13

@barcelonaLM czyli sylwester na La Rambli ;)
@okiemtypera_lucaxx95 ja pamiętam, że Ty masz żonę, więc na nic to przymilanie mój drogi

9

Pamiętajcie tylko, żeby się najeść i dobrze nawadniać ;)

1

@NeroTFP1 szkoda, że mnie też premier Japonii nie zaprosił…

0

@Arden tak było, pamiętam

1

@Arden może to jest jego praca, a gruby mu za to płaci.

0

@Rewolucja123 każdy się widzi. Rzecz w tym, by i tak traktować to jako daleką perspektywę. Bądź dzielny :)

1

@macio_944 jeszcze w dodatku w Niemczech xd

0

Winda się zacięła hahahahah

0

@MesQueUnClub96 nieprawda Dodi, na pewno ktoś Cię lubi.
Tylko pewnie nie ten ktoś, kogo Ty byś chciał do lubienia.

1

@MesQueUnClub96 żeby człowiek na którego olśnienie czekam, wreszcie doznał tego olśnienia. Naprawdę nic więcej nie chcę.

1

@Pawlak1992 Ja może tak w skrócie:

Satysfakcja: pierwsze podium Olka Zniszczoła, złoto Oli Mirosław i brąz Oli Kałuckiej, półfinał Siatkarzy na IO, awans reprezentacji na euro, potrójna korona w październiku, drugi Polak w Barcelonie, ZP dla Rodriego (tudzież bardziej jej brak dla Viniego).

Rozczarowania: euro 2024 i Liga Narodów w wykonaniu polskich piłkarzy, listopad i grudzień w wykonaniu Barçy, prawie każdy weekend skoków jest ostatnio rozczarowaniem.

Więcej nie pamiętam, a jak nie pamiętam to i nie żałuję.

6

@Ptasior Laportę na kilogramy

0

@okiemtypera_lucaxx95 zastanawiam się, czy przypadkiem się o coś nie założyliście…

2

@VegetaPolska z jednej strony jestem ciekawa, kogo Ty zaatakowałeś, z drugiej boję się pytać.

8

@Gaz Przecież to był tylko kuzyn…

0

@MesQueUnClub96 więcej niż Ty, mniej niż @FcPortoFan1999

1

@MesQueUnClub96 dla mnie za mało

0

@Czajka90 zależy ile ma lat.

1

@Kapitan9 ja myślę, że w roli napastnika sprawdziłby się @Popitek12.

0

@FcPortoFan1999 to było modne pod koniec podstawówki…

0

@FcPortoFan1999 potem były oczy zielone i miłość w Zakopanem. A teraz to nawet nie wiem co króluje.

0

@FcPortoFan1999 przebój każdej dyskoteki w podstawówce

1

@Popitek12 dobrze, że Ty nie masz z tym problemu

2

@MateS dziwne masz fantazje
@Kessie a ja się cieszę, że byłam pijana, bo nie widziałam Ciebie w ogóle xd

0

@FcPortoFan1999 Jak rozumiem będziesz oglądał?

0

@agaFCB u przyjaciółki

0

@Popitek12 a wystarczy posiedzieć z repetytorium i łatwo ;)

1

@Kondziubarca Panie Jurek, pan przestanie bo się uduszę.

4

@tomek8756 ja już nie będę ujawniać kto do mnie na priv wypisuje hahah
@macio_944 nie można dać się zrobić w bambuko

5

@Luciano99 Ale my tu nie musimy wiedzieć o Waszym romansie. Naprawdę, Lucek, wszyscy wiemy, że nie jesteś wierny w stosunku do @jowita, ale nie musisz tak się z tym obnosić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?