July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@barcelonaLM czyli sylwester na La Rambli ;)
@okiemtypera_lucaxx95 ja pamiętam, że Ty masz żonę, więc na nic to przymilanie mój drogi
9
Pamiętajcie tylko, żeby się najeść i dobrze nawadniać ;)
1
@NeroTFP1 szkoda, że mnie też premier Japonii nie zaprosił…
0
@Arden tak było, pamiętam
1
@Arden może to jest jego praca, a gruby mu za to płaci.
0
@Rewolucja123 każdy się widzi. Rzecz w tym, by i tak traktować to jako daleką perspektywę. Bądź dzielny :)
1
@macio_944 jeszcze w dodatku w Niemczech xd
0
Winda się zacięła hahahahah
0
@MesQueUnClub96 nieprawda Dodi, na pewno ktoś Cię lubi.
Tylko pewnie nie ten ktoś, kogo Ty byś chciał do lubienia.
1
@MesQueUnClub96 żeby człowiek na którego olśnienie czekam, wreszcie doznał tego olśnienia. Naprawdę nic więcej nie chcę.
1
@Pawlak1992 Ja może tak w skrócie:
Satysfakcja: pierwsze podium Olka Zniszczoła, złoto Oli Mirosław i brąz Oli Kałuckiej, półfinał Siatkarzy na IO, awans reprezentacji na euro, potrójna korona w październiku, drugi Polak w Barcelonie, ZP dla Rodriego (tudzież bardziej jej brak dla Viniego).
Rozczarowania: euro 2024 i Liga Narodów w wykonaniu polskich piłkarzy, listopad i grudzień w wykonaniu Barçy, prawie każdy weekend skoków jest ostatnio rozczarowaniem.
Więcej nie pamiętam, a jak nie pamiętam to i nie żałuję.
6
@Ptasior Laportę na kilogramy
0
@okiemtypera_lucaxx95 zastanawiam się, czy przypadkiem się o coś nie założyliście…
2
@VegetaPolska z jednej strony jestem ciekawa, kogo Ty zaatakowałeś, z drugiej boję się pytać.
8
@Gaz Przecież to był tylko kuzyn…
0
@MesQueUnClub96 więcej niż Ty, mniej niż @FcPortoFan1999
1
@MesQueUnClub96 dla mnie za mało
0
@Czajka90 zależy ile ma lat.
1
@Kapitan9 ja myślę, że w roli napastnika sprawdziłby się @Popitek12.
0
@FcPortoFan1999 to było modne pod koniec podstawówki…
0
@FcPortoFan1999 potem były oczy zielone i miłość w Zakopanem. A teraz to nawet nie wiem co króluje.
0
@FcPortoFan1999 przebój każdej dyskoteki w podstawówce
1
@Popitek12 dobrze, że Ty nie masz z tym problemu
2
@MateS dziwne masz fantazje
@Kessie a ja się cieszę, że byłam pijana, bo nie widziałam Ciebie w ogóle xd
0
@FcPortoFan1999 Jak rozumiem będziesz oglądał?
0
@agaFCB u przyjaciółki
0
@Popitek12 a wystarczy posiedzieć z repetytorium i łatwo ;)
1
@Kondziubarca Panie Jurek, pan przestanie bo się uduszę.
4
@tomek8756 ja już nie będę ujawniać kto do mnie na priv wypisuje hahah
@macio_944 nie można dać się zrobić w bambuko
5
@Luciano99 Ale my tu nie musimy wiedzieć o Waszym romansie. Naprawdę, Lucek, wszyscy wiemy, że nie jesteś wierny w stosunku do @jowita, ale nie musisz tak się z tym obnosić.