0

@Marian_Pazdzioch ja wychodzę z założenia, że nie ważne co, aby mówili.

0

@FcPortoFan1999 ale dlaczego mieliby Cię nie zatrudnić? La Rambla przepchnęła Szczęsnego do Barçy to i Ciebie przepchniemy ;)

0

@Sebolinho widzę, że znalazłeś koledze @FcPortoFan1999 nową ofertę pracy :)

4

@Luciano99 ogarnij swoich pracowników. Znowu usiadł naprzeciwko mnie w komunikacji Twój pracownik po darmowych nadgodzinach i zrobił taki rozkrok, jakby zaraz miał być z tego szpagat. Oczywiście wszyscy wokół to patologia, bo byli trzeźwi, a on jedyny pod wpływem. Coś do mnie mamrotał, na szczęście miałam głośno słuchawki.
Panuj nad nimi, bo zrobię Ci antyreklamę na całą Polskę.

1

@MichuZ44 Mnie zirytowało kiedyś jak dziewczyna z dwójką małych dzieci i ciążowym brzuchem została poproszona przez ekspedientkę jako pierwsza do kasy, a wszystkie staruszki oburzone. Jakoś wątpię, że żadna z nich nie była nigdy w ciąży.

1

@macio_944 Jasny gwint, karny!

1

@NeroTFP1 to jest szantaż, nie zachęta.

1

@messi33 taka chwila, a Ty zamiast się cieszyć to się martwisz o dupy madrycioków. I na co te negatywne emocje?

0

@Kazragore Półautomatyczny spalony, szybki jak osobowy do Tłuszcza.

1

@GeneralXavi Oj człowiek by pooglądał takiego Iniestę ❤️

0

@Davvd taaaak

11

Iniestaaaa, Iniestaaaa!!!

1

@GeneralXavi Naród jest Ci wdzięczny

0

Ej, a te saszetki da się jeszcze kupić? Bo bym kupiła komuś na prezent…

11

@RoberDzik Urlop urlopem, a są tacy co z emerytury musieli wrócić do pracy, więc nie narzekaj.

1

@NeroTFP1 za moich czasów gimnazjalnych, czyli dobrą dekadę temu, jak się miało problem to mówili, żeby iść do pedagoga. A towarzystwo w szkole było wybitnie podłe, dręczyli też nauczycieli jak zauważyli, że się da (np. Fizyka świeżo po studiach). I jak ktoś kto sobie nie radził poszedł do owego pedagoga, to co najwyżej dostał uwagę za brak regulaminowego stroju, najczęściej za brak sznurówek w regulaminowym kolorze.

1

@Luciano99 Nie wierzę Ci. Gdyby to była prawda, to dostałbyś czerwoną bezpośrednio.

3

@Kgorecki2500 ja tu czekam od 4 rano, więc przede mną Pan nie wejdziesz

0

@DonAndrzejos sprawa zawisła w rozkroku

1

@Culers #FreeWojtek

1

@Kozinho. współczuję. Dobrego ziemniaczanego żaden banan nie zastąpi :(

0

@Kozinho. Co stoi Ci na przeszkodzie?

5

@NeroTFP1 Ludzie Viniego już do Ciebie jadą.

0

Halo? Wojtek? Gdzie ty? Jeszcze czekasz? To czekaj szybciej!

0

@Nazio_87 Ale nawet gdyby nie miał zakazu, to rozsądna dziewczyna nie wsiądzie z pijanym kierowcą.

0

@Nazio_87 Wsiadła z pijanym. Dziękuję.

3

@Misiusessi to niesamowite jak dwie największe partie i sprzyjające im media piorą mózgi ludziom…

0

@Pnog37 pum pum pum…

1

@okiemtypera_lucaxx95 Penalti para Real Madrid pum pum pum

2

@Kessie @agaFCB cóż widocznie nie jesteśmy aż takie fajne xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?