0

@4drian0 A inne się cieszą bo mają spokój i trochę czasu dla siebie.

2

@tomek8756 Dodicjusz stosuje groźby karalne?

13

@Wasacz_ - To w Polsce doi się ptaki?
- w Polsce doi się wszystkich.

1

@FcPortoFan1999 mam cichą nadzieję, że jednak przegoni Małysza.
Chociaż Małysz też jest idolem.

1

@Criss18Barca Ja czekam nieubłaganie na 40. zwycięstwo Kamila Stocha, ale obawiam się, że ono nie nastąpi.
Chyba, że trafi mu się jakiś wybitny skok w pierwszej, loteryjnej serii, a drugiej nie będzie.

1

@Kgorecki2500 Ja się dziś przestraszyłam, że widziałam wisielca. A to ktoś powiesił sobie na ogrodzeniu maskę i czarne prześcieradło. Jadąc po ciemku można dostać zawału.

0

@Criss18Barca w niektórych sklepach już niestety jest. I co roku ten sam problem, bo przyjaciółka ma na koniec października urodziny, a w sklepach już świąteczne rzeczy.
W action bombki były już na początku września…

1

@MesQueUnClub96 ale matura nie jest po to, żeby pisać ją bez nauki. Właśnie ona ma sprawdzić wiedzę.

0

@sergio5 a dzięki niemu partnerka pożyje jak samotna matka z dziećmi. Kawał gnojka.

0

@Kengo to nie ma się wiekiem, tylko ludźmi którzy się wiążą. Takie jest moje zdanie.

3

@Arden Może i sama nie miałam wybitnych wyników na maturze, ale kształtujemy społeczeństwo debili. Jeżeli ktoś nie wyciska 30% to to nie jest kwestia gorszego dnia, czy tego, że temat nie podpasował.

6

@maciar Mądre słowa.

1

@Kidd z Piątnicy, no bo skąd?

7

@Comentateiro chelejesz to Ty dziadek, nie powinno się popijać leków alkoholem…

0

@BulaKG Ja się nie muszę przebierać, żeby kogoś wystraszyć. Wystarczy, że się odezwę.
@PatrykBarca Nutella.

1

@Objectivo Zastanawiam się, czy to nie podpada pod art. 105 kodeksu wykroczeń.

0

@PatrykBarca Niektórzy ubierają, bo taka jest tradycja.
Aczkolwiek ja zawsze robię to 22.12., żeby w wigilię było już wszystko posprzątane.

0

@PatrykBarca a choinkę też catering ubiera?

1

@michal2007 dla tych co stoją przy garach i ubierają choinkę - tak, dla tych co przeszkadzają tym pierwszym - nie.

3

@Popitek12 Nie. Nawet jeśli nie ma w tym nic złego, to mnie to po prostu nie jara.

2

@Jakchcesz super, uwielbiam sad jesienią :)

3

@Jakchcesz Zależy, bo jak ktoś je 10 to jak zacznie jeść 5 to będzie je kupował rzadziej.

2

@Commando dla niektórych Rafałek jest jak Złota Piłka (ale nie dla mnie, żeby było jasne).

1

@D10SLEO No w stolycy już dawno mamy. Ba! Nawet mamy metro!

1

@BorzyKrzys A tym, którzy dojeżdżają do Warszawy też współczujesz?

1

@Kgorecki2500 Ja podchodzę do tego jakby tego nie było. Na jesieni ta zmiana jest mi obojętna, wiosną chodzę dwa dni niedospana, ale przecież to się zdarza też gdy nie ma zmiany czasu.

0

@kuz A szkoda bo chłopcy by im sześciopaka wpakowali.

1

@Eto'o9 R10 Spokojnie. On Cię nie dogonił. On Cię tylko nie wyprzedził.

8

HA HA HA
5:0 Madrycioki
PIĘĆ-ZE-RO!!!

1

@Comentateiro A Modrić to jej przypadkiem nie zdobył w 2018?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?