July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Nie byłeś nigdy dziewczyną mającą niewyżytą wfistkę, która swobodnie mówi Ci, że jesteś beznadziejna i najgorsza bo nie wyszedł Ci serw w siatkówkę…
2
@Comentateiro no tak, ale:
- nie każdy lubi sport i nie każdy lubi każdy sport
- wfistki wyżywające się na dziewczynach nie zachęcają, by nie szukały wymówek
- Poznań to nie cała Polska
5
@Comentateiro o rodzicach dzieci to jedno, ale drugie to:
- nieatrakcyjny wf w szkole, który dzieci stresuje, szczególnie dziewczynki
- też wpływ rówieśników: śmieją się, że ktoś jest spocony, że ma takie a nie inne majtki etc
- zakaz gry w piłkę na podwórkach
- zakaz wchodzenia na boiska szkolne i place zabaw poza lekcjami
- duże opłaty za zajęcia sportowe (nie każdego stać)
I pewnie wiele innych przykładów składających na to by się znalazło…
0
@Nazio_87 A my dalej zmieniamy świat na lepsze.
3
@Cule_10 Masz la Ramblę, to na co Ci tinder?
0
@FcPortoFan1999 Nie. W przeciwieństwie do Ciebie, mnie akurat Porto nie grzeje.
Ale patrząc na nasze drużyny wczoraj, to powinniśmy razem się napić…
0
@kubix05 Ja mam wrażenie, że gdyby uznali tego gola, to ten mecz zupełnie inaczej by się potoczył. Naszym jednak brakuje dojrzałości, wszak to bardzo młoda drużyna. Bardzo chcieli, a im bardziej, tym gorzej to wychodziło. Po 1:0 byliby na fali wznoszącej i nawet jakby stracili jedną bramkę, to szli by konsekwentnie po swoje.
0
@FcPortoFan1999 o tym, który oglądałam, czyli RSSS - FCB.
0
Najlepszą decyzją podczas tego meczu, było to, że otworzyłam wino w przerwie. Kulturalnie lampka weszła i od razu znieczulenie na tę klapę.
0
@Tuc ze 60 chyba… mój kumpel ma 54 i nie ma aż tak długiej stopy.
1
Złodzieje! Złodzieje!
0
@Rastafarnianin i co? Zaczęły?
0
@Kgorecki2500 to prawda, ale teraz to już przyspieszamy do maksa…
2
@Kgorecki2500 Zmierzamy jako Europa w fatalnym kierunku…
2
@MOLESTA „Nie po kolei”…
1
Nawet reklama Nivea pokazuje, że sędziowie są częścią Realu…
0
@Popitek12 Jeszcze możemy wygrać z Portugalią…
0
@esem91 Można. Zazwyczaj w poniedziałki jest najwięcej opóźnień.
1
@tomek8756 Uwielbiam bo jej nie mam.
Ale tak serio, gdybym miała to nie chciałabym od początku być z nią na wojennej ścieżce. Miałabym nadzieję, że będzie czuła, że zdobywa córkę, a nie traci syna i będzie potrafiła to docenić. Bo jeśli nie, to będą jatki i afery.
1
@Popitek12 i do tego bardzo skromny…
0
@Czajka90 dodaj @Popitek12 i takich dwóch, jak ich trzech, nie będzie ani jednego.
6
@Kgorecki2500 bardzo dobrze, że ekoświry zrezygnują z posiadania dzieci. Będzie mniej ekoświrów.
0
@FCB_dimiC dzięki, ale nie umawiam się z żonatymi.
Także sorki @Luciano99 …
@Popitek12 XXI wiek, a nadal się zdarzają kobiety co wolą mężczyzn… dziwne, nie?
3
@Popitek12 z żadną bo wolę mężczyzn.
Chętnie poszłabym z Pedrim ;)
1
@messi33 Nie daj sobie wmówić, że to nie dla Ciebie. Taki jest system. Trzeba cierpliwości i pieniędzy. Kiedyś brali łapówki, a teraz muszą sobie wyrównać w sposób oficjalny i legalny.
2
@Safrani W sensie, że my wyślemy Amerykanów?
1
@Wasacz_ bo tak to jest układać się z Niemcami.
1
Piękny to był dzień. Szkoda tylko, że ta historia nie zakończyła się tak, jak miała.
1
@MesQueUnClub96 Ale Kamala Harris też by nie była…
1
@misterio Są trzy prawdy: prawda, też prawda i gó… prawda.