2

@FcPortoFan1999 oooo, opowiadaj co to za koleżanki!!!

1

@FCB_dimiC chyba nie. Nie wiem, nie brałabym w tym udziału tak czy siak.

6

@Arden tak jak kiedyś był pomysł stworzenia randek na La Rambli, tak teraz by się przydała osobna zakładka dla atencjuszy.

2

@okiemtypera_lucaxx95 tak Luki, bo jesteś jedynym kolejarzem jakiego znam (serio, to znam jeszcze kilku w prawdziwym życiu).

0

@Mitch_Atleta chyba po to, żeby zrobić to anonimowo.

0

@NeroTFP1 może on poleciał na sławę xd

Ale sam fakt, że przyjęła nazwisko męża (już nie tak oczywiste w dzisiejszych czasach) i się nim wszędzie przedstawia.

0

@FcPortoFan1999 Ale skoro nie chce opuszczać szkoły?

0

@MesQueUnClub96 przy obecnym braku, to wezmą każdego. Gorszy od niektórych byś nie był.

0

@MesQueUnClub96 zostań nauczycielem

0

@kamiVeB ta, nawet się skrzywił. A widać, że Mirosławy są bardzo dobrym małżeństwem.

1

@ArcziArtt Najlepiej się zbadaj najpierw, bo dzięki temu będziesz mógł wprowadzić modyfikacje w diecie. Dużo się nawadniaj, więcej niż czujesz, że potrzebujesz. Na odchudzanie raczej nie kardio, bo organizm wtedy walczy o wydolność oddechową, a nie zajmuje się przemianą materii. Raczej długie spacery, ewentualnie marszobiegi.

1

2

@MesQueUnClub96 gdyby nie Ty i Twoja miłość do niego, to nawet nie wiedziałabym kto to.

4

Komentarz usunięty

0

@urbipl dobrze, że może grać.

1

@Criss18Barca Ale Fornal jest bia... Nic więcej nie mówię.

0

@Who_you_mam jakie to suche…

1

@Arden to przepraszam. Ja tak po prostu piszę, nie chodzi o agresję (tu powinnam dać emotkę ze szklistymi oczami)…

3

@Arden A ja odpowiedziałam. Nie wiem dlaczego ostatnio wszyscy odbieracie moje wpisy jakby były naładowane negatywnym ładunkiem emocjonalnym…

13

@Arden ale co? Ma oszukiwać, że tak na pewno, a potem zrobią go w bambuko?

0

@FcPortoFan1999 strzelam że pod prysznicem.

1

@FcPortoFan1999 dlatego go ściągnął wcześniej.

2

On z autokaru gada, tak?

1

Bobek na 8 miejscu!

0

@gumaz na ząbki może i źle, ale obniża poziom insuliny, a coś tam mi się ostatnio stan alarmowy pojawił.
Tak. Kurkuma w proszku, taka normalna przyprawa. W sumie nie szukałam nigdy innej, choć wiem, że zdrowsza.

2

@NeroTFP1 dokładnie. Dawidowi w Seefeld też warunki pomogły, a nikt mu MŚ nie ujmuje.

2

@Popitek12 Hannawalda jeszcze nie było

1

@gumaz u mnie raczej zielona z cytryną, cynamonem, imbirem i kurkumą.

1

@gumaz była… :D

1

@gumaz ja nie, więc nie spełnię marzenia tych, którzy chcą zobaczyć mnie pijaną xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?