July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 jeśli panna się nie spodziewa to może być.
1
@Popitek12 Nie. W Walentynki, urodziny itp również nie. Najlepsze oświadczyny to w niespodziewanym momencie.
0
@Rastafarnianin dlatego ja już jestem stara, bo wolę jak w grudniu jest 10 stopni na plusie.
0
@agaFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13938290#comment-13938361
Na pewno :D
0
@agaFCB tak się umówiłyśmy w zeszłym roku jakoś hahaha
0
@BulaKG brzmi jakbyś chciał iść z nami na solówę XD
1
@BulaKG ja! I właśnie mi się przypomniało, że w tym roku miałam organizować Sylwestra z @agaFCB.
0
@Azazel_Pazuzu to sierżant, to sierżant, to sierżanta klub. Łubudu łubudu łup łup łup.
1
@Eklerek może to też kwestia jak się go doprawia. Moja abuela robi to znakomicie akurat ;)
2
@Eklerek pierogi, makowiec i barszcz grzybowy (albo zupa grzybowa, nie wiem kto jak nazywa).
0
@Criss18Barca ja to samo :)
1
@4drian0 tak, jest księgową w warsztacie @Luciano99. Dobra żona, mężowi Korona.
1
@Popitek12 Getafe i Espanyol na równi.
0
@Czajka90 uuuu na bogato ;)
1
@Czajka90 Co tam Atalanta? Ja się pytam, czy Ty już wiesz co mi kupisz pod tę choinkę?
0
@FcPortoFan1999 tak, szczególnie kolędy. Pieśni wielkanocne też.
0
@FcPortoFan1999 Bo nie siedzisz koło mnie w kościele. Jakbym ja Ci zaśpiewała do ucha, to by nie była taka cicha.
0
@Marian_Pazdzioch Jeśli chodzi o poziom emocji to MŚ w Seefeld na skoczni normalnej w 2019 i rewanż z PSG 6:1.
1
@macio_944 o Pucharze Kontynentalnym to słyszałam, ale żeby jeszcze jakieś inter...
2
@Bocheno1 Wszystkiego najMessieszego!
6
@Sysia11 Najlepszego dla rodzinki :)
A pochwalisz się ile synuś skończył???
6
@Szklaner niektórzy po prostu nie zasługują na to, by mieć dzieci. Nie zasługują…
7
@FcPortoFan1999 najlepiej ubranego chciałeś napisać, Oski.
1
@wojopancer jak pokojowo to z każdym bym zbiła pionę. I dlatego już wiadomo z kim bym nie przybiła.
1
@Stinger_ wypił to piwo z biedry co kupił wczoraj.
1
@Kgorecki2500 wracamy do komuny, czy nigdy z niej nie wyszliśmy?
2
@Marian_Pazdzioch nie
3
@MesQueUnClub96 mnie wkurzają użytkownicy, którzy zieją takim jadem, że ich wypowiedzi są nieczytelne i niezrozumiałe.
1
@Popitek12 dobrze, że ja studiuję za granicą, to się łapię. Co prawda tylko za granicą miasta w którym mieszkam, ale zawsze coś.
0
@Czajka90 to nie wiem, zaskocz mnie jakoś…