July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wzrusz ❤️❤️❤️❤️❤️
0
@Technik On ma oczy jak panda.
2
@Pawel13sz odwalą mecz z Grecją tylko na odwrót i Wojtek nierozgrzany obroni karnego?
4
@Zoker Jak dla mnie najlepsza. Zupełnie z niczym mi nie koliduje.
1
@Jakchcesz Znajdź taką, która nie zna się na piłce.
6
@BorzyKrzys To jak 50 twarzy Greya jest romansem tylko dlatego, że facet był przystojny i bogaty. Gdyby był brzydki i biedny to byłby horrorem.
1
@Arden Chodząca kultura osobista…
0
@Derean wyniki wynikami, ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie.
0
@Encore O ile nie jestem fanką zarostu, to akurat Tomek z zarostem TOP!
1
@NeroTFP1 i to milczący Vinicius przez minutę.
0
@VegetaPolska pytanie z 4 klasy podstawówki… wystarczy się przyrody trochę uczyć.
0
@okiemtypera_lucaxx95 pustą butelkę po piwie
0
@MesQueUnClub96 tak. Gdy zostajecie tylko we dwoje, a on nie ucieka od Ciebie.
0
@Hasszz A konkretnie o jaką gałąź prawa się rozchodzi?
2
I dobrze, że daje zarobić rodakom.
2
@norbi77 Prosta zasada: jak chłop nie ma w domu, to stołuje się na mieście.
4
@Luciano99 @jowita musi być dumna, że ma takiego odważnego i honorowego męża…
0
@Popitek12 taka wypita z odpowiednim towarzystwem
0
@tadzik447 ale strzelam że Rafałek też już za tydzień zacznie zakładać ozdoby świąteczne w stolicy ;)
2
@mordini123 Szczęść Boże i ratuj się kto może!
1
@okiemtypera_lucaxx95 Witaj w klubie!
0
@tadzik447 Nie ma czegoś takiego jak święto zmarłych…
A tak w ogóle to dziwną masz wieś.
0
@SawneyBean To u nas jest domniemanie niewinności, nie wiem jak za granicą.
2
@Pedri16Future Cała Katalonia w strachu.
1
@Bobo25 ciekawe czy PAD założy jej sprawę za znieważenie Prezydenta RP.
Podobno nie jest obrażalski i tylko raz to zrobił jak razem z nim obrażono panie z koła gospodyń.
1
@Popitek12 Co za sześćdziesiona z Ciebie!
U mnie była zasada, że uczniowie udają, że nie piją, nauczyciele udają, że nie widzą i vice versa. A kierowcy udawali przed wszystkimi ;)
3
@mmaciass ludzie są za bardzo zarobieni, żeby jeszcze ich słuchać.
0
@pluszek u mnie kosztowała 19,99 ale to w najdroższym sklepie w okolicy, który mial nieproporcjonalnie wysokie ceny. Ale jeszcze rok temu dawało się kupić za 8,99.
1
@Arden Trochę się nie dziwię. Chłop się spodziewa, że może wylać się morze hejtu.
1
@kuz Jak nam wszystkim.
Z jednym wyjątkiem.