July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 proszę, Oskarze!
3
@Michael24 @Luciano99 Cię odwiedził?
4
Wesołych świąt La Ramblowa rodzinko!
1
@Eklerek A to Ty nam sprzedałeś infekcję hahaha
Wesołych :)
0
@Rewolucja123 Bona Nadal i Força Barça!
4
@tomek8756 Co Ty tu za tęczowe rewolucje w wigilię wprowadzasz???
9
@Marian_Pazdzioch nawet takie mendy jak Paździoch przemawiają dziś ludzkim głosem. Niech Ci się darzy :)
3
@agaFCB Szalenie fajna. Najgorsze, że to już druga moja „przyjaźń”, która rozbiła się na tym chłopie, a korzyści z tego żadnych…
Jedynie kolejnego toksyka w najbliższym otoczeniu mniej.
7
Niby przygotowania do Wigilii, cicha noc i te sprawy, a u mnie fajerwerki… komuś się chyba tygodnie pomyliły.
0
@MesQueUnClub96 ja
4
@agaFCB u mnie to nawet bardziej skomplikowane.
Przyjaciółka nie odzywa się do mnie od 3 miesięcy przez to, że facet (nasz wspólny znajomy) gdy już się widzimy poświęca więcej uwagi mnie niż jej. Ona unieważniła w ten sposób naszą przyjaźń, bo nie wierzę, że nie miała czasu mi odpisać, a chłop i tak nic do mnie chyba nie ma.
0
@agaFCB a co powiesz na 3 miesiące?
1
@Mixtape na la Rambli jak w rodzinie
1
@Lanosss biegnie biegnie renifer przez szosę białostocką
1
@Popitek12 pijany to do domu
0
@agaFCB szybko poszło
1
@tomek8756 mosso. Bang bang.
7
@tomek8756 czemu on żonę @Bocheno1 podrywa?
0
@Triv44 Możesz mi pomóc w sprzątaniu?
0
@Popitek12 Nie jestem pewna, czy aby na pewno mówiła ona Messi. Poza tym sen o tym, że jesteś na randce a randka to spora różnica.
3
@urbipl Krystalicznie czysta woda
1
@norbi77 Nawet wnuczce go nie oddała, egoistka nieskrobana.
2
@norbi77 swoją drogą ta historia nie jest ani piękna, ani wzruszająca, ani romantyczna.
Bogata, kapryśna lalunia w nieszczęśliwym związku wykorzystała biednego chłopaka, a gdy już się nim wybawiła to pozwoliła mu zamarznąć i uratowała tylko własne cztery litery…
0
@Ojciec5tkidzieci chciałabym to jakoś skomentować, ale słów mi brakuje.
1
@Hajny Wolny dla mnie pewniaczek.
Jeśli chodzi o piątego, to pytanie jak tam Dawid na treningach. Jeśli nie do końca, to już bym zostawiła tego Kamila.
1
@gumaz ja przyjdę, ale ze swoim xd
0
@Herato Wam się oczy otworzo, jak mnie się zamkno ~ Xavi, maj 2024
0
@FcPortoFan1999 austriackie.
1
@Sysia11 TCS za pasem
0
@FcPortoFan1999 Widzę, że się zsynchronizowaliśmy ;)