1

@Popitek12 jeśli panna się nie spodziewa to może być.

1

@Popitek12 Nie. W Walentynki, urodziny itp również nie. Najlepsze oświadczyny to w niespodziewanym momencie.

0

@Rastafarnianin dlatego ja już jestem stara, bo wolę jak w grudniu jest 10 stopni na plusie.

0

@agaFCB tak się umówiłyśmy w zeszłym roku jakoś hahaha

0

@BulaKG brzmi jakbyś chciał iść z nami na solówę XD

1

@BulaKG ja! I właśnie mi się przypomniało, że w tym roku miałam organizować Sylwestra z @agaFCB.

0

@Azazel_Pazuzu to sierżant, to sierżant, to sierżanta klub. Łubudu łubudu łup łup łup.

1

@Eklerek może to też kwestia jak się go doprawia. Moja abuela robi to znakomicie akurat ;)

2

@Eklerek pierogi, makowiec i barszcz grzybowy (albo zupa grzybowa, nie wiem kto jak nazywa).

0

@Criss18Barca ja to samo :)

1

@4drian0 tak, jest księgową w warsztacie @Luciano99. Dobra żona, mężowi Korona.

1

@Popitek12 Getafe i Espanyol na równi.

0

@Czajka90 uuuu na bogato ;)

1

@Czajka90 Co tam Atalanta? Ja się pytam, czy Ty już wiesz co mi kupisz pod tę choinkę?

0

@FcPortoFan1999 tak, szczególnie kolędy. Pieśni wielkanocne też.

0

@FcPortoFan1999 Bo nie siedzisz koło mnie w kościele. Jakbym ja Ci zaśpiewała do ucha, to by nie była taka cicha.

0

@Marian_Pazdzioch Jeśli chodzi o poziom emocji to MŚ w Seefeld na skoczni normalnej w 2019 i rewanż z PSG 6:1.

1

@macio_944 o Pucharze Kontynentalnym to słyszałam, ale żeby jeszcze jakieś inter...

2

@Bocheno1 Wszystkiego najMessieszego!

6

@Sysia11 Najlepszego dla rodzinki :)
A pochwalisz się ile synuś skończył???

6

@Szklaner niektórzy po prostu nie zasługują na to, by mieć dzieci. Nie zasługują…

7

@FcPortoFan1999 najlepiej ubranego chciałeś napisać, Oski.

1

@wojopancer jak pokojowo to z każdym bym zbiła pionę. I dlatego już wiadomo z kim bym nie przybiła.

1

@Stinger_ wypił to piwo z biedry co kupił wczoraj.

1

@Kgorecki2500 wracamy do komuny, czy nigdy z niej nie wyszliśmy?

2

3

@MesQueUnClub96 mnie wkurzają użytkownicy, którzy zieją takim jadem, że ich wypowiedzi są nieczytelne i niezrozumiałe.

1

@Popitek12 dobrze, że ja studiuję za granicą, to się łapię. Co prawda tylko za granicą miasta w którym mieszkam, ale zawsze coś.

0

@Czajka90 to nie wiem, zaskocz mnie jakoś…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?