1

@Comentateiro Nie byłeś nigdy dziewczyną mającą niewyżytą wfistkę, która swobodnie mówi Ci, że jesteś beznadziejna i najgorsza bo nie wyszedł Ci serw w siatkówkę…

2

@Comentateiro no tak, ale:
- nie każdy lubi sport i nie każdy lubi każdy sport
- wfistki wyżywające się na dziewczynach nie zachęcają, by nie szukały wymówek
- Poznań to nie cała Polska

5

@Comentateiro o rodzicach dzieci to jedno, ale drugie to:
- nieatrakcyjny wf w szkole, który dzieci stresuje, szczególnie dziewczynki
- też wpływ rówieśników: śmieją się, że ktoś jest spocony, że ma takie a nie inne majtki etc
- zakaz gry w piłkę na podwórkach
- zakaz wchodzenia na boiska szkolne i place zabaw poza lekcjami
- duże opłaty za zajęcia sportowe (nie każdego stać)

I pewnie wiele innych przykładów składających na to by się znalazło…

0

@Nazio_87 A my dalej zmieniamy świat na lepsze.

3

@Cule_10 Masz la Ramblę, to na co Ci tinder?

0

@FcPortoFan1999 Nie. W przeciwieństwie do Ciebie, mnie akurat Porto nie grzeje.
Ale patrząc na nasze drużyny wczoraj, to powinniśmy razem się napić…

0

@kubix05 Ja mam wrażenie, że gdyby uznali tego gola, to ten mecz zupełnie inaczej by się potoczył. Naszym jednak brakuje dojrzałości, wszak to bardzo młoda drużyna. Bardzo chcieli, a im bardziej, tym gorzej to wychodziło. Po 1:0 byliby na fali wznoszącej i nawet jakby stracili jedną bramkę, to szli by konsekwentnie po swoje.

0

@FcPortoFan1999 o tym, który oglądałam, czyli RSSS - FCB.

0

Najlepszą decyzją podczas tego meczu, było to, że otworzyłam wino w przerwie. Kulturalnie lampka weszła i od razu znieczulenie na tę klapę.

0

@Tuc ze 60 chyba… mój kumpel ma 54 i nie ma aż tak długiej stopy.

1

Złodzieje! Złodzieje!

0

@Rastafarnianin i co? Zaczęły?

0

@Kgorecki2500 to prawda, ale teraz to już przyspieszamy do maksa…

2

@Kgorecki2500 Zmierzamy jako Europa w fatalnym kierunku…

2

@MOLESTA „Nie po kolei”…

1

Nawet reklama Nivea pokazuje, że sędziowie są częścią Realu…

0

@Popitek12 Jeszcze możemy wygrać z Portugalią…

0

@esem91 Można. Zazwyczaj w poniedziałki jest najwięcej opóźnień.

1

@tomek8756 Uwielbiam bo jej nie mam.
Ale tak serio, gdybym miała to nie chciałabym od początku być z nią na wojennej ścieżce. Miałabym nadzieję, że będzie czuła, że zdobywa córkę, a nie traci syna i będzie potrafiła to docenić. Bo jeśli nie, to będą jatki i afery.

1

@Popitek12 i do tego bardzo skromny…

0

@Czajka90 dodaj @Popitek12 i takich dwóch, jak ich trzech, nie będzie ani jednego.

6

@Kgorecki2500 bardzo dobrze, że ekoświry zrezygnują z posiadania dzieci. Będzie mniej ekoświrów.

0

@FCB_dimiC dzięki, ale nie umawiam się z żonatymi.
Także sorki @Luciano99

@Popitek12 XXI wiek, a nadal się zdarzają kobiety co wolą mężczyzn… dziwne, nie?

3

@Popitek12 z żadną bo wolę mężczyzn.
Chętnie poszłabym z Pedrim ;)

1

@messi33 Nie daj sobie wmówić, że to nie dla Ciebie. Taki jest system. Trzeba cierpliwości i pieniędzy. Kiedyś brali łapówki, a teraz muszą sobie wyrównać w sposób oficjalny i legalny.

2

@Safrani W sensie, że my wyślemy Amerykanów?

1

@Wasacz_ bo tak to jest układać się z Niemcami.

1

Piękny to był dzień. Szkoda tylko, że ta historia nie zakończyła się tak, jak miała.

1

@MesQueUnClub96 Ale Kamala Harris też by nie była…

1

@misterio Są trzy prawdy: prawda, też prawda i gó… prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?