0

@Matheu12 Jeśli Ci na niej zależy to na Twoim miejscu postawiłabym sprawę jasno: albo się dokłada do wspólnego budżetu, albo wypełnia wszystkie obowiązki domowe, szczególnie jeśli studia nie zajmują jej aż tyle czasu…
A jeśli Ci na niej nie zależy to chyba czas się rozstać.

0

@norbi77 Jeśli mówisz o immunitecie formalnym to jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Natomiast immunitet materialny powinien pozostać bez zmian.

1

@Jakchcesz dobry pomysł, ale nie obiecuję, że się uda.

1

@Bernard777 No właśnie, dlaczego czarnoskóry nie może być po prostu dumny z tego, że jest czarnoskóry? A biały z tego, że jest biały?
Tak w ogóle czasem mam wrażenie, że białych bardziej obraża stwierdzenie, że ktoś jest czarny niż samych czarnych. Poprawność polityczna doszła do granic absurdu.

0

@korni20 Podróże 193 i 401 też ciekawe.

1

@Kgorecki2500 drobne kłopoty Janusza K-M to nic przy olbrzymich kłopotach Janusza P.

0

@tomek8756 tak, szczególnie w komunikacji miejskiej.

4

@Stinger_ Po czasie okazało się, że tak. Mimo, że film mi się nie urwał to nie pamiętałam pewnych tekstów, które padły z moich ust.

3

@Pawel13sz tych dwóch od czarnej roboty xD

1

@NeroTFP1 To by było ciekawe. Taki Xaviball 5 razy w roku.

1

@SirBobby mecz godny pożegnania Krychowiaka… Wojtasa w sumie też, bo niegdyś we dwóch odwalali maniany.

5

Panie Turek kończ pan ten mecz! Wstydu oszczędź!

1

Jak nas holenderski Turek przekręcił to sobie wyobraźcie jak nas we wtorek Hernandez Hernandez przekręci, jak mamy Lewego w składzie, a tamci Modricia.

0

Jasieńku :))))))))

5

@fart Asi, asi, Asi p… Madrid!

0

Brawo Pioter!!!!!

1

@cchesterr43 Szpaku już mówił od jakiej roboty potrzebujemy ludzi. Następny będzie @Kessie

3

Gdzie my żyjemy, że komentatorzy się cieszą, że reprezentant Polski mówi po polsku?

0

@dmcteam Jeszcze możemy przegrywać 0:4…

0

Penalti para Real de Madrid.

0

@FcPortoFan1999 są w narodzie rachunki krzywd do wyrównania z Portugalią.

0

@TheNekro94 Soltera to dosłownie „panna”. Co by nie mówić, ślubu nie mieli czyli niejako cały czas była panną.

A co do rozstania, to mnie to nie dziwi. Poświęciła mu kilkanaście lat życia, dała mu dzieci. Chyba każda normalna kobieta, która kogoś kochała nie mogłaby się z tym pogodzić.
Już pomijam to, że ona sama też kiedyś kogoś zdradziła.

1

@Bocheno1 korepetycje to wiadomo u kogo… ja niestety nie jestem polonistką xd

2

@Bocheno1 wsiąść to powinieneś słownik języka polskiego… a potem możesz braść zaliczkę.

2

@dmcteam A jaką sumę chciałbyś na to przeznaczyć? Bo inne pomysły mogą być za 100 zł, a inne za 1000.
Jak chcesz żeby była pamiątka, to możesz jej kupić bransoletkę albo pierścionek z grawerem.

1

@FcPortoFan1999 teraz wesela to bardzo często wyidealizowane bankiety dla sztywniaków.

2

@NeroTFP1 To prawda. Motorniczy Bogu ducha winien, a do końca życia to z nim zostanie.

2

@NeroTFP1 Dziecko dzieckiem, mogło nie uważać. Od tego jest dorosły, który się dzieckiem opiekuje. I obserwując jak ludzie zajmują się dziećmi to nóż się w kieszeni otwiera.

4

@barcelonaLM dlatego na całe życie…

2

@barcelonaLM Co ten Mateusz gada? Właśnie uwiarygodnił Tuska…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?