4

@reloaded Nie wiem, ale chętnie broniłabym Cię w sądzie gdybym miała uprawnienia.

0

@FcPortoFan1999 Ja nie o Tobie, a o Twoim imienniku, bo miałam (nie)przyjemność widzieć go kilka razy hahaha

0

@Arden Oski jest niebywale uroczy.

1

@kubix05 VHS-y jeszcze wrócą w wielkim stylu. Jak winyle.

0

@Kazragore Piłkarz był reanimowany

0

@FcPortoFan1999 Ryoyu to wybitny sportowiec :)

0

@FcPortoFan1999 Ale Halvorowi niejednokrotnie zdarzały się takie wyskoki, gdy głowa mu nie dojeżdżała.

0

@FcPortoFan1999 Halvor potrafi

0

Fajne te skoki, takie nie za dalekie ;)

0

@Joe_Barbaro Kotlet z kurczaka, ziemniaki i mizeria, do tego kompocik.

0

@FCB_dimiC czekam, aż przy herbie będzie też znaczek uśmiechniętego kota, bo za często mam chęć dać reakcję „ha ha ha”.

4

@Wasacz_ Nie mnie to oceniać, bo jestem kobietą i w kobietach nie gustuję, ale śmieszy mnie to jak dziewczyny wyginają się do zdjęć.

3

@Wasacz_ Ona taka przechodnia… Najpierw Schreiber, teraz młody Czarnecki. Ciekawe kto będzie następny.

1

@Gaucho Lękiem rządzi Szatan, a Pan Bóg miłością. Zatem nie ma co się martwić, kiedyś Barça wreszcie zdobędzie trofea :)

1

@GeneralXavi i dobrze. Dziad powinien na kolanach przyjść pod Twój dom.

0

@Popitek12 Józek Skarbonka

0

Ale za tydzień to już nasi na pewno się odpalą…

0

@MesQueUnClub96 nawet TOP4

0

Ehhhhhhhhhhhhh…

0

@tomek8756 idziemy na wesele?

6

@maroon Winny, ale pewnie znowu dostanie w zawiasach.

0

Nasi naprawdę ładne wyniki w kwalifikacjach :)

1

Jeszcze tylko narciarze na deskach i sobota na minus.
Jak to mówią raz na wozie, raz w nawozie.

1

@Batys Niemce nas zawsze wyrolujo. ~ Hadziuk Tadeusz

0

@BORO_12 Oni razem

0

Flick do grudnia?

0

@Gaucho i sam strzeliłby 2 z tych 3 goli.

3

@Culers tak. Prawdopodobnie to ci, którzy nawet na wf-ie nie ćwiczyli.

0

@Eklerek prosta sprawa. Lewy daje Iñakiemu polskiego bimberku i Iñaki przez tydzień ma kaca.

0

@Arkon U mnie katechetka przynajmniej nie uczyła wdż, a słyszałam o wielu takich przypadkach.
Ja mam nieodparte wrażenie, że problem tkwi w tym, że sama edukacja w tych tematach nie jest zła, ale problemem jest to, że od poziomu ustawodawcy, aż po nauczycieli, każdy zabiera się do tego od złej strony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?