0

@FCB_dimiC w Warszawie to raczej śluby bez wesela. Humanistyczne najlepiej (czyli szopka nie budząca żadnych skutków bo ani to prawnie ważne ani nigdzie indziej)

2

@FCB_dimiC @Kozinho. może zrobić wesele bez ślubu. Oni tego nie sprawdzają.

0

@MesQueUnClub96 dla mnie wszystko nadal jest wstydliwe

0

@gumaz zielona herbatka, jabłko i mandarynka.

0

@Criss18Barca Kot wejdzie za Stocha hahahahaha

1

@okiemtypera_lucaxx95 O Bożeeeee... znowu Ty xd

0

1

@Stinger_ Ja to samo, ferie na koniec lutego najlepsze.

8

@marcin62 Posiłkując się Stachem Japyczem: jak dzień wytrzymałeś to i dwa wytrzymasz, jak wytrzymałeś dwa to i cztery się uda… i tak dalej i tak dalej.

1

@Marian_Pazdzioch Ja jestem jednym wielkim chodzącym sentymentem, czy to w kwestiach sportowych czy życiowych.

7

@norbi77 szczerze mówiąc w gąszczu nicków związanych z Barcą łatwiej jest kojarzyć ludzi po awatarach, więc jak ktoś zmienia to robi mi pod górkę.

4

@MesQueUnClub96 Fantastycznie

0

@FcPortoFan1999 TOP3 to smutek?

0

@Criss18Barca Ja liczę, że jednak to się zdarzy. Nawet jeśli to będzie jakiś loteryjny, jednoseryjny konkurs.

0

@Criss18Barca Jeśli Stoch ma jeszcze wygrać jakieś zawody, to lepszej okazji jak na własnej skoczni nie będzie.

1

@jacobFCB Ty sobie możesz wyobrażać lub nie, ale wiesz. Już niewiele masz na to wpływu ;)

0

@jacobFCB A jeśli jednak będzie dziewczynka to Leonia czy Lia?

1

@Rewolucja123 mi się wydaje, że to kwestia indywidualna. Z jedną dziewczyną pójdziesz tak daleko, albo i dalej, a z inną to jeszcze za wcześnie. Moim zdaniem powinno samo to pójść, a nie jak challenge.

1

@jacobFCB Gratulacje!!!

0

@zodiak_10 a nie myślisz, że lepiej tu zostać, bo po pierwsze możesz anonimowo się zwierzyć, a po drugie zawsze ktoś Cię może odwieść od pewnych myśli?

23

Ja nic nie podejrzewam…
Ale najpierw Lucek chwali się swoją relacją z Elementem, a potem jeszcze zdobywa Złotą Piłkę.

Ale to pewnie tylko przypadek.

0

@Criss18Barca czekam na konkrety

5

@tomek8756 Wasza szerokość @jowita

1

Baby Stoch pokonuje Oryginalnego Stocha w MP!!!
Kamil drugi, zatem symboliczne przekazanie pałeczki ;)

0

Olek Zniszczoł z turbulencjami ale 135 m w drugiej serii MP.

0

@MesQueUnClub96 Kampanię Dodi2025

0

@MesQueUnClub96 Dodi, rób wszystko, by dostać ZP za ten rok. Ja na Ciebie zagłosuję!

9

Gratulacje @Luciano99 !!! Obawiam się jednak, że teraz Twoi pracownicy będą chcieli podwyżek.

1

@tadzik447 nastąpiło zwarcie xd

0

@FcPortoFan1999 A ja lubię robić na złość politykom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?