July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 i nawzajem
0
@jedrek7000 emmmm… tak
0
@kulek22 Tak, wygrałeś!
Nagrodą jest uścisk ręki szwagra Laporty.
2
Pragnę tylko wspomnieć, że w sezonie 2014/15 nasi stracili pierwsze punkty w 8 kolejce. Wiecie co było dalej…
0
@Gacek5 Kij z rekordami. Ważne, żeby na koniec było pierwsze miejsce w tabeli.
0
@AxelF zgłosiła, oczywiście, że zgłosiła.
12
@MaFCB karny dla Realu
0
@adamLeo66 najprościej chyba zaprzyjaźnić się z Robertem i Wojtkiem, oni to ogarną.
11
@Safrani A to ciekawe, bo znajoma z terenów zalanych znalazła 3 trupy wokół samego jej domu, oczywiście nie są podawani w mediach jako ofiary powodzi. I mówiła, że zmarłych w samej jej miejscowości wskutek powodzi jest dużo więcej niż media podają. Żeby było jasne, mówiła to z tydzień temu.
1
@Pawci023x Atleti
0
@tristan87 Nie wiedziałam, że kurze łapki przy oczach to domena 25-latków. @FcPortoFan1999 wypowiedz się jak wygląda 25 latek…
1
@Stinger_ Myślę, że nie. Czasu już nie cofniemy. Trzeba się pogodzić z tym, że Robert stracił swoją szansę w tym sezonie i po prostu strzela za dużo.
1
@Sinirsey klawisz wredne kły wyszczerza
0
@messi33 wszystkie
4
@D10SLEO Trzeba było Niemca w Polsce, żeby Polak mógł zastąpić Niemca w Barcelonie XD
3
@Sulimo tfu, nawet tak nie gadaj
1
@Karzel Jeszcze nawet 2,5 roku temu…
1
@Kgorecki2500 to ja się nie chcę z tego budzić czy wylogowywać…
0
@tristan87 dlatego chce zobaczyć tę dumną twarz haha
0
Wiśnia, jak wylądujesz nagraj nam proszę swoją minę!!!
9
Here we go! Here we goooo!
5
@Comentateiro czym chcesz włanczyć? Włancznikiem?
1
@tristan87 ale trzyma ciśnienie xd
1
Marc jest przyjacielem… chyba już wszystko jasne (:
1
@gaucho104 aż tak daleko idących wniosków bym nie wyciągała…
0
@BARCA1899Messi czerwona
Żółta
Czerwona
Żółta
Żółta
1
@Kgorecki2500 miodowe lata
0
@kanver_ Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
0
@FcPortoFan1999 oglądałam jakieś 20 lat temu, ale pewnych rzeczy się nie zapomina :)
1
@Pnog37