July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marian_Pazdzioch ja wychodzę z założenia, że nie ważne co, aby mówili.
0
@FcPortoFan1999 ale dlaczego mieliby Cię nie zatrudnić? La Rambla przepchnęła Szczęsnego do Barçy to i Ciebie przepchniemy ;)
0
@Sebolinho widzę, że znalazłeś koledze @FcPortoFan1999 nową ofertę pracy :)
4
@Luciano99 ogarnij swoich pracowników. Znowu usiadł naprzeciwko mnie w komunikacji Twój pracownik po darmowych nadgodzinach i zrobił taki rozkrok, jakby zaraz miał być z tego szpagat. Oczywiście wszyscy wokół to patologia, bo byli trzeźwi, a on jedyny pod wpływem. Coś do mnie mamrotał, na szczęście miałam głośno słuchawki.
Panuj nad nimi, bo zrobię Ci antyreklamę na całą Polskę.
1
@MichuZ44 Mnie zirytowało kiedyś jak dziewczyna z dwójką małych dzieci i ciążowym brzuchem została poproszona przez ekspedientkę jako pierwsza do kasy, a wszystkie staruszki oburzone. Jakoś wątpię, że żadna z nich nie była nigdy w ciąży.
1
@macio_944 Jasny gwint, karny!
1
@NeroTFP1 to jest szantaż, nie zachęta.
1
@messi33 taka chwila, a Ty zamiast się cieszyć to się martwisz o dupy madrycioków. I na co te negatywne emocje?
0
@Kazragore Półautomatyczny spalony, szybki jak osobowy do Tłuszcza.
1
@GeneralXavi Oj człowiek by pooglądał takiego Iniestę ❤️
0
@Davvd taaaak
11
Iniestaaaa, Iniestaaaa!!!
1
@GeneralXavi Naród jest Ci wdzięczny
0
Ej, a te saszetki da się jeszcze kupić? Bo bym kupiła komuś na prezent…
11
@RoberDzik Urlop urlopem, a są tacy co z emerytury musieli wrócić do pracy, więc nie narzekaj.
1
@NeroTFP1 za moich czasów gimnazjalnych, czyli dobrą dekadę temu, jak się miało problem to mówili, żeby iść do pedagoga. A towarzystwo w szkole było wybitnie podłe, dręczyli też nauczycieli jak zauważyli, że się da (np. Fizyka świeżo po studiach). I jak ktoś kto sobie nie radził poszedł do owego pedagoga, to co najwyżej dostał uwagę za brak regulaminowego stroju, najczęściej za brak sznurówek w regulaminowym kolorze.
1
@Luciano99 Nie wierzę Ci. Gdyby to była prawda, to dostałbyś czerwoną bezpośrednio.
3
@Kgorecki2500 ja tu czekam od 4 rano, więc przede mną Pan nie wejdziesz
0
@DonAndrzejos sprawa zawisła w rozkroku
1
@Culers #FreeWojtek
1
@Kozinho. współczuję. Dobrego ziemniaczanego żaden banan nie zastąpi :(
0
@Kozinho. Co stoi Ci na przeszkodzie?
5
@NeroTFP1 Ludzie Viniego już do Ciebie jadą.
0
Halo? Wojtek? Gdzie ty? Jeszcze czekasz? To czekaj szybciej!
0
@Nazio_87 Ale nawet gdyby nie miał zakazu, to rozsądna dziewczyna nie wsiądzie z pijanym kierowcą.
0
@Nazio_87 Wsiadła z pijanym. Dziękuję.
3
@Misiusessi to niesamowite jak dwie największe partie i sprzyjające im media piorą mózgi ludziom…
0
@Pnog37 pum pum pum…
1
@okiemtypera_lucaxx95 Penalti para Real Madrid pum pum pum
2
@Kessie @agaFCB cóż widocznie nie jesteśmy aż takie fajne xd