July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@reloaded Nie wiem, ale chętnie broniłabym Cię w sądzie gdybym miała uprawnienia.
0
@FcPortoFan1999 Ja nie o Tobie, a o Twoim imienniku, bo miałam (nie)przyjemność widzieć go kilka razy hahaha
0
@Arden Oski jest niebywale uroczy.
1
@kubix05 VHS-y jeszcze wrócą w wielkim stylu. Jak winyle.
0
@Kazragore Piłkarz był reanimowany
0
@FcPortoFan1999 Ryoyu to wybitny sportowiec :)
0
@FcPortoFan1999 Ale Halvorowi niejednokrotnie zdarzały się takie wyskoki, gdy głowa mu nie dojeżdżała.
0
@FcPortoFan1999 Halvor potrafi
0
Fajne te skoki, takie nie za dalekie ;)
0
@Joe_Barbaro Kotlet z kurczaka, ziemniaki i mizeria, do tego kompocik.
0
@FCB_dimiC czekam, aż przy herbie będzie też znaczek uśmiechniętego kota, bo za często mam chęć dać reakcję „ha ha ha”.
4
@Wasacz_ Nie mnie to oceniać, bo jestem kobietą i w kobietach nie gustuję, ale śmieszy mnie to jak dziewczyny wyginają się do zdjęć.
3
@Wasacz_ Ona taka przechodnia… Najpierw Schreiber, teraz młody Czarnecki. Ciekawe kto będzie następny.
1
@Gaucho Lękiem rządzi Szatan, a Pan Bóg miłością. Zatem nie ma co się martwić, kiedyś Barça wreszcie zdobędzie trofea :)
1
@GeneralXavi i dobrze. Dziad powinien na kolanach przyjść pod Twój dom.
0
@Popitek12 Józek Skarbonka
0
Ale za tydzień to już nasi na pewno się odpalą…
0
@MesQueUnClub96 nawet TOP4
0
Ehhhhhhhhhhhhh…
0
@tomek8756 idziemy na wesele?
6
@maroon Winny, ale pewnie znowu dostanie w zawiasach.
0
Nasi naprawdę ładne wyniki w kwalifikacjach :)
1
Jeszcze tylko narciarze na deskach i sobota na minus.
Jak to mówią raz na wozie, raz w nawozie.
1
@Batys Niemce nas zawsze wyrolujo. ~ Hadziuk Tadeusz
0
@BORO_12 Oni razem
0
Flick do grudnia?
0
@Gaucho i sam strzeliłby 2 z tych 3 goli.
3
@Culers tak. Prawdopodobnie to ci, którzy nawet na wf-ie nie ćwiczyli.
0
@Eklerek prosta sprawa. Lewy daje Iñakiemu polskiego bimberku i Iñaki przez tydzień ma kaca.
0
@Arkon U mnie katechetka przynajmniej nie uczyła wdż, a słyszałam o wielu takich przypadkach.
Ja mam nieodparte wrażenie, że problem tkwi w tym, że sama edukacja w tych tematach nie jest zła, ale problemem jest to, że od poziomu ustawodawcy, aż po nauczycieli, każdy zabiera się do tego od złej strony.