July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 oooo, opowiadaj co to za koleżanki!!!
1
@FCB_dimiC chyba nie. Nie wiem, nie brałabym w tym udziału tak czy siak.
6
@Arden tak jak kiedyś był pomysł stworzenia randek na La Rambli, tak teraz by się przydała osobna zakładka dla atencjuszy.
2
@okiemtypera_lucaxx95 tak Luki, bo jesteś jedynym kolejarzem jakiego znam (serio, to znam jeszcze kilku w prawdziwym życiu).
0
@Mitch_Atleta chyba po to, żeby zrobić to anonimowo.
0
@NeroTFP1 może on poleciał na sławę xd
Ale sam fakt, że przyjęła nazwisko męża (już nie tak oczywiste w dzisiejszych czasach) i się nim wszędzie przedstawia.
0
@FcPortoFan1999 Ale skoro nie chce opuszczać szkoły?
0
@MesQueUnClub96 przy obecnym braku, to wezmą każdego. Gorszy od niektórych byś nie był.
0
@MesQueUnClub96 zostań nauczycielem
0
@kamiVeB ta, nawet się skrzywił. A widać, że Mirosławy są bardzo dobrym małżeństwem.
1
@ArcziArtt Najlepiej się zbadaj najpierw, bo dzięki temu będziesz mógł wprowadzić modyfikacje w diecie. Dużo się nawadniaj, więcej niż czujesz, że potrzebujesz. Na odchudzanie raczej nie kardio, bo organizm wtedy walczy o wydolność oddechową, a nie zajmuje się przemianą materii. Raczej długie spacery, ewentualnie marszobiegi.
1
@MesQueUnClub96 Nie…
2
@MesQueUnClub96 gdyby nie Ty i Twoja miłość do niego, to nawet nie wiedziałabym kto to.
4
Komentarz usunięty
0
@urbipl dobrze, że może grać.
1
@Criss18Barca Ale Fornal jest bia... Nic więcej nie mówię.
0
@Who_you_mam jakie to suche…
1
@Arden to przepraszam. Ja tak po prostu piszę, nie chodzi o agresję (tu powinnam dać emotkę ze szklistymi oczami)…
3
@Arden A ja odpowiedziałam. Nie wiem dlaczego ostatnio wszyscy odbieracie moje wpisy jakby były naładowane negatywnym ładunkiem emocjonalnym…
13
@Arden ale co? Ma oszukiwać, że tak na pewno, a potem zrobią go w bambuko?
0
@FcPortoFan1999 strzelam że pod prysznicem.
1
@FcPortoFan1999 dlatego go ściągnął wcześniej.
2
On z autokaru gada, tak?
1
Bobek na 8 miejscu!
0
@gumaz na ząbki może i źle, ale obniża poziom insuliny, a coś tam mi się ostatnio stan alarmowy pojawił.
Tak. Kurkuma w proszku, taka normalna przyprawa. W sumie nie szukałam nigdy innej, choć wiem, że zdrowsza.
2
@NeroTFP1 dokładnie. Dawidowi w Seefeld też warunki pomogły, a nikt mu MŚ nie ujmuje.
2
@Popitek12 Hannawalda jeszcze nie było
1
@gumaz u mnie raczej zielona z cytryną, cynamonem, imbirem i kurkumą.
1
@gumaz była… :D
1
@gumaz ja nie, więc nie spełnię marzenia tych, którzy chcą zobaczyć mnie pijaną xd