1

@LeoMessiiBarcaPepa Ja piję cały czas i jestem spokojna. Za to po melisie to łooo panieee…
@MesQueUnClub_87 nie kuj tak w oczy bogactwem hahah

5

@karolszymek jak ten najfajniejszy kolega z klasy, o którym marzy Dodi.

1

@gaucho104 wątpię by była dyktatura. Może trochę by polepszyli sytuację małych i średnich przedsiębiorców, może nie. Byłoby albo trochę lepiej albo trochę gorzej. Trochę taniej albo trochę drożej. Ale nie wydaje mi się, by mogło być znacznie gorzej.

0

@Sulimo Przede wszystkim gra obronna jest wstydem.

0

Jesteśmy dziadami XD

1

@Kapitan hawk i akurat się wyszaleje do tego czasu.

0

@NorbiTBOB nie wszystkie, ale serduszko już stosunkowo długo.

0

@Stinger_ sposób w jaki babcie proszą o skasowanie kontaktu do takiego delikwenta. Tego słowami nie opiszę, to trzeba zobaczyć.

1

@MesQueUnClub96 moim zdaniem jest to dziwne. O tym, czy kogoś lubię czy nie decyduje to jakim jest człowiekiem i czy się dogadujemy, a nie jego płeć.

0

@gaucho104 gorzej, bo to jest taka prawidłowość. W 2019 było mi gorzej niż w 2015, w 2024 jest mi gorzej niż w 2019. I jakoś tak leci…

4

@GigiAmoroso Babcie takie są. Najlepsze jest kasowanie kontaktów z telefonu, po tym jak ktoś umarł.

0

@Criss18Barca Hmmmmm… skąd my to znamy?

0

@SeWo77 Absolutnie nie moim :) Ale jak czytałam Twój post, to myślałam, że to największy ortograf La Rambli pisał XD

1

@SeWo77 czyim multikontem jesteś????

1

@Kidd wystarczy, że się za takiego uważa xd

0

@wojopancer cofnęłabym się o 3 lata i zakończyła wcześniej jedną relację. Aczkolwiek, boję się, że wyszłoby jeszcze gorzej.

2

@mordini123 Bo jesteś fajniejszy jak napiszesz z błędem. Zobacz na użytkowników La Bamby...

1

@mcsarna Co na to jego żona? Ja bym np nie chciała, żeby kilka miesięcy po ślubie, w moim mężu podkochiwał się jego niemiecki szef.

0

@marcinbarca1984
*Zbawienie jest w Chrystusie*
Chrystus: „bierzcie i jedźcie z tego wszyscy, oto Ciało Moje, które za was i za wielu będzie wydane. Bierzcie i pijcie z niego wszyscy, to jest Krew Moja, która za Was i za wielu będzie wylana na odpuszczenie grzechów. To czyńcie na Moją pamiątkę.”

1

@MesQueUnClub_87 Sudafed w tabletkach. Po jednym dniu brania tak jak w ulotce (3x dziennie) przychodzi znaczna ulga.

2

@Lola120 Ja też bym prosiła :)

2

@Lola120 Weź pod uwagę, że taniej już nie będzie :(

1

@FcPortoFan1999 Pedri to wychowanek, ale Las Palmas.

0

@VegetaPolska Ten weekend, poza kwalifikacjami w piątek, które były loteryjne, były w ich wykonaniu równe, także Thomas jakby nie wybrał, to jakoś by to uzasadnił. Ważne, że nie wziął Kiciusia.

2

@magic10 Tak jak mówią koledzy. Umów się na kawę, może najpierw trochę z nią popisz, rozeznaj się co u niej. Jeśli mieliście dobre relacje w liceum, to pewnie się zgodzi. Chyba, że ma już narzeczonego… ale zawsze możecie jechać we trójkę ;)

4

@Kinginiesta i te paski „Niemcy zazdroszczą Polakom”, 40 razy padnie słowo „Tusk”, o 19:53 cały materiał o Tusku i fur Deutschland.

0

@MesQueUnClub96 o czym? Bo ja mogę, ale kota w worku nie kupuję.

1

@mkord chyba trochę czym innym jest bycie zgorzkniałym, a czym innym pogardliwym dla innych.

1

@Kgorecki2500 gdzie Shrek, panie prezesie?

1

@mordini123 tylko bez sensu być podszywką, która się nie udziela.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?