, w obronie TRAGEDIA. To było poniżej jakiekolwiek poziomu. Zero, null, nothing. Deulofeu co miał piłkę, może poza 2 akcjami to wycofywał, zatrzymywał grę. Na temat Suareza się nie wypowiem.

I w cieniu tego wszystkiego, co opisałem wyżej.... dostajemy Paulinho, ku*wa, Paulinho. I wiecie co? Mam to gdzieś, że jest on podstawowym piłkarzem Brazylii. On grał w Chinach, gdzie w piłkę nie gra się poważnie. Wcześniej w ŁKSIE. Czy wy na prawdę myślicie, że ktokolwiek z naszej wspaniałej ekipy rządzącej widzi coś w tym... w nim? Za te same pieniądze mogliśmy mieć młodego, bardzo dobrego Seriego...

A i tylko tak przypomne, że mogliśmy mieć Asensio, a woleliśmy Douglasa. Zobaczcie za ile Real go wyciągnął z Espanyolu :) Srogie lata przed nami, niestety, jeżeli tak dalej będzie prowadzony ten klub to skończymy jak Milan.

#BARTOMEUDIMMISIO

0

MASAKRA. MA-SA-KRA. No muszę, nie chcem ale muszem to napisać.

KURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR zapiał.

1

O Boże hahahahahahahahahah

19

I tu jest ukazane frajerstwo Neymara. Powiedziałby nam wcześniej, że ma ochote odejść pajacynka jedna to byśmy dogadali się wcześniaj, a takto "decyzję o odejściu podjąłem niedawno"... Wydymał nas koncertowo, za to zero szacunku dla takiego pieska jak on ;)

2

I modlę się aby tyle dali za niego. Benzema i tak nie odejdzie, bo jest to najlepszy napastnik świata grający pod Ronaldo. Sprzedadzą Bale i jestem ciekaw co wymyślą, wsadzą Mbappe na skrzydło? haha. Bo Benz na pewno nie usiądzie na ławce.

2

Dokładnie, nasza młodzież! Deulofeu nam wystarczy na 75% spotkań w sezonie, jestem pewien. Jak śp. Tito potrafił gromić mając w ataku Pedrito i Ville, to jestem pewien, że Valverde da radę z Suarezem, Messim i Deulofeu. Musowo musimy sprowadzić pomocnika światowego formatu, skrzydłowy nie jest nam aż tak bardzo potrzebny. Byłoby miło jakby kolega Dembele do nas przyszedł, ale nie w tej cenie.Borussia pewnie jak typowy żyd ciągnie. I więcej i więcej i więcej, my się wycofamy to potem oni będą nam go wciskać za 90. :)

57

Jeżeli się okaże, że mamy wydać na gościa co zagrał JEDEN dobry sezon około 150 milionów to ja stracę wiarę w ten zarząd, doszczętnie. Neymar minimum 3 klasy wyżej niż ten młokos. To tak jakby kupować iPhone przez ali.... press w cenie normalnego iPhone'a. Już wolałbym zostać z Deulofeu, skończyć na 2 miejscu w lidze i odpaść w 1/4, ale żeby Barca była Barcą i nie dawała się dymać. A za rok Grizziego za 100 wziąć. Co do Coutinho to jak najbardziej cena 100 milinów to przyjęcia, sprawdził się w Anglii. Umocni nas w środku, brać go! :) A Borussia sprzeda Demebele Bayernowi i bedzie dymana dalej w lidze, ot co ich czeka, tfu.

0

gówno mnie to obchodzi? XD

0

Jak najbardziej. Moim zdaniem Bale jest bardzo dobry, tylko ma pecha przez kontuzje. Modle się o to, aby Bale sprzedali, a kupili Mbappe. Przecież Mbappe to typowy killer, dzida do przodu i bramka. A od tego mają już Ronaldo. Zmarnują koncertowo potencjał "francuza". Zobaczycie :)

1

Bolt legenda... Pamiętam jak mi na igrzyskach w Berlinie opadła kopara na to co on zrobił na 100m... To było chore. GOAT.

Co do Barcy: Borussia stawia chore warunki, ale to zrozumiałe, każdy wie, że Barca ma hajs to to wykorzystują. Patrząc czysto teoretycznie mamy około 300 milionów na transfery (kasa za Neymara + czymś musieliśmy kusić Verattiego). Problem jest w tym, że Dembele to jeszcze taki kot w worku, ale moim zdaniem warto się o niego pokusić. Jest młody, szybki, świetny drybling. Innego skrzydłowego na miejsce Neymara, który byłby tak perspektywiczny jak młody "francuz" to nie widzę. Hazard nie do wyjęcia, Bale też. Do środka pola musimy po prostu sprowadzić jakąś gwiazdę światowego formatu, która musi kosztować ponad 100, innego wyjścia nie ma niestety. Martinez jest mi obojętny. Jak będzie to będzie, jak nie to płakać nie będę. Zostało 25 dni okienka, musimy się śpieszyć, bo nikt na nas czekać nie będzie.

0

Też bym wolał tą opcję, dlatego, że nasz zarząd jest zdolny do wszystkiego. A tak otrzymamy Verattiego i górę siana (oczywiście tak się nie stanie - to jasne).

0

Kto siedzi w mundo? Gimnazjalista? Przecież jak PSG wpłaca klauzule to już nic nie musi robić, a tu piszą o dorzuceniu praktycznie za darmo Verratiego/Di Marie? Boże... Jedyne co nam mogą wysłać to selfie Verratiego i Neymara albo psie kupsko w podzięce za piękne wydymanie :)
Jeżeli mamy myśleć o wymianie na jednego piłkarza to ja bym poszedł na układ Veratti+130 milionów :)

0

Brawo Marysiu :) Niestety jednak uważam, że ten nasz brazylijsko-francuski piesek z nami zostanie, dostanie podwyżkę, a jego ojciec premie na zabawę ze wszystkimi panienkami zgromadzonymi w Vegas. Musimy stać twardo na nogach, inaczej zapowiadają się srogie lata dominacji Realu, niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?