July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC w Warszawie to raczej śluby bez wesela. Humanistyczne najlepiej (czyli szopka nie budząca żadnych skutków bo ani to prawnie ważne ani nigdzie indziej)
2
@FCB_dimiC @Kozinho. może zrobić wesele bez ślubu. Oni tego nie sprawdzają.
0
@MesQueUnClub96 dla mnie wszystko nadal jest wstydliwe
0
@gumaz zielona herbatka, jabłko i mandarynka.
0
@Criss18Barca Kot wejdzie za Stocha hahahahaha
1
@okiemtypera_lucaxx95 O Bożeeeee... znowu Ty xd
0
@FcPortoFan1999 *do
1
@Stinger_ Ja to samo, ferie na koniec lutego najlepsze.
8
@marcin62 Posiłkując się Stachem Japyczem: jak dzień wytrzymałeś to i dwa wytrzymasz, jak wytrzymałeś dwa to i cztery się uda… i tak dalej i tak dalej.
1
@Marian_Pazdzioch Ja jestem jednym wielkim chodzącym sentymentem, czy to w kwestiach sportowych czy życiowych.
7
@norbi77 szczerze mówiąc w gąszczu nicków związanych z Barcą łatwiej jest kojarzyć ludzi po awatarach, więc jak ktoś zmienia to robi mi pod górkę.
4
@MesQueUnClub96 Fantastycznie
0
@FcPortoFan1999 TOP3 to smutek?
0
@Criss18Barca Ja liczę, że jednak to się zdarzy. Nawet jeśli to będzie jakiś loteryjny, jednoseryjny konkurs.
0
@Criss18Barca Jeśli Stoch ma jeszcze wygrać jakieś zawody, to lepszej okazji jak na własnej skoczni nie będzie.
1
@jacobFCB Ty sobie możesz wyobrażać lub nie, ale wiesz. Już niewiele masz na to wpływu ;)
0
@jacobFCB A jeśli jednak będzie dziewczynka to Leonia czy Lia?
1
@Rewolucja123 mi się wydaje, że to kwestia indywidualna. Z jedną dziewczyną pójdziesz tak daleko, albo i dalej, a z inną to jeszcze za wcześnie. Moim zdaniem powinno samo to pójść, a nie jak challenge.
1
@jacobFCB Gratulacje!!!
0
@zodiak_10 a nie myślisz, że lepiej tu zostać, bo po pierwsze możesz anonimowo się zwierzyć, a po drugie zawsze ktoś Cię może odwieść od pewnych myśli?
23
Ja nic nie podejrzewam…
Ale najpierw Lucek chwali się swoją relacją z Elementem, a potem jeszcze zdobywa Złotą Piłkę.
Ale to pewnie tylko przypadek.
0
@Criss18Barca czekam na konkrety
5
@tomek8756 Wasza szerokość @jowita
1
Baby Stoch pokonuje Oryginalnego Stocha w MP!!!
Kamil drugi, zatem symboliczne przekazanie pałeczki ;)
0
Olek Zniszczoł z turbulencjami ale 135 m w drugiej serii MP.
0
@MesQueUnClub96 Kampanię Dodi2025
0
@MesQueUnClub96 Dodi, rób wszystko, by dostać ZP za ten rok. Ja na Ciebie zagłosuję!
9
Gratulacje @Luciano99 !!! Obawiam się jednak, że teraz Twoi pracownicy będą chcieli podwyżek.
1
@tadzik447 nastąpiło zwarcie xd
0
@FcPortoFan1999 A ja lubię robić na złość politykom.