0

@FcPortoFan1999 Na kolędowanie to jeszcze tak z 10 dni za wcześnie.

1

@Comentateiro a włączyć można?

2

@D10SLEO swój chłop

1

@Luciano99 na świętego Dygdy mam nadzieję.

4

@Eklerek @Luciano99 jest po ślubie z @jowita, a mimo to zarywa do każdej, szczególnie do @Sysia11

2

@Eklerek okazuje się, że to @Bocheno1 i @agaFCB są połączeni coś ten…

0

@Kgorecki2500 Ludzie z Pruszkowa są dziwni, uważaj tam na siebie.

2

@agaFCB co mnie ominęło znowu?

3

@Jakchcesz dałeś się okraść i tyle…

1

@esem91 blenderem to nie to samo

0

2

@Bulbazaur17 Raczej nie pomyślałam wtedy o tym. Na szczęście to było na świeżym powietrzu i zaraz przeszło.

1

@Bulbazaur17 taaak, ale alko nie było aż tak dużo. To był koniec bardzo ciężkiego tygodnia i nie przyjął się.

1

@Bulbazaur17 ja raz straciłam wzrok (chwilowo) i nie pamiętam wszystkich momentów na imprezie w gronie ze szkoły, aczkolwiek do zgona jeszcze nigdy nie doszłam i chyba już nie dojdę, bo już wiek nie ten.

1

@BulaKG u mnie w mieście jest taka baba, może nie że stara ale taka bliska wieku emerytalnego. Wiecznie gdzie się pojawia, musi zrobić wokół siebie zamieszanie i mieć pretensje do ludzi. I tak raz naładowała wózek po pachy i liczyła się przy samoobsługowej, płatność tylko kartą. Okazało się, że nie ma środków na karcie. Zblokowała kasę, wzięła wszystko do kasy obok i (o dziwo!) tam też się okazało, że nie ma środków. Co było dalej to nie wiem, bo pani kasjerka mnie obsłużyła więc poszłam. Ale rzeczona pani cały czas się wydzierała na tę biedną jedyną kasjerkę na zmianie, że ona nie może zapłacić, a ta nie ma dla niej czasu.

1

@gumaz rosół, zdecydowanie

0

@arasz1819 Nikt nie mówił, że będzie lekko.

1

@Marian_Pazdzioch dla niektórych użytkowników to było miesiąc temu…

0

@arasz1819 jeszcze jest wPolsce24 czy coś takiego

0

@FcPortoFan1999 Stochara się jak najbardziej zgadza!

1

@JimMorrisonFCB Wąsek i Zniszczoł próbują wedrzeć się do 10, reszta z mocnym niedosytem.

2

@AlexDark00 a kolega pomógł jej umyć dokładnie plecki ;)

3

@Popitek12 A dziwnym trafem Twoja dziewczyna nie zdążyła się jeszcze ubrać.

0

@bartekvisca ja bym jeszcze 19 października tego roku nie uwierzyła, że Wojtek nie będzie grał.

0

@gumaz ale po co mówisz, że chory spożywa alkohol? Przeprowadza proces dezynfekcji organizmu.

3

@kondzix2115 no ale jak to tak nie zagłosować? Przecież on taki ładny…
(Tak byłam przekonywana w 2020, ale odpowiedziałam, że to wybory na Prezydenta RP, a nie na mistera Polski)

2

@KamQiX Uhuhu a co Ty mi tu grozisz kolego???

1

@KamQiX oooo to coś mnie ominęło…

0

@MesQueUnClub96 masło osełka 300g za 8,99 zł.

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?