1

@messiiiiik co się stało?

6

@JimMorrisonFCB Dokładnie. Strzelałam, że już nie odpisze i miałam rację. Pytanie tylko po co były te życzenia, skoro i tak nie były szczere. Ale dla własnego dobra odpuszczę sobie odpowiedź.

10

@agaFCB mi za to „przyjaciółka” wysłała zimne, beznamiętne życzenia, ale na pytanie „co tam?” nie odpisała od 30 godzin. Lepiej, żeby też się nie odzywała już.

6

@Krzysztof1987 tacy nie wysyłają życzeń…

2

@Marian_Pazdzioch ja planuję, ale jest to data bliżej nieokreślona. Nie mogę natomiast darować jednej osobie, że nie poszliśmy na mecz, gdy była na to idealna okazja.

1

@Eklerek nie ufam ludziom co wolą paprykowe xD

0

@Marian_Pazdzioch likier albo wino, do czystej odpowiednie towarzystwo, a whisky nigdy.

1

@Marian_Pazdzioch zielona cebulka

7

@Marian_Pazdzioch lays, ale świeże, a nie takie zleżałe jak nie raz są.

1

@Eklerek pytał o pannę?

3

@Karzel wigilijne są topem wśród wytrawnych, a na słodko najlepsze z jagodami :)

1

@FCB_dimiC właśnie do mnie nikt nie przyjechał, w domu oddział zakaźny :(

1

@tomek8756 i chyba tylko to go usprawiedliwia

4

@Luciano99 wychodzi na to Lucek, że jesteś wyjątkiem.

16

@tomek8756 ciekawe czy z nią ktokolwiek chciałby spać, bo gdybym była facetem, to uciekałabym z krzykiem.

1

@RomanGroza skoro Gaviego masz to weź Laminka.

2

@Gibbon_FCB Ja sobie obejrzałam dziś film „Zamiana z księżniczką” i przyznam, że nawet spoko jak ktoś chce pooglądać na chillu.

0

@tomek8756 viva la vida o o o con alegria y corazon

9

@cchesterr43 Prawda. U mnie żarcie wyborne, ale atmosfery brak.

0

@BezglutenowyPedri jak we wrześniu i październiku strzelał jak natchniony, to Złota Piłka była mu wręczona. Nie ma co się martwić przejmować, media wałkują to, co ludzie chcieliby usłyszeć.

2

@zodiak_10 pomoże Ci strażak Sam…

0

@gumaz tu z dnia na dzień są coraz lepsze momenty

0

@ikar34 jeśli to, co mówisz jest prawdą to faktycznie słabo. Ludzie w internecie nie mają wrażliwości. Ja słyszałam o tym sylwestrze, ale nie wnikałam kim ten pan jest. Ale słabo, że co drugiemu nastolatkowi czy dwudziestolatkowi nie można powiedzieć nic, bo ma „problemy psychiczne”, a z człowieka, który naprawdę zmaga się z problemami psychicznymi kręci się bekę.

1

@Salchent koleżanką* ;)

1

@Salchent wylatujemy o 18 z Warszawy

0

@Salchent Helikopterem. A co? Szukasz podwózki?

0

@Safrani Miejmy nadzieję, że się pan jasnowidz pomylił.

3

@gumaz ja nie umiem pływać więc nie. Bo dobry ratownik to żywy ratownik.

1

@FcPortoFan1999 niestety, do nas nie przychodzą. Ja bym się kiedyś wybrała, ale nie mam odpowiedniej ekipy.

2

@MateS oczywiście i strzelać bramki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?