Juan_Ponce_de_Leon
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja wybieram do kogo mam szacunek, a do kogo nie. Do niego nie mam, nie Twoja sprawa ;) Nigdy nie byłem jego zwolennikiem w tym klubie. Z goli się cieszyłem, w meczu z PSG się cieszyłem, ale i tak uważam, że to tylko wrzód na dupie. A co jest najlepsze? Ze będziemy (my jako Klub - cules) kłócić się po sądach za piłkarza, który już nie jest w naszym klubie :) Jeżeli ma zarabiać prawie tyle co Messi, a ojczulek ma zgarnąć 30 melonów to ja podziękuje temu panu za jego (jakże cenne) usługi. Nikt nie jest ponad klubem, nikt. Na szczęście w wywiadzie Bartomeu powiedział to (może przeczytał mój komentarz? xDD), że jak Neymar chce to może odejść. Pozdrawiam
8
Szkoda Semedo. Chciał chłopak walczyć o skład na treningach, ale biednemu Neymarkowi się to nie spodobało ://// Chciałbym aby ktoś teraz pokazał jaja w tym klubie i dał do zrozumienia jasno: Że cena za Neymara to 222 mln i ani grosza mniej, a samemu piłkarzowi, że jak bedzie pajacerke odstawiał to usiądzie na trybunach na cały sezon, a Mistrzostwa Świata tuż tuż ;)
Czekam na oficjalke w przypadku tego pajaca i otwieram szampana.
1
Tak jako ciekawostke to powiem wam, że Pauliho grał kiedyś w ŁKS'ie. Łódzkim klubie, obecnie w 3 lidzie. Jeżeli on do nas dojdzie, a Verattti nie to będzie dramat.
0
Umiesz czytać? Chyba nie. Napisałem dokładnie, że Roberto na prawej pomocy, a o Chorwatcie napisałem jedynie, że jak ma forme to ma w Barcelonie pierwsze miejsce zapewnione.
0
Jeżeli Ronaldo wraz z Realem wygra LM i zostanie (po raz kolejny) królem strzelców tej edycji, na co się zanosi, plus będzie trzymał w miarę dobry poziom w następnym sezonie to El Classico i magia Messiego pójdzie w niepamięć, niestety. Tak to działa. Natomiast jeżeli Real nie wygra LM to Messi nie będzie mieć rywala ;)
0
Poza tym nigdy nie wiadomo jaką taktykę ustali nowy trener, aczkolwiek sądzę, że pozostaniemy przy 4-3-3 z ewentualnymi przejściami na 4-4-2/4-3-2-1
0
W środku Busquets, ma dopiero 28 lat. Na prawej Sergi Roberto, Alen Halilovic, Denis Suarez bądź jakiś transfer. I... Rakitic. Ten facet jest niesamowity. Cały sezon gra piach, nic kreatywnego nie wnosi aby w końcówce sezonu pokazać swoją prawdziwą wartość i udowodnić, że kiedy jest w formie to pierwszy skład należy mu się jak psu buda... Aczkolwiek chciałbym widział Alena u boku Messiego. Wprowadzić go wcześniej kosztem pierwszego sezonu adaptacji w grze w pierwszym składzie i może troszkę słabszych wyników to nie taki głupi pomysł ;)
0
Na lewej flance obok Neymara, ale to by było mistrzostwo. Świetny drybling, świetny strzał, świetne podania. Nic tylko brać, ale ta cena... Ale jak dzisiaj płaci się 60 milionów za 16 latka, który nie zagrał ani jednego meczu w profesjonalnym futbolu to 90 milionów za Cou to jednak ma sens :P
11
I tak nic nie zmieni tego, że Messi jest po prostu lepszy. Ale co prawda to prawda - zagrał 3 znakomite mecze w LM i już mu balona przyznają. Śmiech na sali. ;)
0
No w tym to na pewno go nie kupimy ;) Bo nie ma po co. Luisito to nadal światowy top jeśli chodzi o napastnika, a marnować Dybale na ławce nie ma sensu. Niech gra w tym Juve, aczkolwiek poczyniłbym jakieś kroki na miejscu naszego zarządu w kierunku zaklepania Dybali na za 2 lata przykładowo. Co do pomocy to sam nie wiem co myśleć. Na lewej Coutinho z Neymarem i brazylijskie duo robiłoby wiatrak. W środku oczywiście Busi (swoją drogą niesamowite jest to, że on ma dopiero 28 lat, a mam wrażenie jakbym go widział w Barcelonie od 15 sezonów), a na prawej Sergi Roberto lub może się uda wyłuskać Erkisena z Tottenhamu, o ile te plotki to prawda. W dodatku mamy Alena.
0
Vanicius-Mbappe-Asensio. No nieźle.
Nie sądzę abyśmy go potrzebowali. Skupiłbym się na Dybali, który mógłby zastąpić Suareza w niedalekiej przyszłości. Plus załatanie dziury po Xavim i niedługo po Iniescie. To powinny być nasze cele.
0
Wątpię, aby odszedł z Chelsea. Raczej wygrają mistrza, a w następnym sezonie czeka ich LM. Ale fajnie jakby ta informacja była prawdziwa, że szukamy KLASOWYCH trenerów.
0
I co z tego? Gol to gol. Wynik i wyczyn Ronaldo poszedł w świat. Jak Real obroni w tym roku LM to nikt nawet nie piśnie o tych bramkach ze spalonego, bo po prostu o tym się zapomni. Wynik się liczy. I co z tego, że nigdy Barcelonie nie strzelił hat-tricka. A Leo nigdy nie strzelił Buffonowi, i? Wiadome, że Leo od Ronaldo jest lepszy i trzeba być ślepym aby tego nie widzieć, ale żeby umniejszać CR7 jakkolwiek to też trzeba być zwyczajnym ignorantem.
2
Może 100 od razu? Ronaldo to świetny goleador, jeden z 3 najlepszych piłkarzy w historii w mojej opinii. Bayernowi ładuje 5 bramek, teraz Atletico hat-tricka. Nic nie trzeba dodawać.