1

Wzrusz ❤️❤️❤️❤️❤️

0

@Technik On ma oczy jak panda.

2

@Pawel13sz odwalą mecz z Grecją tylko na odwrót i Wojtek nierozgrzany obroni karnego?

4

@Zoker Jak dla mnie najlepsza. Zupełnie z niczym mi nie koliduje.

1

@Jakchcesz Znajdź taką, która nie zna się na piłce.

6

@BorzyKrzys To jak 50 twarzy Greya jest romansem tylko dlatego, że facet był przystojny i bogaty. Gdyby był brzydki i biedny to byłby horrorem.

1

@Arden Chodząca kultura osobista…

0

@Derean wyniki wynikami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

0

@Encore O ile nie jestem fanką zarostu, to akurat Tomek z zarostem TOP!

1

@NeroTFP1 i to milczący Vinicius przez minutę.

0

@VegetaPolska pytanie z 4 klasy podstawówki… wystarczy się przyrody trochę uczyć.

0

@okiemtypera_lucaxx95 pustą butelkę po piwie

0

@MesQueUnClub96 tak. Gdy zostajecie tylko we dwoje, a on nie ucieka od Ciebie.

0

@Hasszz A konkretnie o jaką gałąź prawa się rozchodzi?

2

I dobrze, że daje zarobić rodakom.

2

@norbi77 Prosta zasada: jak chłop nie ma w domu, to stołuje się na mieście.

4

@Luciano99 @jowita musi być dumna, że ma takiego odważnego i honorowego męża…

0

@Popitek12 taka wypita z odpowiednim towarzystwem

0

@tadzik447 ale strzelam że Rafałek też już za tydzień zacznie zakładać ozdoby świąteczne w stolicy ;)

2

@mordini123 Szczęść Boże i ratuj się kto może!

1

@okiemtypera_lucaxx95 Witaj w klubie!

0

@tadzik447 Nie ma czegoś takiego jak święto zmarłych…
A tak w ogóle to dziwną masz wieś.

0

@SawneyBean To u nas jest domniemanie niewinności, nie wiem jak za granicą.

2

@Pedri16Future Cała Katalonia w strachu.

1

@Bobo25 ciekawe czy PAD założy jej sprawę za znieważenie Prezydenta RP.
Podobno nie jest obrażalski i tylko raz to zrobił jak razem z nim obrażono panie z koła gospodyń.

1

@Popitek12 Co za sześćdziesiona z Ciebie!
U mnie była zasada, że uczniowie udają, że nie piją, nauczyciele udają, że nie widzą i vice versa. A kierowcy udawali przed wszystkimi ;)

3

@mmaciass ludzie są za bardzo zarobieni, żeby jeszcze ich słuchać.

0

@pluszek u mnie kosztowała 19,99 ale to w najdroższym sklepie w okolicy, który mial nieproporcjonalnie wysokie ceny. Ale jeszcze rok temu dawało się kupić za 8,99.

1

@Arden Trochę się nie dziwię. Chłop się spodziewa, że może wylać się morze hejtu.

1

@kuz Jak nam wszystkim.


Z jednym wyjątkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?