0

@FcPortoFan1999 proszę, Oskarze!

3

@Michael24 @Luciano99 Cię odwiedził?

4

Wesołych świąt La Ramblowa rodzinko!

1

@Eklerek A to Ty nam sprzedałeś infekcję hahaha
Wesołych :)

0

@Rewolucja123 Bona Nadal i Força Barça!

4

@tomek8756 Co Ty tu za tęczowe rewolucje w wigilię wprowadzasz???

9

@Marian_Pazdzioch nawet takie mendy jak Paździoch przemawiają dziś ludzkim głosem. Niech Ci się darzy :)

3

@agaFCB Szalenie fajna. Najgorsze, że to już druga moja „przyjaźń”, która rozbiła się na tym chłopie, a korzyści z tego żadnych…
Jedynie kolejnego toksyka w najbliższym otoczeniu mniej.

7

Niby przygotowania do Wigilii, cicha noc i te sprawy, a u mnie fajerwerki… komuś się chyba tygodnie pomyliły.

0

4

@agaFCB u mnie to nawet bardziej skomplikowane.
Przyjaciółka nie odzywa się do mnie od 3 miesięcy przez to, że facet (nasz wspólny znajomy) gdy już się widzimy poświęca więcej uwagi mnie niż jej. Ona unieważniła w ten sposób naszą przyjaźń, bo nie wierzę, że nie miała czasu mi odpisać, a chłop i tak nic do mnie chyba nie ma.

0

@agaFCB a co powiesz na 3 miesiące?

1

@Mixtape na la Rambli jak w rodzinie

1

@Lanosss biegnie biegnie renifer przez szosę białostocką

1

@Popitek12 pijany to do domu

0

@agaFCB szybko poszło

1

@tomek8756 mosso. Bang bang.

7

@tomek8756 czemu on żonę @Bocheno1 podrywa?

0

@Triv44 Możesz mi pomóc w sprzątaniu?

0

@Popitek12 Nie jestem pewna, czy aby na pewno mówiła ona Messi. Poza tym sen o tym, że jesteś na randce a randka to spora różnica.

3

@urbipl Krystalicznie czysta woda

1

@norbi77 Nawet wnuczce go nie oddała, egoistka nieskrobana.

2

@norbi77 swoją drogą ta historia nie jest ani piękna, ani wzruszająca, ani romantyczna.
Bogata, kapryśna lalunia w nieszczęśliwym związku wykorzystała biednego chłopaka, a gdy już się nim wybawiła to pozwoliła mu zamarznąć i uratowała tylko własne cztery litery…

0

@Ojciec5tkidzieci chciałabym to jakoś skomentować, ale słów mi brakuje.

1

@Hajny Wolny dla mnie pewniaczek.
Jeśli chodzi o piątego, to pytanie jak tam Dawid na treningach. Jeśli nie do końca, to już bym zostawiła tego Kamila.

1

@gumaz ja przyjdę, ale ze swoim xd

0

@Herato Wam się oczy otworzo, jak mnie się zamkno ~ Xavi, maj 2024

0

@FcPortoFan1999 austriackie.

1

@Sysia11 TCS za pasem

0

@FcPortoFan1999 Widzę, że się zsynchronizowaliśmy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?